MARCÓWECZKI 2016

Wysłane przez Lania87 

marutka (offline)

30-03-2016 09:05:03

Stefanka ja miałam to samo , smaruj maltanem! A jakjuz nie bedziesz dawać rady to nakładki ratują zycie!efela faktycznie super!

Black jakich osłonek medali uzywasz, ja mam te korygujące płaskie brodawki sutkowe i sa rewelacyjne z tym ze one maja dziurki, a przy moim nawale zalewam mlekiem dosłownie całe mieszkanie ... Nie tylko siebie!

Dzisiejsza noc tragiczna , w końcu wzięłam małego do łóżka i wreszcie zasnął! Oczywiscie co 2-3 h jedzonko , ale tylko przekładałam z cyca do cyca i dopiero teraz sie obudził!
Moj kręgosłup wysiada!

Dzisiaj przychodzi polozna!

Patka12 (offline)

30-03-2016 09:40:28

Księginki
Marutka z tym kręgosłupem to przerąbane mnie tez nawala bo na początku sobie go przesililam karmiąc w złej pozycji a teraz jak karmie to podkładam sobie poduszkę pod plecy na dole. Ale boli po całym dniu i jak usypiam ja tez boli. Juz nawet myślałam żeby sie zapisać na jakiś masaż na pewno by było lepiej

marutka (offline)

30-03-2016 09:41:19

U mnie dąb simpleks tez sie nie sprawdził, pisałam Ci zreszta kiedys!

Patka12 (offline)

30-03-2016 09:49:39

Księginki
Stefanka przejdziesz ten kryzys zobaczysz. Pierwsze dni są najgorsze ale potem jest lepiej. Może spróbuj tych nakładek co piszą dziewczyny. Amelucha ja tez nie słyszałam o tych kroplach. Dobrze wiedzieć w razie czego. A jak tam dziewczyny u Was dzieciaczki sie maja ? Nika1987, byNika, Wrzesinka, Asia, Marzenka, Klaudia, Agnieszka, Anszelik??? No i co u Rzanti i Bmammy? Piszcie kochane smiling smiley mam nadzieje ze nikogo nie pominęłam smiling smiley

Patka12 (offline)

30-03-2016 09:52:18

Księginki
Jeszcze Edytka i Gabrymilla jak tam u Was?

marutka (offline)

30-03-2016 10:05:59

Patka- ja tez teraz podkładam poduszkę, ale boli i rak jak cholera! Do tego przez te wielkie cycki garbie sie i to ten bol potęguje!

No wlasnie co z dziewczynami!
Wrzesinka zupełnie przestała sie odzywac::

Musze zmienic sobie suwaczek i uzupełnić tabelkę, ale nie mam kiedy usiąść do kompasad smiley

anszelik (offline)

30-03-2016 10:06:26

Łódź
U mnie luzik smiling smiley Dawid jednak nie jest terrorystą, miał kolki po moim mleku. Przeszlismy calkiem na modyfikowane po ostrej awanturze w poniedziałek i jak ręką odjął. Jest spokojny, uśmiecha się i w ogóle cud miód i orzeszki. Ogólnie zasypia mi kolo 22 budzi sie 3-4 i potem juz rano 6-7. Codziennie wychodzimy na spacery na których śpi jak zabity i nie cierpi czapki grinning smiley W piatek musimy się wybrać porozwozić zgłoszenia do żłobków. Mam nadzieje że się gdzieś dostanie, bo inaczej mój misterny plan weźmie w łeb.
Amelucha fajny szumiś winking smiley Jakby któraś z Was chciała kupić to w rossmanie są w promocji za 99zł. A pytałaś wczoraj o to jak ubrać małą przy 20stopniach - ja mam zamiar ubrać tak jak po domu plus kocyk. Ale Dawid nie lubi być przegrzany i jak mu za ciepło to marudzi.
Stefanka jak mi Dawid zjadł brodawki to pomagał bepanten na zmiane z maltanem. Ale wolałam bepanten bo szybciej sie wchłaniał i nie jest taki tłusty. Maltan dawalam na noc a bepanten w dzien.

[link widoczny po zalogowaniu]

anszelik (offline)

30-03-2016 10:10:21

Łódź
btw... założyłam wątek na mamach z dziećmi winking smiley
[ebobas.pl]

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-03-30 10:10 przez anszelik.

Black (offline)

30-03-2016 10:35:15

Opole
Marutka ja mam te ochronne pod ubranie. Myślałam na początku nad korygującymi bo miałam płaskie i wklęsłe brodawki, ale młody tą sprawę sam rozwiązał i je wyrobił smiling smiley A co do zalewania mieszkania - no i mi się zdarzy, szczególnie po nocy. Ale na noc zakładam normalnie jednorazowe bo mimo wszystko zatrzymują trochę powódź. Dopóki nie przeciekną a to im się zdarza. I te ochronne w ogóle nie drażnią a o to mi chodziło. I o to żeby przy maści pooddychały.

Marzena17174 (offline)

30-03-2016 11:26:29

Leżajsk
Witam wszystkie mamusiesmiling smiley
Na początku Sylwia wielkie gratulacjęsmiling smiley bardzo się cieszę ze już wszystkie mamy swoje wyczekiwane skarbysmiling smiley
Ale strasznie cicho zrobiło się tu u nas na forumsad smiley dziewczynki gdzie jesteście?
U nas wszystko dobrze wczoraj była u nas położna i Bartuś waży 4460smiling smiley 70 dag w 2 tygodnie znów przybrałsmiling smiley opłaca się to wstawanie w nocysmiling smiley a właśnie przez święta miałam dużo czasu przystawiałam cały czas Bartusia do piersi i od wczoraj nie korzystamy z butelki tylko cycuś smiling smileypołożna nie mogła uwierzyć że mi się udało i mówiła że będzie opowiadać o mnie innym mamą że jednak jak się chce to można hehe smiling smileydzisiaj już nawet laktatorem nie odciągam bo bartus na bieżąco zjada smiling smileytak się cieszę bo dopięłam swegosmiling smiley Marutka ja jeszcze do teraz pryskam mlekiemsmiling smiley ja bartuś pociągnie i nie spodziewanie puści to leci jak z prysznica smiling smiley
Anszelik to my z lutego mamy założyć nowy wątek ?tongue sticking out smileytongue sticking out smiley < foszek> hehe smiling smiley
ja bym najchętniej tu została tyle naskrobałyśmy tu i szkoda to zostawiać smiling smiley ale jak się przeniesiecie to pójdę za wami hehesmiling smiley
dzisiaj przyjdzie nam pozytywka usypiacz bo bartuś uwielbia melodyjki i fajny na allegro znalazłamsmiling smiley

Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 5212, Posty: 1290198, Użytkownicy: 72852.
Ostatnio dołączył/a mamanatalia.

Statystyki tego forum
Wątki: 780, Posty: 147545.