Grudnióweczki 2015

Wysłane przez marciak 

anka11012 (offline)

13-08-2015 13:10:57

Wisła/Lippstadt
Gosia ja na poczatku też miałam łożysko nisko co prawda nie zakrywalo szyjki ale przez niego plamilam, ale wszystko się ładnie podniosło i teraz jest z tyłu smiling smiley gdzieś czytałam ze dopiero po 25tyg chyba można mówić o łożysko przodujacym bo wcześniej ma czas się podnieść... Najgorsze jest to ze nie ma się na to żadnego wpływu sad smiley i pamiętam ze czasem sama nie wiedziałam czy Chodzić siedzieć czy leżeć bo ginka nic konkretnego nie powiedziała a chciałam jak najlepiej...

GRUDZIEŃ 2015 tabelka -->[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Gosia100 (offline)

13-08-2015 13:24:37

Szczecin
Ja dlatego mam wizytę za 2 tygodnie żeby sprawdzić czy się podnosi (to będzie 23w4d), a jak nie to leżenie i kontrola, no i cesarka. Mam nadzieję, że podniesie się smiling smiley Czułabym się pewniej, tak spokojniej smiling smiley wczoraj była noc spadających gwiazd (widziałam około 20) mam nadzieję, że moje życzenie zostanie spełnione smiling smiley
Oczywiście najbardziej się przejmuje, bo szwagierka urodziła w 26 tyg. i wiem jakie ma teraz problemy - bardzo się tego boję sad smiley Nic innego mnie nie interesuje - tylko zdrowie mojej córeczki smiling smiley

Grazyna24 (offline)

13-08-2015 15:37:54

Warszawa
Gosia - musi być dobrze. Ja mam wprawdzie na tylnej ścianie łożysko ale lekarz powiedział że jest schodzące w dół, czyli zrozumiałam ze tez nisko, wprawdzie pwooiedzial ze natrulanie jak macica bedzie rosla to ono powinno z nia pojsc w gore, ale wizyte mam dopiero za miesiac i do tego bez usg ;/ dlatego zapisalam sie do lekarza do szpitala w warszawie w nastepna srode by to skontrolowal bo moj w przychodni malo mi mowi i mam wrazenie ze bardziej mnie zbywa sad smiley.
Ale musi byc dobrze, nie wyobrazam soebie inaczej, tyle dalysmy rade wiec na pewno bedziemy mialy sliczne, zdrowe coreczki smiling smiley Głowa do góry :*

A co do ubranek to ja mam kilka kopletow 56- licze ze na 1 miesiac wystarcza (tak jak u moich znajomych) a pewnie w czasei dnia trzeba mala bedzie przebrac a ze nie planuje codzien prania to kilka kupilam, a tak to głownie 62,68 i 74 kupowalam. Spiworek tez mam albo 68 albo 74 by na dluzej starczyl.

Gosia100 (offline)

13-08-2015 22:24:22

Szczecin
Dziekuje dziewczyny za miłe słowa. Teraz czuje się już lepiej psychicznie. Cały dzień wszyscy z rodziny starali się poprawić mi humorsmiling smiley jutro mąż ma wolne a później weekend więc mam jeszcze kilka dni regeneracji psychicznejsmiling smiley
Grażyna masz rację nasze córki będą zdrowe i będziemy je tulic (ale dopiero w grudniu). Cieszę się, że można się Wam zwierzyc.
A co do zdjęć to moja siostra chciała mi dzisiaj taka amatorska sesje lustrzanka zrobić, ale zupełnie nie miałam na to ochoty sad smiley ale mam nadzieję, że to nadrobie smiling smiley niestety ale teraz remont pochłania całe pieniądze więc sesji profesjonalnej robić nie będęsmiling smiley może po porodzie jak będzie wszystko dobrze (a tak musi być).

