Ciąża po tabletkach antyk.

Wysłane przez agnieszka11 

agnieszka11 (offline)

19-02-2012 23:54:39

Wilczak
Witam.. Otóż w styczniu po miesiaczce odstawilam tabletki antykoncepcyjne. Kolejna dostalam dość regularnie (kilka dni później) teraz w lutym podczas miesiaczki i po wspolzylam bez zabezpieczenia i chlopak nie wychodzil ze mnie przed wytryskiem tylko konczyl we mnie. Slyszalam, że po odstawieniu tabletek wzmaga sie plodnosc i jest wieksze ryzyko zajscia w ciaze. Jakie sa szanse, ze doszlo u mnie do zaplodnienia?

julka2404 (offline)

20-02-2012 16:26:33

gdzieś tam...w krainie szczęścia miodem i mlekiem płynącej
Agnieszka witaj grinning smiley.Wszystko zależy od organizmu kobiety. Jedne dziewczyny zachodzą zaraz po odstawieniu a inne po długich staraniach. Bądź dobrej myśli.

AnimaVilis (offline)

05-03-2012 13:08:48

Gliwice
Ja po odstawieniu w niecałe pół roku zaszłam i teraz czekamy na nasze maleństwo.. smiling smiley

Prosimy o kliknięcia:
[link widoczny po zalogowaniu]

jurti (offline)

05-03-2012 15:19:37

Poznań
Wszystko zależy od organizmu, ale nie ma się co stresować i spinać, bo to na pewno nie pomoże winking smiley

agnieszka11 (offline)

05-03-2012 23:52:54

Wilczak
Nie śpieszy mi sie jeszcze z dzieckiem, tylko chcialam sie dowiedziec cos na temat bo na innych forach nie znalazlam nic sensownego smiling smiley Teraz czekam na miesiączke, jeśli jej nie dostane to zaczne sie martwić dopiero wtedy smiling smiley

Kasia1133 (offline)

24-10-2017 21:31:03

Giżycko
Hej dziewczyny smiling smiley
Ja zaszlam w 2 cyklu po odstawieniu tabletek. Skonczylam ostatnie cale opakowanie i nie siegalam juz po kolejne. W pierwszym cyklu po odstawieniu tabletek nie wiedzialam czego sie spodziewac, nie wiedzialam czy sie nie rozregulowalam. Pierwszy cykl po odstawieniu tabletek byl prawdopodobnie bezowulacyjny, zero objawow. Za to @ przyszla jak w zegarku po 28 dniach. W 2 cyklu ( tym szczesliwym smiling smiley zeby sprawdzic kiedy mam owulacje skoro nie mialam zadnych objawow w poprzednim cyklu kupilam testy owulacyjne. I testowalam od 8 dc, chociaz owulacje dalo sie wyczuc idealnie po objawach ktore w tym drugim cyklu wystapily. Po pozytywnym tescie owu przytulanko bylo przez kolejne 2 dni i tak oto jestem w ciazy smiling smiley

dar24 (offline)

11-07-2018 20:32:05

Łódź
Tabletki brałam 2 lata winking smiley odstawilam 2 miesiące temu winking smiley Namawiam partnera na dziecko, tez mam niepewna sytuację w pracy i z mieszkaniem dlatego odstawilam bo jak sie unormuje od razu zaczynamy starania winking smiley a chciałabym jak najszybciej zajść dlatego juz przestałam brac bo właśnie slyszalam ze czasem ciezko zajsc winking smiley ale znam dziewczynę co miesiac od odstawienia i zaszla w ciaze winking smiley jednak wole nie ryzykować długiego czekania winking smiley
Stwórz osobisty kalendarz ciąży
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 4780, Posty: 1158902, Użytkownicy: 71344.
Ostatnio dołączył/a Fekete.

Statystyki tego forum
Wątki: 288, Posty: 100643.