MARCÓWECZKI 2016

Wysłane przez Lania87 

anszelik (offline)

30-03-2016 11:39:16

Łódź
Marzena tyle pisałyście o tym że się chcecie przenosić, że założyłam wątek, chociaż sama też wolała bym tu zostać. Zrobimy jak chcecie, mnie to lotto gdzie będę skrobać. No i gratuluję, że Ci się udało. Ja widocznie nie miałam tyle samozaparcia/szczęścia/prolaktyny* (*niepotrzebne skreślić).
Coś mi mój Hapsik marudzi bardzo. Pojadł, odbił i coś stęka... podejrzę pieluchę...

[link widoczny po zalogowaniu]

anszelik (offline)

30-03-2016 12:08:39

Łódź
amelucha to marudzenie, nie kolki. Jak zmieniłam pieluche, poprzytulałam, dałam pić jest w miare. Tylko rzuca się na smoczek jak szczerbaty na suchary a skończyłam go karmić przed 11. To dziecko ma olbrzymi apetyt... Mówimy na niego z mężem Hapsik, bo rzuca sie na butle z takim dzwiękiem "haaaps" jakby całą butelke chciał połknąć...

marutka (offline)

30-03-2016 12:14:27

Marzena jestem w szoku, ze Bartus juz taki duzy! Jestes niesamowita!!!!!
A co do przeniesienia , to wcześniej czy pozniej adm. kazałby nam to zrobicwinking smiley

marutka (offline)

30-03-2016 12:33:56

Anszelik a moj na smoczka ma odruch wymiotny, za to jak widzi cyca to rzuca sie jak pies ba oiść , macha głowa jakby chciał rozszarpać, a potem jest bligi oddech...nic , kompletnie nic nie moge zrobic, bo cycek jest całym jego światem!!!

anszelik (offline)

30-03-2016 13:47:05

Łódź
Odruch wymiotny... Mój Hapsik nie zwraca niczego co już trafiło do paszczy. Ogólnie to robi tak samo głową, a jak się dorwie i zaczyna jeść to warczy grinning smiley W ogóle to jak jest głodny to hapsa wszystko co znajdzie się w zasięgu dzioba. Tym sposobem żarł już moje palce, brode, pieluchy tetrowe i flanelowe (tetra chyba jest smaczniejsza, bo flanelki od razu wypluwa) no i koszulki. Dobrze, że kot za blisko nie podchodzi, bo pewnie ogon też już by był w paszczy grinning smiley

stefanka (offline)

30-03-2016 20:46:03

-żarnówka
Przepraszam ze narazie tylko o sobie ale nie moge jeszcze bardzo pisaca a raczej znalezc czas na pisanie...a chcialam zapytac jakie mm proponujecie bo jutro wychodzimy do domku a ja jeszczs nie mam za wiele a Stefek to maly glodomorek.

Dziekuje za slowa otuchy jesli chodzi o karmienie mam nadzieje ze dam rade a jak nie to tez to przezyjemy...
Black dzieki ze napisalas o tych nakladkach jutro bede miala bo zamowine w aptece. Jesli chodzi o kapturki to moj syn ich nie toleruje. .
Pozdrawiam Was. juz w domu sie odezwebuziak od dziecka

A i czekam na propzycje mleczka

byNika (offline)

31-03-2016 08:38:49

Słupsk
Czesc Dziewczyny!

Ogromne gratulacje dla Niki, Marutki i Stefanki!!smiling bouncing smiley Zazdroszcze bezproblemowych porodów smiling smiley

Super, że już wszystkie się rozpakowalysmy...aż trudno uwierzyć po tylu miesiącach , że to już koniec, a właściwie całkiem nowy początek smiling smiley

Stefanka, ja mam w dalszym ciągu problem z karmieniem. Strasznie boli, ale zaciskam zęby i karmię. Ale miałam już takie momenty, że na myśl o tym że zbliża się pora karmienia to normalnie płakałam. Teraz jest trochę lepiej, ale wydaje mi się, że z jego siła ssania to całkiem dobrze nie będzie. Daj sobie trochę czasu , ale nic na siłę według mnie smiling smiley u mnie mam wojnę z mężem o te karmienie bo on wyznaje zasadę, że nie ma nic lepszego od pokarmu mastki i że będzie miał super inteligentne dziecko dzięki temu tongue sticking out smiley ja postanowiłam karmić do końca połogu, a potem już trochę mieszać żebym miała trochę wolności i czasu na pracę smiling smiley U mnie nakładki się zupełnie nie sprawdziły, bolało tak samo...

