druga ciążą starające się smiling smiley

Wysłane przez annabella 

annabella (offline)

09-03-2012 22:37:28

Czeladź
Witam, jestem nowa na forum i chciałam zapytać jak u was było z zajściem w drugą ciążę? Było łatwiej czy trudniej? Na początku stycznia odstawiłam pigułki i staramy się z mężem o drugie dziecko.

noma (offline)

15-03-2012 16:36:47

Łódź
hej...
my tez z mężem staramy się o drugie...
z synkiem bylo ekspresowo smiling smiley
a teraz zobaczymy to nasz drugi miesiąc...

pozdrawiam i zycze szczescia smiling smiley)

karo85 (offline)

29-06-2012 15:26:32

Warszawa
U nas też decyzja już zapadła - odstawiam pigułki i próbujemy zajść w ciążę po raz drugi.
Już się nie mogę doczekać.

Pozdrawiam wszystkie starające się!

A tak z ciekawości jeszcze pytanko: Wpływacie jakoś na płeć dziecka? Jakie jest Wasze podejście do tej kwestii?

julka2404 (offline)

29-06-2012 15:37:11

gdzieś tam...w krainie szczęścia miodem i mlekiem płynącej
My się staramy już 5 lat. W między czasie 2 poronienia. Od lipca próbujemy znowu. Trzymajcie kciuki:joliecouette:
Karo ja nie wierzę w to , że można sobie zaplanować płeć ale to jest tylko moje zdanie. Powodzenia w starankachmłody kozak

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-06-29 15:38 przez julka2404.

beatrix (offline)

01-07-2012 08:33:13

witajcie co do planowania płci to nie wierze w te innowacje,mi wszystko jedno najważniejsze zeby bylo zdrowe,na razie mamy niespelna2letniego synka,chcialabym miec jeszcze jednego i jedną dziewczynkę.ale czy się uda.miesiac temu odstawilam tabletki no i może na jesień coś się pomyśli, fajnie jakby mieli urodziny w jednym miesiącusmiling smiley mam 27lat,wiec do30 chcialabym się wyrobić,nie ma nic gorszego niż presja ze strony otoczenia,niby z jakiej racji, moze niech jeszcze pozycje zasugerują..?

[link widoczny po zalogowaniu]

julka2404 (offline)

01-07-2012 09:37:08

Beatrix skąś ja to znam, a bo Miłosz juz jest taki duży, na co wy czekacie, potem sie nie dogadają bo będzie za duża różnica wieku, ble ble ble, gadaninasad smiley. Ja to ucinam słowami-moje życie moja sprawa kiedy będę dzieci rodzić. Ci którzy wiedzą o naszych problemach to siedzą cicho.Ja mam za rok 30 ci i mam nadzieję na prezencikciąża. A jak wiadomo nadzieja umiera ostatniaradość

karo85 (offline)

02-07-2012 15:57:22

Warszawa
julka2404
My się staramy już 5 lat. W między czasie 2 poronienia. Od lipca próbujemy znowu. Trzymajcie kciuki:joliecouette:
Karo ja nie wierzę w to , że można sobie zaplanować płeć ale to jest tylko moje zdanie. Powodzenia w starankachmłody kozak

Dzięki serdeczne i trzymam za Was kciuki smiling smiley

beatrix (offline)

04-07-2012 22:24:19

julka taka granice to sama sobie ustawilam a jak bede miala 31lata czy 34tez jeszcze tragedii nie bedzie.
ostatnio suie tylko zastanawiam co by bylo gdyby.... mialo byc wiecej niz 1 naraz ze wzgldu na nasze male mieszkanko ktore nadaje się do rozbudowy....rozumiem ze macie tylko córeczkę?ja na razie postawilam na psa smiling smileyw kazdym badz razie nie wiem czy jest mniej kosztowna niz bobas, poniekąd..labek do najtanszych psów nie nalezy a i synek nie wyskoczyl jeszcze z pieluch, pracujemy nad tymsmiling smiley
co do róznicy wieku wcale nie ma co sie trzymac sztywnych przekonan:moja sasiadka urodzila rok po roku i niby ma spokoj z pieluchami ale tak sie dzieciaki tluką ze nawet juz do nich nie chodzimy.
mysle ze jak sie rodzina kocha to jakas harmonia zawsze jest.nie zawsze jest sielanka.u kolezanki jest ich7ro ale zawsze kazdy sie drugim opiekowal mama rodzila karmila a reszta rodzenstwa wychowywala,trzeba sobie pomagac.
szczerze to planuje na nastepny mundial moj synek juz bedzie wiekszy wiec bardziej pomoze niz bedzie trzeba wokolo niego latac 4latek to już kumate dziecko a na razie mam inne plany.co bedzie to bedzie ..
karo85 a Ty jak stoisz z planowaniem dzieci?

[link widoczny po zalogowaniu]

julka2404 (offline)

04-07-2012 23:54:49

Beatrix mamy synka, w sierpniu skończy 9 lat.

julka2404 (offline)

13-07-2012 09:41:24

wątek zamiera!!! czy nie ma mam starających się o drugą dzidzię??????????????
Stwórz osobisty kalendarz ciąży
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 4863, Posty: 1181394, Użytkownicy: 71844.
Ostatnio dołączył/a michelle27.

Statystyki tego forum
Wątki: 303, Posty: 101415.