Skrócona szyjka

Wysłane przez kokoszalet 

kokoszalet (offline)

28-10-2015 09:11:54

Warszawa
Na ostatniej wizycie moja gin powiedziala mi ze moja szyjka ma 32 mm. Niby to jeszcze norma ale zauważyła, że skróciła mi się od ostatniego badania - około miesiąca wczesniej. Powiedziała, że mam się oszczędzać, ale właściwie nie wiem na czym..... Nie dźwigam ciężarów, synka nie podnoszę w sumie od początku ciąży; pracuję z domu; sprzątam itp ale nie myje okien ( wiaodmo...) Nie wiem czego miałabym jeszcze nie-robić bo i tak wydaje mi się, że leniuchuję......
Macie może podobną sytuację ?

beata1905 (offline)

31-10-2015 11:31:36

Mała Osada
Mi w trzy tygodnie skróciła się z 37mm do 25mm. Miałam kontrolę po tygodniu i w tym czasie kazał mi co dwie-trzy godzinki się kłaść i godzinę odpoczywać, absolutny zakaz współżycia tongue sticking out smiley plus aspargin 3 razy dziennie po dwie tabletki, witaminy wiadomo i kazał mi jeść chociaż jednego pomidora dziennie - nie wiem co w nich jest no, ale po tygodniu wszystko wróciło do normy... na szczęście. Mimo to nadal mam dużo odpoczywać, zero wysiłku winking smiley

Marzena17174 (offline)

31-10-2015 15:31:26

Leżajsk
hej
U mnie sytuacja wyglądała tak że na poprzedniej wizycie szyjka wynosiła 43 a na następnej skróciła się do 32 mm po 2 dniach trafiłam na patologie ciąży ze skurczami (twardniał mi brzuch) po wyjściu ze szpitala 2 tygodnie nic nie mogłam robić tylko leżeć teraz po wizycie lekarz pozwolił mi robić takie podstawowe czynności domowe ale wszystko mam robić na raty nie wolno mi przede wszystkim dźwigać przesuwać czegokolwiek wieszać prania na sznurkach to znaczy podnosić rąk do góry, odkurzać i myć podłóg to mówił mi lekarz że jest najważniejsze resztę wykonywać powoli a w razie jakby brzuch zabolał to od razu mam się kłaść...

[link widoczny po zalogowaniu]

kokoszalet (offline)

02-11-2015 08:51:33

Warszawa
Ja nie odczuwam żadnych bólów itp, brzuch tez mi raczej nie twardnieje, wiec chyba musze czekac na nastepna wizyte i zobaczyc czy mi się jeszcze nie skróciła....

Stwórz osobisty kalendarz ciąży
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 4479, Posty: 1121743, Użytkownicy: 69432.
Ostatnio dołączył/a olinkaa_89.

Statystyki tego forum
Wątki: 428, Posty: 105164.