Bardzo niskie ruchy dziecka

Wysłane przez Variatka24 

Variatka24 (offline)

15-04-2015 17:31:26

Blackburn
Witam mamy smiling smiley
Pewnie byl juz taki watek na forum ale jestem nowa
I nie zdarzylam przewertowac calego w poszukiwaniu
Mojego pytania.
Ogolnie chodzi o to ze odczuwam ruchy dziecka bardzo nisko nie raz mam wrazenie ze raczka lub nozka rusza w pochwie. To moja druga ciaza i nie pamietam bym miala takie odczucia w pierwszej ciazy. Mieszkam teraz w uk a tutaj nie ma wizyt u ginekologa i zreszta jako ze to druga ciaza wizyte u poloznej mam bardzo zadko. Ostatnia mialam 4 marca teraz 9 kwietnia usg i niby wszystko ok. Nastepna wizyte mam 28 maja! Przeciez to szmat czasu! Martwia mnie te niskie ruchy bardzo oraz to ze jesli zbyt dlugo stoje lub sprzatam ciagnie mnie brzuch. Nie wspomne nawet ze ciagle musze chodzic siusiu czasami co 10 min.Mam nadzieje ze wiecie o czym mowie. Obawiam sie ze mozw szyjka zaczela sie skracac lub zaczelo mi sie robic rozwarcie. Najgorzej ze jesli teraz cos chce musze jechac do innego miasta zebynie zbadali bo w naszym szpitalu zlikwidowali oddzial polozniczy! Jakas kpina. Ale mniejsza o to. Moze ktoras z was miala podobne odczucia. Zapomnialam pow. Ze jestem w 22 tyg i 3 dni. Pozdrawiamsmiling smiley
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 5296, Posty: 1339585, Użytkownicy: 73165.
Ostatnio dołączył/a Annanna8.

Statystyki tego forum
Wątki: 792, Posty: 147616.