Poziom TSH w 22 tyg. ciąży. Pomocysad smiley

Wysłane przez kkinnia 

kkinnia (offline)

30-09-2015 17:58:19

Poręby Cyranowskie
Witam

Odebrałam wczoraj wyniki badania krwi. Wszystko jest w porządku poza wartością TSH. Wyszło mi 3,077mIU/l. Z tego co się orientowałam dopuszczalna wartość jest max 2.5-3mIU/l. Czy mam powody do niepokoju? Bardzo proszę o pomoc.

Pozdrawiam

duszek03 (offline)

30-09-2015 18:53:06

Łódź
ja mialam ponad 4 ale ja lecze tarczyce.
poczekaj spokojnie na wizyte u gin.

[link widoczny po zalogowaniu]

katrin168 (offline)

30-09-2015 20:44:27

Roztoka
spokojnie smiling smiley nie masz sie co martwic... ja w 15 tyg ciąży dowiedziałam się o tarczycy... wynik tsh 24,1 to dopiero był szooookkk !!! nigdy wczesniej nie wiedzalam o tarczycy i nie leczylam dopiero w ciazy zaczelam... ale po 12 tyg mam juz w normie smiling smiley napewno wszystko bedzie ok inaczej nawet nie myśle , nie czytam forum ani nie szukam nic w internecie bo szkoda nerwów smiling smiley zbyt piękny okres teraz zeby sie zamartwiac.. ostatnie 2 miesiace nam zostalysmiling smiley mało tego guz na tarczycy 2.5cm na 2 cm... biopsja mnie czeka po porodzie... ale póki co nie mysle o ty tylko o zdrówku dzidzismiling smiley pozdrawiam

kkinnia (offline)

30-09-2015 22:06:57

Poręby Cyranowskie
Lekarz niby mnie uspokoił mówił, że nie ma powodów do niepokoju. Nie dostalam żadnego dodatkowego skierowania na badania itp. kazał tylko sprawdzić żeby dawka jodu w witaminach była 200. Sprawdziłam jest, tyle że ze mnie straszny niedowiarek i panikarasad smiley nie wiem czy rzeczywiście zagraża to jakoś ciąży czy nie ma się czym przejmować bo wynik nie jest bardzo wysokisad smiley
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 5290, Posty: 1333719, Użytkownicy: 73141.
Ostatnio dołączył/a Marti96.

Statystyki tego forum
Wątki: 790, Posty: 147611.