Starające, którym się udało smiling smiley

Wysłane przez ulinka 

agab (offline)

13-11-2010 16:59:18

Lublin
Cześć dziewczynki,
Oliwia przyjmujesz coś dla kobiet w ciąży? tabletek na włosy nie stosuj, bo jak coś stosujesz to łatwo przesadzić, polecam szampony, wcierki na wypadanie np. Dermena szampon, odżywka lub vichy szamp. wzmacniający włosy bardzo dobre są, wcierki Seboradin, Vichu, Quinafort też świetne, mnie teraz też bardzo wypadają , no to macie co dobrego, też to przeżywałam chyba przez 2 miesiące...nic przyjemnego ale cóż takie życie w bloku
Daria producent co prawda nie prowadził badań na kobietach karmiących, ale wcierki są stosunkowo bezpieczne nie przenikają do ogólnego krążenia krwi, działają miejscowo, więc można stosować
Evcia skoro bierzesz feminatal to nie ma potrzeby jeszcze kwasu foliowego
Malutka no właśnie trzeba jak najszybciej sprawdzić co to za infekcja...? może jedź do szpitala co?
Ulinka a widzisz zastanawiałam się też nad nawilżaczem ultradźw., ale widzę, że sprzątania można sobie tylko narobić więcej poszukam jeszcze mechanicznych
Lecę bo sajgonki muszę skończyć, a mężuś czeka ostatnio testujemy intensywnie kuchnie orientalną, wczoraj był kurczak po tajsku...pychota

[link widoczny po zalogowaniu]

Oliwia28 (offline)

13-11-2010 17:22:14

Warszawa
agab - dzieki za radęsmiling smiley zaintrygowałaś mnie kuchnią tajskąsmiling smiley wiesz, ze Ci teraz żyć nie damy jak nam jakiegoś przepisu sprawdzonego nie dasz?grinning smiley
Ja na kolację mam dzis kuchnię amerykańską - pizzęgrinning smiley
Agab mam tą wyprawkę opracowaną, tylko to w wordzie 7str jest z podziałem na ubranka, rzeczy potrzebne do szpitala, dla taty, dla dzidzi i takie tam dobre, sprawdzone rady+komentarze autorekwinking smiley Myślę, że jeszcze notatki będę uzupelniać, dziś już też coś tam dorzuciłam od wrześniowekgrinning smiley

ulinko - kurcze ale rano chyba jeszcze dobrze się czuł? teraz ta pogoda taka byle jaka i tak łatwo coś paskudnego zalapać... utul Go mocno i lepiej niech w domku siedzi

beatka - jaki wkońcu wybraliście nawilżacz? jesli chodzi o kupno bez vat, to my w zeszłym roku za jednym zapachem sprzęt cały agd do domu kupiliśmy w saturnie i w sumie oszczędziliśmy ok. 2000 tys czyli b.dużosmiling smiley

Wiecie nigdy w życiu nie umiałam spać w ciągu dnia, ale cisza (jak zamilkły wiertarki i mloty...) zadziałała na mnie usypiająco... zdrzemnęłam się 45mingrinning smiley mój rekord życiowysmiling smiley M. mówi, że Juniorek mnie utulał do snusmiling smiley
M jakiś film ściągnał...idę na seanssmiling smiley

misiabella (offline)

13-11-2010 17:53:29

Kraków
Oliwia, nie zrozumiałaś mnie chyba. Napisałąm, że moich wysłałam na basen, sama zostałam w domu. Jestem tak obolała, że nigdzie się nie ruszam. A ty to masz urwanie głowy z tymi sąsiadami! Oby szybko skończyli! A pizza to chyba raczej włoska niż amerykańska kuchnia. Mniami!

Ulinko, no to małego coś chyba rozkłada. A może mu przejdzie jeszcze.

Agab, a jaki to jest kurczak? Nigdy nie interesowałąm się kuchnią tajską.

Beatko, Borys na szczęście już na łóżko nie włazi bo zamykamy drzwi a M przekręcił klamki tak, że się otwirają do góry więc już sam sobie nie otworzy. Ale i tak na pościeli pełno kudłów. Lata wszędzie ta przeklęta sierść. Może w lecie będzie lepiej.

