Grudnióweczki 2015

Wysłane przez marciak 

paulina567 (offline)

10-08-2015 11:16:52

Wrocław
Aniu dokładnie smiling smiley szoksmiling smiley zaraz 7 miesiąc....ja naprawdę nie wiem kiedy to zleciało hehesmiling smiley a gdzie jedziecie na urlop?smiling smiley

[link widoczny po zalogowaniu]

anka11012 (offline)

10-08-2015 11:53:16

Wisła/Lippstadt
Paulina jeszcze nie wiemy niestety ale coś z kierunków Grecja włochy Chorwacja smiling smiley a u nas niestety tak ze mamy pieska i musimy zawsze pierwsze jechać do pl a Później dopiero na urlop bo tutaj nie mamy gdzie go zostawić a w pl zostaje u mojej mamy smiling smiley wiec zawsze na last minute kupujemy wakacje smiling smiley a w tym roku mały ma ostatni rok za darmo wiec chcemy skorzystać smiling smiley

GRUDZIEŃ 2015 tabelka -->[link widoczny po zalogowaniu]

paulina567 (offline)

10-08-2015 11:59:10

Wrocław
Aniu no tak rozumiem, my też mamy psiaczki i doskonale wiem jak to wygląda, na szczęście my niedaleko mamy rodziców więc wpadają zająć się miśkami jak musimy gdzieś ruszyćsmiling smiley chociaz ostatnio jakoś nie urlopowaliśmy się bo praca na to nie pozwoliła eh, a w tym roku też na miejscu zostajemy, ale mieszkamy w rekreacyjnej miejscowości więc i tak cały czas czuję się jak na wakacjach hehetongue sticking out smiley
a to faaajnie, pewnie, trzeba korzystać jak jeszcze mały ma mieć za darmosmiling smiley

anka11012 (offline)

10-08-2015 12:54:33

Wisła/Lippstadt
Paulina pieski to i radość i obowiązek niestety lub stety smiling smiley

A mnie coś wzięło na hybrydy na paznokciach w nogach i się bawię boki mały śpi smiling smiley przynajmniej na wczasy będę miała ładnie pomalowane paznokcie i przedewszystkim spokój na około 6tyg z malowaniem smiling smiley

GRUDZIEŃ 2015 tabelka -->[link widoczny po zalogowaniu]

emm (offline)

10-08-2015 13:11:22

Bizja
Hej Dziewczyny,

dawno się nie odzywałam, ale oczywiście cały czas czytam wątek-bardzo jest od dla mnie wspierający. Byłam dzisiaj na dodatkowej wizycie u lekarza, bo od kilku dni czułam dziwne bóle w pochwie. Oczywiście okazało się, że wszystko w porządku, ale stres przed samym badaniem był ogromny.

Co do basenu to mój lekarz, bardzo go polecał, ale przestrzegał przed pływaniem w jeziorze, czy nad morzem..

Grazyna24 (offline)

10-08-2015 13:19:14

Warszawa
Paulina - dzięki za info, choć do bezsensowne, ja nigdy paragonów nie biorę na rzeczy codziennego uzytku, spożywcze itp. tylko mi sie potem majtaja wszedzie. Musze za miesiac lekarza przypilnowac by mi nie zaznaczyl na zwolnieniu ze mam lezec.

Dzisiaj kurier mi przywiózł rzeczy- ubranka, jakie na internetowej stronie smyka zamówiłam w promocjismiling smiley cudeńka smiling smiley wiekszość rozmiar 74-80 wiec bedzie dopiero za rok ale wspaniałe kolorowe kompleciki i kilka rzeczy na zime- czapeczki i rekawiczki słodkie smiling smiley
Teraz obiecalam sobie ze koniec z ubrankami a zaczynam kupowac akcesoria jak podgrzewacz, wozek itp. Jedynie ze w kawalerce nie za bardzo mam to gdzie pomiescicsad smiley
Miłego dnia :*

myszata992 (offline)

10-08-2015 13:20:36

Zdzieszowice
Tak troche na roboczo ;p nie ta bielizna i bizuteria

Jak ja mam dosyc te upaly sa wykanczajace :-/ a jeszcze pare spraw musze zalatwic. ten czas leci.. nie obejrze sie a juz zostane mezatka ;p milego dnia moje kochane winking smiley

Grudzień 2015 tabelka --> [link widoczny po zalogowaniu]

"Naj­piękniej­szych chwil w życiu nie zap­la­nujesz. One przyjdą sa­me." <3

Gosia100 (offline)

10-08-2015 13:29:04

Szczecin
Myszata ale sliczna ta sukienka, taka elegancka i z klasąsmiling smiley bardzo ładnasmiling smiley
U mnie jak zwykle problemy z remontem. A dokladniej z sasiadem, ktory mial w naszym mieszkaniu (poprzedni wlasciciel mu pozwolil) rure sciekowa, a my jej nie chcemy, wiec ja likwidujemy, a ten teraz hakow na nas wszedzie szuka (dawno z takim czlowiekiem sie nie spotkalam) denerwuje mnie ta sytuacja i to strasznie. Nawet do meza do pracy dzwonil. Bezczelny.

hefalumpkowa_mama (offline)

10-08-2015 13:49:06

Zaręby-Skórki
Witajcie! Długo się nie odzywałam, ale troszkę się wczasowaliśmy smiling smiley widzę dziewczyny że już rozpoczynacie przygotowania smiling smiley my wózek już wybraliśmy, tylko chcemy go pomacać w sklepie stacjonarnym a kupimy na allegro bo jest parę stówek tańszy tongue sticking out smiley nasz jest taki: [link widoczny po zalogowaniu] + do tego dokupimy bazę do fotelika i będzie komplet. Ja zdecydowałam się na czarny wózek, bardzo mi się podoba i jakoś nie mogę iść na kompromis z innym kolorem. Ale wynalazłam również na Allegro kolorowe wkładki do wózka, które świetnie rozweselają wózek, żeby nie był taki smutny. Ja jutro chyba mam połówkowe usg a pod koniec sierpnia jedziemy na 4d i film grinning smiley ika baza ułatwia wkładanie fotelika do samochodu ale bez niej też można się obejść smiling smiley Ania my poszliśmy na wizytę i lekarz zrobił tylko cytologię , a na usg idziemy jutro smiling smiley moje maleństwo fika jak szalone co mnie niezmiernie cieszy! Ostatnio nawet tatko poczuł malucha wieczorem smiling smiley myszata śliczna sukienka!

liwiabialydobry (offline)

10-08-2015 14:07:32

Grójec
Udało się smiling smiley z samego rana zarezerwowałam wiatrak w sklepie. O 12 była dostawa i gdy przyszłam do sklepu to wzięłam ostatni ( ten który na mnie czekał).

Dziś już trochę chłodniej i wiaterek, ale wiatraczek jak najbardziej umila egzystowanie smiling smiley
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 5136, Posty: 1269007, Użytkownicy: 72662.
Ostatnio dołączył/a Paulinkan.

Statystyki tego forum
Wątki: 759, Posty: 147380.