Chcę miec dziecko!

Wysłane przez aLovelyAnula 

aLovelyAnula (offline)

17-12-2010 09:15:07

Kielce
Witajcie dziewczyny, ja właśnie zaczynam starania o małego bobaska. Jak to wyglądało u was, długo czekałyście na swoje aniołki? a może tak jak ja dopiero się staracie....jestem pełna nadziei a jednocześnie jakiegoś niepokoju.....ehh

[link widoczny po zalogowaniu]

Emilkaaa872 (offline)

19-12-2010 23:21:03

Gdańsk
Cześć Anula smiling smiley
Ja właśnie zaczęłam przygotowania do ciąży.
Nadziei u mnie w cholerę...ale wątpliwości też sporo. Mam już jedno poronienie w zeszłym roku...
ale pragnienie posiadania maluszka jest nie do przebicia..
jutro robię tarczycę, w czwartek ginekolog i nowy zestaw badań.. smiling smiley
a jak u Ciebie?
Pozdrawiam smiling smiley

aLovelyAnula (offline)

21-12-2010 16:54:26

Kielce
Emilko, ja zrobiłam sobie badanie grupy krwi, bo do tej pory nie znałam.... cytologia też mi wyszła dobrze i od dzisiaj zaczęłam brać kwas foliowy. Ponad rok temu też poroniłam (nie planowałam tamtej ciąży ale strasznie to przeżyłam), z tego powodu mam duże obawysad smiley dostałam @ ale to dopiero początek mojej drogi po aniołka i na razie nie zamierzam się poddawać smiling smiley
pozdrawiam

Emilkaaa872 (offline)

23-12-2010 10:58:52

Gdańsk
ja zrobiłam tarczycę,na szczęście wszystko jest okay, na badaniu ginekologicznym i usg też okay. po świętach dalszy ciąg starania...chciałabym w lipcu czy sierpniu już móc się zająć próbą zajścia w ciążę winking smiley no chyba że lekarka powie mi dużo wcześniej że jestem gotowa, to wtedy nie ma co dłużej zwlekać winking smiley trzymam za Ciebie kciuki,żeby wszystkie badania poszły po Twojej myśli.
No i z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia życzę Ci dużo zdrówka...dużo wytrwałości i cierpliwości...i spokoju..i tego żebyś następne święta spędziła już ze swoim maleństwem smiling smiley

aLovelyAnula (offline)

27-12-2010 23:10:15

Kielce
z moim maleństwem - jak to cudownie brzmi......dziękuję Emilko, życzę wszystkiego najlepszego w Nowym Roku i jak najlepszych wiadomości od lekarkismiling smiley:*

Agulka81 (offline)

29-12-2010 22:52:41

Racibórz
życzę Wam krótkich oczekiwań Waszych aniołków ;-*

2009 - początek starań
11.2010 - laparoskopia (dwa ogniska endo na prawym jajniku; w zat. Douglasa pojedyncze ogniska endo) rozpoznanie: endometrioza + niepłodność pierwotna

yossa (offline)

03-01-2011 17:53:09

Wita dziewczyny!
My z mężem staramy się już od 7miesięcy i jak na razie nic. Trochę mnie to smuci bo wszystkie moje koleżanki właśnie są w ciąży, a nam się nie udaje. Robiłam już różne badania i wszystko wychodzi ok. Czas pokaże. Życzę wszystkim spełnienia marzeń

domilika (offline)

03-01-2011 18:12:09

Warszawa
yosska to tak jak u mnie... a mężuś badania też robił?

u mojego wszystko OK, a i tak nam nie wychodzi sad smiley

yossa (offline)

03-01-2011 18:57:09

Mąż jeszcze nie robił. Ale u mnie pojawiły się brązowe plamienia przed @ i wybieram się z tym do ginekologa i pewnie zrobi mi wszystkie badania. Jak wyjdą dobrze to mąż powiedział, że pójdzie się też zbadać.

Agulka81 (offline)

07-01-2011 12:43:17

Racibórz
yossa niech twój M od razu idzie na badania bo na wyniki troszke trzeba czekać więc nie ma na co czekać bo czas ucieka buziak od dziecka a 7 m-cy to naprawde jeszcze nie tak dużo - sami lekarze mówią, że dopiero powyżej roku starania się można zacząć faktycznie dokładniej poszukiwać konkretnego powodu buziak od dziecka ale walczyć trzeba cały czas! więc nic nie martw się tylko bierz twojego M w obroty, hihi radość

2009 - początek starań
11.2010 - laparoskopia (dwa ogniska endo na prawym jajniku; w zat. Douglasa pojedyncze ogniska endo) rozpoznanie: endometrioza + niepłodność pierwotna

Stwórz osobisty kalendarz ciąży
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 5106, Posty: 1261991, Użytkownicy: 72560.
Ostatnio dołączył/a Kasiula92.

Statystyki tego forum
Wątki: 340, Posty: 106383.