Moich jeszcze nie ma, ja się trochę przespałam ale obudził mnie dość mocny ból brzucha. Nie wiem czy to skurcze czy co? Może to od żołądka? W każdym razie przeszło.

daria (offline)

13-11-2010 19:38:11

italia
Misia a na przedostatnim miejscu jest wloska sluzba zrowia. Tu ostatnio 2 lekarzy sie poklocilo czy zrobic kobiecie cesarke czy ma miec porod naturalny- dziecko zmarlo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Bylismy z tesciami w Auchan, boze jacy to sa nienormalni ludzie, swojej 11 miesiecznej wnuczce kupili lalke z butelkami, ubrankami i innymi pierdulkami pod choinke. A ta mala jeszcze nie chodziLOL powiedzialam im zeby kupili cos grajecego ze swiatelkami albo cos takiego co mozna pchac i pomoze w nauce chodzenia to nie, im sie nie podobalo. za to mojej Alinie tesciowa kupila posciel. Boze przeciez ona ma prawie 5 lat i nie bedzie sie cieszyla z takiego prezentu. jak zaproponowalam inna zabawke to powiedziala, ze pierdol nie bedzie kupowala. I jak tu z nimi gadac????????

misiabella (offline)

13-11-2010 19:41:30

Kraków
Daria, jeju. to straszne! Ale takie wypadki niestety zdarzają się wszędzie.
A co do teściów, to rzeczywiście śmieszni ludzie. Po co wogóle coś kupować skoro nie patrzą na to czy się będzie podobać czy nie. Rzeczywiście pościel dla Alinki to mało pomysłowy prezent. No ale wy jej to pewnie wynagrodzicie!

Oliwia28 (offline)

13-11-2010 20:28:20

Warszawa
daria - no pewnym ludziom można mowić a i tak nie docierawinking smiley no trudno, musisz zacisnąć usta i milczeć i...sama kupic coś świecącego, grającego dla Lorka, a Alinka może napisze z Twoją pomocą list do Mikołaja i sama Go poprosi o coś wymarzonego?grinning smiley

Jeste złasad smiley Pokłóciłam się z M. o pizzę i zegar na ścianie. Wpierw się upierał, że musimy wybrać z jednej grupy cenowej, bo chcieliśmy wziąć pól na pól dwie różne (a że jest ślepy to nie moja wina, bo wydawalo mu isę, że różnią się w cenie ponad 10pln, a spojrzał na cienkie ciasto, a nie na grube sierota boża, a tak naprawde różniły się 2pln).
Odkąd zmieniliśmy czas nie przestawił zegara w przepokoju, a prosilam go przynajmniej 3 razy. Dziś mi odparował, że on z niego nie korzysta. Więc się wydarłam, że ja korzystam i go proszę. I tez się zaczął drzeć. Zrzuciłam torbę z krzesła przeniosłam do przedpokoju, weszłam i przestawiłam. 15 sekund. Tyle mi to zajęło. Przykro mi, że jest czasem takim ehmmm.... Ja też mu powiem, jak nie będzie miał rano uprasowanej koszuli, że ja z nich nie korzystam!!!
A wykrakał, bo rano jak robiliśmy śniadanie mówił, że dawno sie nie kłóciliśmy....noi masz babo placek!
Akurat szłam się kąpać, popłakałam się w wannie i jak kichnęłam to strasznie mnie zakuło na dole z dwóch stron, jak nigdy, wystraszyłam się i już miałam "czerwoną" wizjęsad smiley Jest ok. Ale zestresowalam sięsad smiley

misiabella (offline)

13-11-2010 20:43:26

Kraków
Oliwia, nie przejmuj się, wiem, że takie rzeczy mogą wkurzać, ale lepsze to, niż jakieś poważniejsze kłótnie. Może ma gorszy dzień dzisiaj i dlatego tak się zachował?

Ja zaraz zwariuję a wy przez te moje posty chyba niedługo też. Nie wiem co jest grane. Jakieś pół godziny temu zaczął mnie boleć brzuch jak podczas takiej pożądnej @, teraz przeszło. Cały czas coś, pojawia się i znika, to skurcze, to bóle...nie wiem czy to początek czy to poprostu te przepowoadające tylko zupełnie inne niż dotychczas? W każdym razie jest to bardzo wnerwiające, bo nie wiem co się dzieje. A może nic się nie dzieje tylko jestem poprostu przewrażliwiona i tyle. Ech...jeszcze wam tak będę zgrzędzić i marudzić może przez parę tygodni i w końcu mnie samie wykopiecie na porodówkę.

