Czy to ciąża?

Wysłane przez zorza 

zorza (offline)

04-10-2015 23:59:08

Bytom
Witam ,ostatnią miesiączkę miałam 24.08 , 22.09 dostałam coś co ją przypominało, ale było krótsze niż zwykle trwało 3 dni (obfite krwawienie) a potem przez dwa dni miałam brązowe plamienie. Ja i mój partner kochaliśmy się bez zabezpieczenia. Od jakiegoś czasu czuję się osłabiona,zmęczona i ciągle senna,tylko bym spała i odpoczywała. Od wczoraj pojawił się u mnie delikatny ucisk w pachwinach i kłucie w podbrzuszu.Mam zwiększony apetyt.Nie występuje u mnie ból piersi, zaparcia.Czasami jestem wzdęta. Czy możliwe,że jestem w ciąży mimo tego ,,okresu'' ? Czy występowały u Was krwawienia ,które można by pomylić z miesiączką?

samotniczka (offline)

19-11-2015 14:25:56

Poznań
Hej, skoro kochałaś się bez zabezpiecznia to wiesz... jest bardzo duża szansa, zwłaszcza kiedy był wytrysk do środka, także najlepiej zrobić test, takie objawy wskazują na to wszystko, mam fajengo bloga znajomej która sobie pisze o objawach, wejdź i pcozytaj [link widoczny po zalogowaniu] to może Ci to też dużo rozjasni no ale tak jak mówię - zrobić test wypada smiling smiley

Jasia (offline)

18-12-2015 14:45:10

Radom
Oczywiście, że krwawienia też się zdarzają w ciąży. Faktycznie trochę poleciałaś, że nie zabezpieczaliście się z partnerem. Nie chcę nikogo obrażać, ale tak jakbym czytała artykuł z [link widoczny po zalogowaniu]. Przecież co jest trudnego w pójściu do apteki i zrobieniu testu, albo do ginekologa od razu? Nie wiem czemu na forum od razu, zamiast do lekarza?

Black (offline)

24-01-2016 08:11:06

Opole
Ja też nie cierpię ginekologa i najchętniej bym olała, ale ciąża to stan wyższej konieczności gdzie jesteśmy odpowiedzialne nie tylko za siebie i nie ma wytłumaczenia nie chcę iść. Zaciska się zęby i się tupta. Zamiast usprawiedliwiać lepiej 'koleżance' sprzedać motywacyjnego kopa i niech idzie się zbadać. Potem są żale że chore, umarło, że poronienia. Lepiej do tego nie dopuścić.

[link widoczny po zalogowaniu]

_Agusiaa_2 (offline)

12-02-2016 22:02:29

Gdańsk
Witam Panie jestem tu nowa mam pytanko dzisiaj robilam hcg i wynik wyszedl mi 559.5 czy to oznacza ze moge byc w ciazy z gory dziekuje za odpowiedz

Black (offline)

13-02-2016 10:18:27

Opole
Ciąża to może być. Trzeba wynik po 2 dniach powtórzyć i obserwować przyrost. To jasno powie czy ciąża rozwija się prawidłowo.

_Agusiaa_2 (offline)

13-02-2016 10:54:02

Gdańsk
Dziękuję napewno powtorzesmiling smiley

nattie (offline)

17-02-2016 09:20:25

Stary Chorzów
Zapytać na forum zawsze można, ale tu nie ma wróżek, więc 100% werdykt nie wydamy, dlatego wizyta u ginekologa to podstawa! smiling smiley

Black (offline)

18-02-2016 07:57:09

Opole
O ironii ja wróżką jestem ale w lekarza wróżki się nie bawią tongue sticking out smiley

Kasias8918 (offline)

19-02-2016 18:13:27

rybnik
Witam staram się od dwóch lat i czy któraś miała z Was tydzień [email protected] ból brzucha i pleców i się okazała ciąża? Ja muszę jeszcze tydzień poczekać do testu :-\
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 5304, Posty: 1348871, Użytkownicy: 73199.
Ostatnio dołączył/a Airinn.

Statystyki tego forum
Wątki: 793, Posty: 147619.