Gosia100 (offline)

13-08-2015 22:48:06

Szczecin
Mam pytanie. Jakie imię bardziej się Wam podoba Martynka czy Marysia?smiling smiley

anka11012 (offline)

14-08-2015 06:40:28

Wisła/Lippstadt
Gosia nie myśl o przedwczesnym porodzie bo na to mają różne czynniki wpływ i tez nie zawsze dzidzia wcześniak musi mieć takie problemy... Sama jestem z wcześniaków urodziłam się w 32tyg z wagą 1800g miesiąc w inkubatorze, a teraz okaz zdrowia smiling smiley do lekarza chodzę od święta np chyba ze musze... Wiem ze 32tc to dużo lepiej niż 25 ale wiesz jesteś pod dobrą opieka lekarza i pozatym masz już 22tydzien wiec do 30 coraz bliżej smiling smiley za chwilkę drugi trymestr zobaczysz będzie dobrze buziak od dziecka
A z imieniem to mi osobiście bardziej podoba się Martynka i samej ostatnio mi wpadło to imię do głowy smiling smiley ale mój chłop ze nie wiec myślę dalej smiling smiley

A ja już spać nie mogę ... Chyba mam stresa wizytą i podróżą do pl ...

GRUDZIEŃ 2015 tabelka -->[link widoczny po zalogowaniu]

myszata992 (offline)

14-08-2015 10:19:34

Zdzieszowice
Gosiu! glowa do gory :* napewno wszystko bedzie dobrze, bo innej opcji nie ma. Martynka- bardzo ladnie smiling smiley
Mnie tez lekarka nastraszyla ostatnio, nakazala wrecz zebym odpoczywala, jak za duzo chodze to brzuszek mi sie napina :/ i to tez moze grozic skracaniem sie szyjki.. kazda ciaza jest inna, kazda z nas musi zdawac sobie sprawe, ze w kazdym momencie moze cos pojsc nie tak i nie zawsze mamy na to wplyw, ale ja jestem dobrej mysli i wierze, ze kazda z nas w grudniu badz tez juz w listopadzie bedzie miala przy sobie zdrowe dzieciatko winking smiley

Dziewczyny jak mnie moj maly skopal w nocy w zoladek :/ daje czadu codziennie.
A ostatnio sie pomylilam z waga urodzeniowa mojego R, bo on mial 2,700, a ja 3,200.. wiec wielkoludka chyba nie urodze ;p bo oboje jestesmy niscy ja jakos 160, albo i niecale nawet, a on 178 wiec tragedii nie ma smiling smiley

Jeszcze mam pytanko ktora z Was nie ma profilu na fb ?? bo dyskutowalam z Ania tak prywatnie o tym, ze mozna by bylo juz zalozyc nasza grupe na fb, ale coniektore nie maja tam profilu sad smiley a latwiej i szybciej byloby porozumiewac sie na fejsie co sadzicie??

Grudzień 2015 tabelka --> [link widoczny po zalogowaniu]

"Naj­piękniej­szych chwil w życiu nie zap­la­nujesz. One przyjdą sa­me." <3

Gosia100 (offline)

14-08-2015 10:41:11

Szczecin
Ja mam fejsa także czekam na znaksmiling smiley

Gosia100 (offline)

14-08-2015 10:47:04

Szczecin
Masz racje Myszata kazda ciaza jest inna smiling smiley moze moje lozysko troche pozniej sie podniesie. A Tobie polecam troche odpoczywac, bo to ladnie dziala na szyjke, u mnie sie sprawdzilosmiling smiley przede wszystkim nic nie dźwigaj a bedzie ok smiling smiley u mnie teraz jest (chociaz nie mam tak dlugiej szyjki jak wiekszosc).
Dziękuje za wsparciesmiling smiley

iwona90 (offline)

14-08-2015 10:51:07

Sitno
Ja mam fejsa i czekam na przeniesienie :-)

Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 5192, Posty: 1279746, Użytkownicy: 72748.
Ostatnio dołączył/a Ola777.

Statystyki tego forum
Wątki: 785, Posty: 147491.