Na dobry początek roku. Stycznióweczki 2015

Wysłane przez gianka 

Majena (offline)

10-09-2014 21:00:08

Darłowo
hejkamy juz po wizycie, synek potwierdzony na 100procent,widziałam cały sprzęttongue sticking out smiley niedlugo powolutku bedzie mozna kompletowac wyprawke. Kg niestety związane także z zatrzymaniem wody, musze spac z nogami do góry,ale takze ograniczyc puste weglowodany.Wyniki ok,mały zdrowy waży ok 600g.

giankatrzymaj sie w dwupaczku zdrówka!!!

MagdaLena gratuluję córcismiling smiley

lena u mnie tez ruchy mocno wyczuwalne az strach pomyslec jak bedzie mnie okopywal pod koniectongue sticking out smiley

alebazija badania krwi mam co 2 mies. Umnie ruchy mega mocne ale to 2 ciaza.

danerysgratuluje córci

[link widoczny po zalogowaniu]

ewa_maja (offline)

11-09-2014 08:35:19

Milanówek
Hej my tez juz po wizycie. wszystko z maluchem w porządku, wazy już 320g i wszystkie wymiary ma w porządku. Nie ujawniło nam niestety płci bo podwinęło nóżki i piętkami dotykało pupki. Za 2-3 tyg mam powtórkę bo się rozszalało i serduszka nie mógł Pan doktor uchwycić. Hihi a i mam zdjęcie buźki bo się pokazało i wszyscy widza podobieństwo do Tatusia smiling smiley

alebazi (offline)

11-09-2014 12:32:47

Raciborz, München
Majena u mnie tez druga ciaza ale jakos tak dziwnie, bo myslalam ze bede cos wiecej czula. Wprawdzei sa jakies ruchy, ale slabiutkie i wyczuwam je na ogol wieczorem. Tak sie cos naczytalam i pewnie dlatego glupie mysli mam. Moze dlatego tez gorzej wyczuwalne ze ja z tych grubszych, no i przyznam ze z corka tez dopiero pozniej zaczelam odczuwac co kolwiek.
We wtorek ide do gina wiec jakos wytrzymam te pare dni

Majena (offline)

12-09-2014 10:34:01

Darłowo
alebazi u mnie tez pojawiają się dziwne mysli, jak mały się nie odezwie dłużej...ja juz sie nie moge doczekac roziwazania cała ciąza dla mnie okropny stres tymk bardziej ze z córeczka miałam duzo probelmów w ciąży i teraz sie boje że jest aż za dobrze, a jak się juz urodzi, będzie w wdomku będe mogła odetchnąc z ulgą.

Lena2011 (offline)

12-09-2014 17:25:47

Majena - ja mimo tego, że pierwszą ciążę przechodziłam bezobjawowo, bezstresowo i wogóle cuuudownie to teraz mam siągły stres! A biada jak mały za długo nie da o sobie znać, to lece po coś słodkiego żeby go rozruszać... Wiam - paranoja grinning smiley
Alebazi - ja też należę do grupy większych kobietek, ale ruchy mam mega mocne!
Gianka - co u Ciebie? Po FB wnioskuję, że jesteś w domu?
Dzisiaj byłam na glukozie - okropieństwo!!! Ale dąłam radę mimo iz myślałam 2 razy że już po zawodach... Wyniki idealne - więc oby tak dalej. Zrobiłam dodatkowo morfologię i jest troszeczkę lepiej a przynajmniej nie jest gorsza smiling smiley

Klaudia

kasik77 (offline)

12-09-2014 20:13:48

Mosina
Witajcie.

Lena z tego co wiem to Gianka nadal jest w szpitalu .....miała mieć dzisiaj zabieg ale czekała jeszcze za jakimiś wynikami i wczoraj jeszcze ich nie było.Wiem że dostaje sterydy na rozwój płuc u maluszka w razie W....

Na poprawę ruchów u dzidzi jest dobre coś słodkiego położyć się na lewym boku i po chwili powinno kopać....Ja nie narzekam mała daje czadu....

