:joliecouette:LiSTOPAD 2015Wszystkiego najlepszego!

Wysłane przez sarahia 

dorottea (offline)

06-11-2015 16:57:23

Łódź
Zmobilizowałyście mnie dzisiaj - cała łazienka, łącznie ze ścianami wyszorowana, kurze w połowie domu powycierane + kilka różnych drobiazgów, które rzuciły się w oczy smiling smiley
I co ciekawe jeszcze mam siłę się ruszać...

[link widoczny po zalogowaniu]

mal3na (offline)

06-11-2015 19:58:35

Poznań
Katharzyna ja mam skierowanie do szpitala na 10.11 i chyba beda juz wywolywac.

agnieszka00 (offline)

08-11-2015 07:51:20

Hej smiling smiley
Jak u Was?
U mnie termin minął 6.11 i nicc, strasznie uparte to Dzieciątko już w brzuszku to co bedzie potem hihi smiling smiley
Jak nie urodzę dziś i jutro to wtorek szpital sad smiley .. juz staram się psychicznie na to nastawić, że trochę tam czasu spędzę..

learta (offline)

08-11-2015 10:16:57

Warszawa
witam się i ja
u mnie dzisiaj termin i póki co zero oznak, ale w sumie dzień się jeszcze nie skończył i jest nadzieja. Poza tym moja gin powiedziała, że jak do 8 nie urodze, to właśnie tego dnia (8 listopada) mam się zgłosić do szpitala. Tam pewnie zrobia mi KTG, USG i zbadają.

katharzyna (offline)

08-11-2015 17:10:21

Ja dziewczynki od srody regularnie biegam po marketach, glownie budowlanych, przechodzilam niezlle kilosy, w domu sprzatam piore itp, caly czas w ruchu i o dziwo juz nic mnie nie boli, jedynie chwilami albo noca krzyz, ale jest lepiej niz wczesniej... zatem nic mnie nie biere...

mal3na (offline)

08-11-2015 20:43:24

Poznań
Ja już dziewczyny cała w stresie jestem. Dzis wymiotowalam. Tak chcialam uniknac wywolywania porodu, a raczej mi sie nie uda.

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-11-08 20:49 przez mal3na.

learta (offline)

08-11-2015 21:31:14

Warszawa
melduje sie po pobycie na IP .... Pojechaliśmy tan na ok 15:20 a wyszliśmy przecd 20:00 2 razy po 1 godzinie (łącznie 2 godz.) robili mi KTG. Pierwszy odczyt był zły i groziło mi pozostanie na oddziale, na szczęście po godzinie powtórzyli zapisi był już prawidłowy. Oczywiście zero skurczy porodowych sad smiley Potem Pani doktor mnie zbadała i szyjka 1,5 cm rozwarcia brak tzn wchodzi 1 palec. Potem zrobiła mi USG i nasz synek waży 3119g +/- 400g. Także może być mniejszy niż pierworodny. Jak nic się nie wydarzy, to za 2 dni, tj we wtorek znowu na zapis KTG. Jak się nic nie zadzieje w ciągu 7 dni, to 7 dnia zgłaszam sę na szpital. To tyle - zmęczone jestem tym pobytem w szpitalu sad smiley

katharzyna (offline)

09-11-2015 06:57:51

Mal3na kazda z nas w sumie ma jeszcze czas a jednak boi sie, ze przenosi i wywoływanie, tez bym wolala, zeby wzielo mnie z zaskoczenia, ale tak sie raczej nie zadzieje... ostatnio nawet bole mam lagodniejsze niz tydzien temu, lepiej i dluzej mi sie spi, mozna powiedziec, ze przeszlo jak reka odjal.... Jak do srody nie urodze a nie urodze to czwartek szpital a jutro mam ktg...

learta (offline)

09-11-2015 07:29:26

Warszawa
ja już jestem 1 dzień po terminie sad smiley a myślałam, że tym razem będzie inaczej

katharzyna (offline)

09-11-2015 07:46:33

Learta moja siora rowne 2 tyg po terminie rodzila po podaniu 3 dawki oksytocyny, nie miala ani skurczy, ani rozwarcia ani czop jej nie odszedł... nic....dlatego ja tez sie boje, ze bede w takiej sytuacji, bo mnie nic nie biere. Juz mnie boli dol brzucha jak chodze, bo jest tak nisko, do tego Maleńka ma jakies bardziej delikatne ruchy i napewno jest ich mniej niz w ostatnich dniach...

Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 5266, Posty: 1314228, Użytkownicy: 73056.
Ostatnio dołączył/a Aksanka.

Statystyki tego forum
Wątki: 789, Posty: 147594.