Czy mogę być w ciąży?

Wysłane przez zorza 

zorza (offline)

05-10-2015 00:00:43

Bytom
Witam ,ostatnią miesiączkę miałam 24.08 , 22.09 dostałam coś co ją przypominało, ale było krótsze niż zwykle trwało 3 dni (obfite krwawienie) a potem przez dwa dni miałam brązowe plamienie. Ja i mój partner kochaliśmy się bez zabezpieczenia. Od jakiegoś czasu czuję się osłabiona,zmęczona i ciągle senna,tylko bym spała i odpoczywała. Od wczoraj pojawił się u mnie delikatny ucisk w pachwinach i kłucie w podbrzuszu.Mam zwiększony apetyt.Nie występuje u mnie ból piersi, zaparcia.Czasami jestem wzdęta. Czy możliwe,że jestem w ciąży mimo tego ,,okresu'' ? Czy występowały u Was krwawienia ,które można by pomylić z miesiączką? /

ameluchaklucha (offline)

05-10-2015 07:55:27

Kostrzyn
Moja ostatnia miesiączka przed ciążą była też bardzo krótka i skąpa. W sumie to mogłabyś już zrobić test, jeśli go nie wykonałaś. Kup najlepiej taki, który wykrywa ciąże w dwie, trzy minuty.

[link widoczny po zalogowaniu]

zorza (offline)

05-10-2015 17:56:10

Bytom
Tylko tą skąpą ,,miesiączkę'' miałabym już w trakcie ciąży( w terminie spodziewanej miesiączki) . Zastanawiam się czy zdarzają się takie krwawienia przypominające okres na początku ciąży.

mamibis (offline)

06-10-2015 12:42:46

Kraków
Miesiączka może występować nawet do 3 miesiąca ciąży... lepiej się nie zastanawiaj z nami, choć chcemy Ci doradzić jak najlepiej ale idź do lekarza. Moja koleżanka z Krakowa chodzi o Ultragenu i miała właśnie taką sytuację, że o ciąży dowiedziała się bardzo późno przez to krwawienie które teoretyczne nie powinno występować w ciąży. Lekarz potwierdził jej przypuszczenia, przebadał ją i zrobił usg. Była bardzo przeszczęśliwa i zadowolona, że lekarz był wyrozumiały i profesjonalny w tym zaskakującym dla niej momencie smiling smiley

zorza (offline)

06-10-2015 19:59:04

Bytom
Bardzo dziękuję za porady,na pewno w najbliższym czasie udam się do lekarza smiling smiley
Ja i mój partner bardzo chcemy tego dziecka,mam nadzieję,że już tam jest i wszystko jest w porządku.
Stwórz osobisty kalendarz ciąży
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 4479, Posty: 1121944, Użytkownicy: 69437.
Ostatnio dołączył/a anialapinska.

Statystyki tego forum
Wątki: 428, Posty: 105182.