dzidzius czy przeziebienie...?

Wysłane przez donna 

donna (offline)

23-03-2012 12:18:10

witam... mam problem a mianowicie, od 2 mc staramy sie z nazeczonym o malenstwo...od sierpnia zeszlego roku zazywam femoston mite na uregulowanie miesiaczek i podniesienie progesteronu poniewaz na wyniku badan wyszlo niedobňr... miesiaczka przychodzila o czasie mozna powiedziec w kazdym miesiacu, ale nie regularnie bo np...co 31,29,30,25,dni...i ponadto od listopada 29go do stycznia 21 miesiaczki nie mialam (54dni)..w miesiacu lutym wspolzylismy regularnie co wieczňr..gdzie 14go mialam miesiaczke i wspňlzylismy nawet w tym czasie..1go marca wykonalam test ciazowy ale wynik byl negatywny..potem do 11 marca znňw wspňlzylismy regularnie co wieczňr..13 marza znňw przyszla miesiaczka (29dni) gzie rňwniez wspňlzylismy oczywiscie bez zabezpieczenia,miesiaczka trwala do 18go...byla niezbyt bolesna,i malo obfita..zwykle moje miesiaczki trwaly dokladnie 3 dni i byly bardzo bolesne i dosyc obfite..zaraz po miesiaczce od 19go zaczelam zle sie czuc,bolesny bňl glowy ktňry ustapil po 3 dniach,i bňle w podbrzuszu do dzis...mierzylam temperature w tych dniach w odbycie i rano pomiar wskazywal na temp.37.3 a wieczorem 36,6'c...jestem zdenerwowana i ospala na nic nie mam ochoty,pobolewaja mnie janiki (chyba)...albo to moze bňl miesnia w podbrzuszu..i lekki bňl w krzyzu ( tak jak przed miesiaczka)mocz raczej oddaje regularnie,ale zaraz przed i po oddaniu czuje ucisk w bodbrzuszu...najgorsze jest to ze wciaz zazywam femoston mite i boje sie ze uszkodzi plòd ,oczywiscie jesli jestem w ciazy...chcialabym zeby to byla jednak ciàza smiling smiley
prosze o opinie czy wy tez tak macie? ...czy mozliwe ze zaszlam w ciaze,czy moze przeziebienie jajnikňw..? sama nie wiem co myslec...pozdrawiam serdecznie
Stwórz osobisty kalendarz ciąży
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 4943, Posty: 1202549, Użytkownicy: 72106.
Ostatnio dołączył/a Soniaa25.

Statystyki tego forum
Wątki: 317, Posty: 101723.