Planowanie płci dziecka

Wysłane przez BocianowaBabka 

BocianowaBabka (offline)

21-07-2011 11:49:56

Hej,

zastanawia mnie, czy można zaplanować płeć dziecka? Dużo jest poradników na ten temat, ale właściwie trudno stwierdzić, czy stosowanie rad się sprawdziło, czy może trafiona płeć była dziełem przypadku. Szanse w końcu nie są małe (50/50). Podzielcie się swoimi doświadczeniami, proszę - mnie tak marzy się córeczka... smiling smiley

Pozdrawiam smiling smiley

Martys (offline)

21-07-2011 13:22:47

Hiszpania
Witaj ja również się nad tym zastanawiałam i dużo czytałam niby chromosomy X (dziewczynka) przeżywają dłużej a Y(chłopczyk) są silniejsze więc tak jak mówisz jest 50/50 do tego nawet piszą o pozycjach seksualnych więc może warto poczytać i próbować skoro tak ci na tym zależysmiling smiley
Mnie jest wszystko jedno obym tylko zaszła już w ciąże i by dzidzia była zdrowa...
Pozdrawiamsmiling smiley

madziusiapl (offline)

23-07-2011 21:45:20

Lublin/Uk
Chromosomy Y sa szybsze ale krocej zyja a X sa wolniejsze ale zyja dluzej. Jezeli chce sie dziewczynke to nalezy sie kochac tuz przed owulacja wtedy plemniki Y "pozasypiaja" i jajeczko dopadna plemniczki X.

Tyle teorii. Ja tak robowalam przez 5 miesiacy i mi sie nie udalo grinning smiley poddalam sie w owulacje i odrazu mezys chlopca zmajstrowal LOL Za jakis czas sprobuje z nowu.
Zawsze chcialam dziewczyne a mam chlopaczka i nie zamienilabym go na tuzin dziewczynek.
Jak na USG dowiedzialam sie ze bede miala chlopca cieszylam sie jak glupia. Bo nie wazne czy chlopiec czy dziewczynka wazne zeby bylo. Zeby mozna kochac tego szkraba mimo niedospanych nocy...
Zycze udanego i przyjemnego poczynania grinning smiley

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]

mariaiwa (offline)

26-10-2011 19:48:12

Kraków
O tak, też się nad tym zastanawiam. Marzę o synku, ale wiadomo, byle było zdrowe i w ogóle byle było dzieciątko! Są ponoć różne sposoby i tak jak koleżanki czytałam różne rzeczy na ten temat (faza księżyca, pozycje, dieta itd.) ale wydaje mi się, że nikt i nigdy nie da nam gwarancji na płeć dziecka ani sposobu. Chyba zwyczajnie nie mamy na to wpływu. Jeśli znacie jeszcze jakieś sposoby, to proszę o opinie. Pozdrawiam ciepło!smiling smiley

mariaiwa (offline)

26-10-2011 19:50:55

Kraków
Podobno planowanie płci daje skuteczność 60%. To prawda?

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-10-26 19:51 przez mariaiwa.

alex8101 (offline)

12-11-2011 16:28:47

Piekary Śląskie
Witam!!!
Mam 6 letniego synka,a zawsze chciałam parkę,więc przeczytałam na internecie wszystkie dobre rady jak spłodzić córkę.Zaszłam w ciążę,na USG okazało się,że będzie kolejny chłopak.Byłam bardzo rozczarowana,przez pierwsze dni nie potrafiłam się z tego cieszyć.Dopiero teraz kiedy straciłam mojego synusia(zm.we wrześniu w 3 dobie)zdałam sobie sprawę,że płeć nie ma żadnego znaczenia.Najważniejsze jest zdrowie dzieciątka.Teraz mam wyrzuty sumienia,że za bardzo chciałam dziewczynkę,więc Bóg zabrał mi synka.

Ewinek (offline)

13-11-2011 19:55:55

alex8101 Na początek przyjmij najszczersze wyrazy współczucia, ogromnie mi przykrosad smiley Nie wiem jak to jest z tym Bogiem, bo ja w niego zupełnie nie wierzę, ale wiem że ludzie wierzacy ufają mu i nazywają go dobrym i sprawiedliwym, więc skoro Ty w niego wierzysz nie możesz myśleć że Cię ukarał bo chciałaś dziewczynkę i nawet lekko się rozczarowałaś, że będzie drugi syn. Przecież Ty bardzo kochałaś swojego syna, a takie złe okropne rzeczy jak śmierć niewinnego dziecka poprostu się zdarzają. Nie miej do siebie żalu bo to nie jest Twoja wina. ściska Cię mocno i całuję:*

Ewinek (offline)

14-11-2011 19:56:13

pomyłka

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-11-14 19:56 przez Ewinek.

Cherrypie (offline)

25-11-2011 15:46:36

Pasterniki
Wiem, że moi rodzice tez niby planowali...chcieli chłopca, mieli dwie dziewczynki.
My tez na początku planowaliśmy, a teraz chcemy żeby w ogóle jakiś dzidziuś się pojawił - nie wazne czy chłopiec czy dziewczynka, czekamy dzieciątko bardzo!

Agnesss1987 (offline)

25-11-2011 22:40:47

.....
My kochalismy sie w owulacje i wyszedł chłopiectongue sticking out smiley Pozycja na tzw.pieska i jeźdzcatongue sticking out smiley Teraz przydałaby sie córeczka,ale co bedzie to bedzie byle by zdrowe byłosmiling smiley
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 5729, Posty: 1481789, Użytkownicy: 73546.
Ostatnio dołączył/a DominikaSc.

Statystyki tego forum
Wątki: 367, Posty: 113976.