Poród w Warszawie

Wysłane przez kokoszalet 

kokoszalet (offline)

28-10-2015 15:06:29

Warszawa
Pytanie do Mam z Warszawy i okolic. Gdzie rodzicie albo rodziłyście w Warszawie?
Najbliżej mi na Inflancką ( mieszkam na Żoliborzu) i tam też chodzę do przychodni na NFZ, z drugiej strony moja gin, do której chodzę prywatnie pracuje tez w szpitalu w Piasecznie i tam mi poleca.
W sumie rzeczywiście Piaseczno to super opcja - prywatny szpital z kontraktem NFZ - wiec lepszy standard itp. / Pierwsze dziecko rodziłam w Krakowie na Ujastku, który jest szpitalem działającym na identycznych warunkach - byłam b.zadowolona/
Macie może jakieś opinie o tych dwóch szpitalach ?

anetkako (offline)

30-10-2015 08:46:47

Warszawa
Ja dwójkę moich młodszych rodziłąm w Piasecznie i bardzo sobie chwalę tę decyzję. Najstarsza córę rodziłam w Niemczech bo mieszkaliśmy wtedy przy samej granicy, a z mojej dziury blizej było do szpitala za miedzą winking smiley Muszę przyznać, że Sw. Anna nie ma sie czego wstydzić. Połozne i lekarze bardzo dobrzy i uważni. No warunki oczywiscie znakomite, ale to chyba już wiesz. Teraz chyba jaos rozbudowali tam położnictwo wiec powinno byc jeszcze lepiej. Pozostałych szpitali o które pytasz nie znam, bo wszystkei koleżanki tez rodziły w Piasecznie ale moze ktos sie jeszcze wypowie. Powodzenia!

majowa (offline)

02-11-2015 13:00:05

Warszawa
Ja z czystym sumieniem polecam szpital specjalistyczny im. Św rodziny na ul Madalińskiego 25. Standard super, a personel bardzo miły :-) oczywiście trafiła się położna, która nie była przyjemna ale to jedna na 10. Także jak rodzic to tam :-) choć jest taki minus, że miałam cesarke i niestety nie zabierają dzieci na noc i od początku dziecko jest z nami niezależnie od stanu matki

magda86 (offline)

02-11-2015 15:24:13

Pruszków
Hej, dzięki za stworzenie wątku.

Będę rodzić w styczniu i na ten moment wybrałam szpital na Starynkiewicza. Przede wszystkim ze względu na stopień referencyjności i bardzo dobry oddział neonatologii.
Chodziłam tam też do szkoły rodzenia.
Szpital nie powala wyglądem, ale wygląd nie jest dla mnie żadnym kryterium.
Położne wydają się być sympatyczne. Głównie zależy mi na fachowości, a tym ten szpital się chwali.

Czy któraś z mam rodziła na Starynkiewicza?

[link widoczny po zalogowaniu]

kokoszalet (offline)

03-11-2015 20:33:39

Warszawa
A w Św. Rodzinie nie nastawiaja się bardziej na porody naturalne? Koleżanka mieszka juz kilka lat w Warszawie i coś mi ostatnio wspominała, że jakość itp jest b.dobra ale podobno zwlekają do końca z cesarką ( oczywiscie jesli nie byla planowana....)

CarAllowa (online)

07-11-2015 22:49:46

Warszawa
U mnie pierwsze dziecko w Wołominie- było ok, a drugie w Bielańskim- rownież polecam. miałam dwie cesarki i szczerze to o wiele lepiej zszyli mnie w Bielańskimwinking smiley opieka po porodzie, lekarze rowniez byli supersmiling smiley trzeci poród planuje w bielanskimsmiling smiley zadowolona z niego byłam.

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-11-07 22:51 przez CarAllowa.

majowa (offline)

10-11-2015 21:55:06

Warszawa
Czy tak stawiają na poród naturalny do ostatniej chwili to nie powiedziałabym do końca. Sama miałam tam cesarkę nieplanowaną i owszem męczyłam się 13 h ze skurczami no ale nie mogli przewidzieć ile to u mnie będzie trwało. Jak tylko położna zauważyła, że brak postępu porodu to powiedziała mi o tym, ale ja ją prosiłam aby się wstrzymała z decyzją o cesarce bo sama bardzo chciałam urodzić naturalnie. Jednak nic się nie poprawiało, tętno dziecka spadało, a skurcze były słabe. Wtedy zawiadomiła o tym lekarzy i przyszły do mnie 3 lekarki. To one musiały mnie przekonać do cesarki! Ja prosiłam, aby wszystko zrobiły bym urodziła naturalnie. Przebiły mi pęcherz owodniowy i wody płodowe były zielone. Jedna z lekarek zaczęła mi tłumaczyć, że dzidziusiowi jest tam źle skoro wody były zielone, główką się źle ustawił i musimy zakończyć poród przez cc. Mimo mojego wielkiego strachu przed operacja (cała się trzęsłam), czułam, że jestem w bardzo dobrych rękach. Przemiły był personel dzięki czemu przetrwałam trudny okres po porodzie. Miałam krwotok, ale położne bardzo pomogły mi kiedy nie byłam w stanie zająć się dzieckiem. I w tym szpitalu nie polecam cc bo dziecko jest od urodzenia ciągle z matką, a dla mnie po takich przejściach było to trudne by zająć się synkiem. Jednak mogłam liczyć na pomoc smiling smiley

Stwórz osobisty kalendarz ciąży
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 4509, Posty: 1121810, Użytkownicy: 69981.
Ostatnio dołączył/a Anette92.

Statystyki tego forum
Wątki: 448, Posty: 107442.