MARCÓWECZKI 2016

Wysłane przez Lania87 

Patka12 (offline)

28-03-2016 20:00:57

Księginki
Stefanka gratuluje smiling smiley super wszystkie jesteśmy mamami smiling smiley tak długo czekałam na ten moment smiling smiley całuje Was wszystkie smiling smiley Klaudia ja z Mają pierwszy raz wyszłam po 3 tygodniach. Oczywiście po 2 werandowaniu. Pierwszy spacer 20 minut drugi 40 minut a trzeci to juz prawie godzinkę. Jeżeli chodzi o pępek to normalne ze jeszcze krew leci po odpadnięciu kikuta. Normalnie przemywać octaniseptem. Mai chyba jeszcze przez 5 dni przemywałam ta krew.

marutka (offline)

28-03-2016 20:02:51

My tez w domu... Powiem szczerze nie ogarniameye popping smiley

Patka12 (offline)

28-03-2016 20:05:17

Księginki
Marutka jak zobaczyłam twoje zdjęcie z rodzinka to normalnie sie rozkleiłam smiling smiley piękna rodzinka. Dwie córki co siedzą koło twojego męża to podobne do niego a ta córeczka co bliżej aparatu to cała ty no i synuś do Ciebie podobny smiling smiley czyli jest po równo smiling smiley mąż to chyba dumny z synusia? Mówia ze do trzech razy sztuka a tu sie nie sprawdziło i jest do czterech razy sztuka smiling smiley smiling smiley buziaki

anszelik (offline)

29-03-2016 15:30:27

Łódź
Klaudia my zaczelismy wychodzic jak Dawid skonczyl 2 tygodnie. Po 1 tygodniu polozna mowila zeby juz wietrzyc i werandowac a po skonczonym 2 tygodniu wyjsc. Tylko dzis nam cos spacer nie pyknie bo strasznie sie chmurzy. My wychodzimy codziennie na okolo godzine chyba ze jest deszcz albo mocno wieje. U mnie sie wlasnie mocno zachmurzylo wiec na razie odpuszczam ale jesli jeszcze sie przejasni to wyjdziemy.
My dzis pierwszy raz sami. Maz po 3 tygodniach wrocil do pracy. Ale dajemy rade:-) zatrudnilam dzis bujaczek bo do tej pory Malemu bardzo w nim glowka na bok leciala. Dzis juz bylo fajnie. Nawet sie usmiechal i gapil na zabawiki (a przynajmniej takie robil wrazenie). Musze karuzele do lozeczka zamontowac bo melodyjek slucha baaardzo chetnie:-)

[link widoczny po zalogowaniu]

anszelik (offline)

29-03-2016 15:32:08

Łódź
Marutka my przez pierwsze 3 dni nic nie ogarnialismy bo nie moglismy nic znalezc... Dacie rade;-) masz w koncu 3 corydo pomocy przy Buniu:-)

marutka (offline)

29-03-2016 17:43:45

Stefanka pisała rano , ze mały jest non stop na cycu! Ona czyje sie dobrze, tylko boli ja d...Mr. Green

Jestem wykonczona! Mały w sumie jest grzeczny, je co 3 h i spi, robi kupkę , puszcza baki! Całej reszty nie ogarniam, śniadania, wyprawienie do szkoły, obiad. ....jesli akurat mały na cycu!
Jestem zalewana mlekiem, leje mi sie ciurkiem z obu cycków,moje cycki waza 10 kg jazdy i sa twarde jak kamienie! Nie chce odciagac bo to napędza laktacje, ale choc troche musze bo jeszcze zapalenia dostanę!

Moj pies zwariował, nie wie co sie dzieje, jest zazdrosna , nie chce nawet do mnie podejść!

Mam nadzieje, ze jakiś to zacznę ogarnac.... nie nam wyjścia!!!

stefanka (offline)

30-03-2016 02:59:27

-żarnówka
Dziewczyny mam kryzys bo zaczyna sie pokarm a ja mam tak pokaleczone sutki ze juz boje sie przystawic malego...

Patka12 (offline)

30-03-2016 04:45:36

Księginki
Stefanka początki są trudne ale dasz radę. Smaruj maltanem i wietrz sutki. Trzymam kciuki

stefanka (offline)

30-03-2016 06:45:28

-żarnówka
Smaruje wietrze ale " moj gadek " tak mocmo ciagnie ze nie wiem ile jeszcze ja pociagne. Jal nie urok to s....

Black (offline)

30-03-2016 07:59:57

Opole
Stefank brodawki niestety muszą się wyrobić... Każda to przeszła. Smaruj alantanem i kup sobie osłonki z medeli, dzięki nim skóra cały czas ma dostęp powietrza. Na chwile możesz też spróbować nakładek (i znów polecam medele bo się najlepiej trzyma) i stopniowo z nich schodzić. Ja w nocy z nimi karmie, jest to super wygodne grinning smiley

Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 5212, Posty: 1290286, Użytkownicy: 72852.
Ostatnio dołączył/a mamanatalia.

Statystyki tego forum
Wątki: 780, Posty: 147545.