Anszelik, Aleks też się tak rzuca na wszystko żeby tylko ssać, tylko ma problem po piersi załapać smoka, jednak to zupełnie inne chwyty tongue sticking out smiley najbardziej lubi wzerac swoje rączki w międzyczasie tongue sticking out smiley

Ja się już czuję bardzo dobrze fizycznie, prawie nie odczuwam już żebym coś tam miała robione. Wkładki mi wystarczają także chyba jest ok. Zresztą już połowa połogu za mną, 13kg już zeszło smiling smiley

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-03-31 08:42 przez byNika.

anszelik (offline)

31-03-2016 09:49:56

Łódź
Stefanka u nas sprawdza się Bebilon z pronutra. Nie polecam enfamilu - mały ciągle ulewał i były problemy z kupą. Fajnie, e sobie radzicie, zwłaszcza z karmieniem.
byNika ja przestałam karmić piersią w ogóle, bo mały miał po moim mleku kolke. Zrobilismy eksperyment i jeden dzien był tylko na modyfikowanym i był mega spokojny i usmiechniety a na drugi dzien jak dostal znow moje była tragedia. Mój mąż też był za karmieniem piersią i w ogole, bo to lepiej dla dziecka, ale jak zobaczyl różnice w zachowaniu Dawida i do tego jego matka mu powiedziala ze on tez był na modyfikowanym to jakos odpuscił. Tym sposobem w lany poniedziałek dostałam drinka, a 9 kwietnia ide na panieński przyjaciółki grinning smiley a nie wiem ile mi spadło bo nie mam w domu wagi grinning smiley ale dolny brzuch mi został - znaczy taka fałda pod pepkiem, chyba za szybko nie spadnie po cesarce :/
No i u mnie też nakładki były o dupe rozbić, a miałam kilka z różnych firm i w różnych rozmiarach. U mnie w pewnym momencie to już laktator ranił sutki i miałam poobcierane po bokach.

stefanka (offline)

31-03-2016 11:29:44

-żarnówka
My zaraz do domku czekamy na wypis. Dzis wreszcie leci troche mleka ale maly glodomorek zaraz zasypia przy cycu i co go odłożę to sie budzi wiec nie wiem jak to bedzie w domu. Pewnie bede dokarmiac zeby byly wieksze przerwy. Dzis sutki w duzo lepszym stanie bo cala noc nie przystawialam malego i wietrzylam i smarowalam.dostawal mm i dobrze spal. Jesli chodzi o karmienie i mojego meza to mowi ze to jest moka decyzja i co zdecyduje to napewno bedzie dobrze...

Wlasnie przzeczytalm w ksiazeczce Stefana ze druga faza pporodu trwala 15 minut takze tez szybko ...

marutka (offline)

31-03-2016 12:47:27

Stefanka- super, ze jyz do domy! Rozumiem , ze wszystkie badania ok!
Ciekawe jak Tosia zareaguje na brata!

Baaaardzooo sie ciesze, ze wszystkie szcześliwie dotarlysmy do konca! Mamy cudowne wymarzone dzieci!
Ja czuje ulgę, radość , ale tez troszkę żal, ze to sie skończyło .... Troszkę tęsknie za brzuszkiemwinking smiley

Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 5212, Posty: 1290198, Użytkownicy: 72852.
Ostatnio dołączył/a mamanatalia.

Statystyki tego forum
Wątki: 780, Posty: 147545.