No wczoraj trochę przeholowałam i mnie bolał brzuch ale na szczęście dziś jest ok.

gianka (offline)

13-09-2014 12:41:36

Katowice
Cześć dziewczynki. Kasik, dzięki za pomoc w kontaktowaniu się z Forum smiling smiley
Teraz zdam relacje:
We wtorek byłam u lekarza i tam się okazało, że szyjka w bardzo krótkim czasie się skróciła. Konieczny był szpital. W niektórych zakladają taki krążek, a w niektórych tzw szew McDonalda. Ale do jego założenia musi wyjść wszystko ok w wymazie z pochwy. Mnie niestety wyszły bakterie. Obecnie od wczoraj wieczora jestem w domu na antybiotykach Mam je brać 10 dni, potem po 7 dniach mam iść na ponowny wymaz i z wynikiem spowrotem do szpitala. Jak będzie czysto to jednego dnia będę miała zabieg a następnego do domu. Ordynator stwierdził, że antybiotyki mogę brać w domu ale z moim lekarzem mam być w stałym kontakcie. Jeśli się coś będzie działo, mam od razu zgłosić się do szpitala. A póki co mam się oszczędzać, nie dźwigać itp.
Lena w szpitalu byłam przez telefon na FB i zdjęcie córki też było wstawione przez telefon a wykonane na jednej z wizyt u mnie smiling smiley

Ciesze się że teraz mogę być w domu. W szpitalu pełno dramatów ludzkich. Poronienia, zabiegi. Ale ordynator mi obiecał, że po tym moim zabiegu następna wizyta w szpitalu będzie już porodem smiling smiley Trzymam go za słowo smiling smiley

No i w tenże sposób moja idealna ciąża się nieco skomplikowała.

Pozdrawiam

alebazi (offline)

13-09-2014 19:36:19

Raciborz, München
gianka dobrze ze juz w domku. To jednak lepsze od szpitala.Oszczedzaj sie i zobaczysz po zabiegu wszytsko bedzie dobrze.

umnie wsumie w szystko ok, nie mam jakis problemo ( w pierwszej tez nie mialam) tylko straszna zgaga od poczatku ale z tym sobie jakos radze. Z tymi ruchami to poranoja. Mam jakos takiego stresa w glowie bo w rodzinie na przeciagu ostatniego roku 3 straty w 6 miesiacusad smiley Chyba dlatego tak.
Dzidzia tez sie rusza mocniej jak wczesniej nie powiem ale wlasnie na ogol wieczorem. Chyba tak ma.

Madziah1986 (offline)

14-09-2014 08:47:59

Ruda Śląska
alebazi nie możesz się zamartwiać i zakładać, że u Ciebie też się tak może wydarzyć. Ja na początku ciąży miałam takie myśli, że może być coś z dzieckiem z powodu mojej nadwagi, potem miałam problemy z tarczycą- obecnie biorę tabletki, potem pojawiło się podwyższone ciśnienie- sprawdzam ciągle dwa razy dziennie i jest ok, przede mną badanie krzywej cukrowej i obawa o to czy nie wyjdzie cukrzyca... Od momentu jak się martwiłam o zły wynik TSH tak teraz stwierdziałam, że co ma być to będzie- oszalejemy do stycznia jak się będziemy ciągle martwiły- choć czasem się nie da....

gianka dobrze, że jesteś w domku- napewno lepiej w domu leżeć niż w szpitalu- trzymam za Ciebie kciuki smiling smiley

Lena2011 (offline)

14-09-2014 20:32:08

Madzia - bardzo dobrze piszesz! Ja się bardzo stresowałam i ciągle nakęcałam, aż do badań połówkowych. Wtedy lekarz mnie uspokoił, że nie mam czym się stresować, bo maluszek zdrowo sie rozwija a mkoje nakręcanie napewno mu nie pomoże...Co do glukozy to ja miałam 2 kryzysowe sytuacje... Po 20 min i 40 min, w tym, że pierwszy kryzys był trudniejszy, ale zacisnęłam zęby i jakoś udało się go przetrwać smiling smiley Trzymam za Ciebie kciuki, bo jest to praktycznie najgorsze badanie sad smiley powodzenia!
Ja mam wizytę w środę i już się nie mogę doczekać smiling smiley Zobaczymy co tam słychac u mojej kruszynki smiling smiley
Pozdrawiam i spokoju życze smiling smiley

Klaudia

Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 5266, Posty: 1313431, Użytkownicy: 73053.
Ostatnio dołączył/a matdrewniaak.

Statystyki tego forum
Wątki: 789, Posty: 147594.