Oliwia28 (offline)

13-11-2010 20:52:55

Warszawa
misia - dobrze zrozumiałam z tym basenem i podziwiam rodzinkęsmiling smiley
Mój M. gorszą chwilę miał, bo dzień było spoko od rana, wogóle ostatnio nie szczędzi mi czułości. Podchodzi do mnie przytula i mówi, że kocha, gładzi po twarzy, często pyta jak się czuję...naprawde okazuje mi (nam) miłość i troskęsmiling smiley Ale u nas wystarcza maleńka iskierka - 2 Skorpiony nie trudno doprowadzić do furiismiling smiley Choć i tak widzę, że odkąd jestem w ciąży, bardziej niż ja panuje nad sobą i jak się denerwuję byle czym, nadal jest opanowany, mówi spokojnym głosem, żebym się denerwowała...wycisza moje skołatane nerwysmiling smiley
Poprostu mial gorszą chwilę...a kiedy takie chwile się zdarzają nie umie ustąpić....a ja przeżywam każdy taki głupi zgrzyt...zresztą chyba każda z nas tak ma i przeżywa...

Misia z rozmawiałaś z dziewczynami, które są na tym samym etapie ciąży co Ty? Może ktoraś ma to samo?

Nasi sąsiedzi nie wiercą...ale śpiewają na cale gardło "hej sokoły..." - ja zwariuję!

ulinka (offline)

13-11-2010 22:07:43

Gdynia
beata Po paracetamolu gorączka mu przeszła, zobaczymy jak sie bedzie jutro czuł. Siostra ma 25 lat i od kilku miesiecy stara sie o dzidziusia.

Oliwia Rano czuł sie super, w sumie nie miał za bardzo gdzie cos złapac. Moze to od zebów? Jak jutro bedzie mial goraczke to w poniedziałek pójdziemy do lekarza. Ja mojego M tez czasem po kilka razy prosze i w końcu sama coś robię. Masz Ty się z tymi sąsiadami.

misia Współczuję tych bóli

Mnie właśnie zaczęło boleć podbrzusze, najbardziej jak chodzę lub się schylam, jak siedzę też boli ale mniej. Mam nadzieję że to nie są znowu jakieś powikłania poporodowe, już było wszystko dobrze a tu znowu coś sad smiley

My własnie ustalilismy z rodzinka ze nie robimy na swieta prezentów, oni jedynie chca cos kupic dzieciom a ze zabawek i ciuchów nam nie potrzeba to powiedzieli ze sie dołoza do kombinezonu dla Piotrusia i ubranka na chrzest dla Madzi, no i kupia jakies drobiazgi np Piotrusiowi jego ulubiona kinder czekolade - z tego na pewno sie ucieszy. Ale zeby nie było ze naszym dzieciom cos kupuja a my nic to dostana od nas ramki ze zdjęciami dzieci (oczywiście o tym nie wiedzą). Ciesze sie z takiego ukladu bo z kasa krucho a prezenty to i tak zawsze były kupowane na sile

eva2009 (offline)

13-11-2010 22:34:13

Chciałam kupić robot kuchenny z misą- taki co sam miesza i maszynkę do mięsa mielenia do surówek i wyciskania cytrusów... ale nie pojechałamgrinning smileygrinning smiley jutro pojedziemy

Beatko miałam na myśli to że tak do końca nie wiem jak jest z tym VAT-em. Kolega mi mówił że zmieniają ceny na wyższe przed akcją i wychodzą na swoje. Nie psrawdzałam tego więc nie wiem smiling smiley A co do cen małych ciuszków to czasem są droższe jak takie dla nas........... Beatko czyli ten chłopiec ma się dobrze??

Oliwia nie przejmuj się bzdurkami smiling smiley Najłatwiej się pokłucić lub unieść o głupotki smiling smiley

Ulinko jak Piotruś ??

Daria ale ta Twoja teściowa "specyficzna" grinning smileygrinning smileygrinning smiley bez sensu winking smiley

Malutka masz już zmywarkę??

Agab dziękuję smiling smiley

Misia jak się czujesz?? Pytałam siostry i ona móiw że nie miała takich bóli i nie wie co to. sad smiley

Dziewczyny co u Herbacianej???????????????????
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 5287, Posty: 1331267, Użytkownicy: 73132.
Ostatnio dołączył/a hellis.

Statystyki tego forum
Wątki: 362, Posty: 110935.