Starające, którym się udało smiling smiley

Wysłane przez ulinka 

emilia_ (offline)

11-02-2013 19:06:47

Skoczów
Bardzo dużo mikro pęcherzyków...hormony miałam w miarę ok, tylko testosteron lekko podwyzszony. Żadnych tego oznak na zewnątrz widać nie było tzn nie mam męskiego zarostu itp. Bralam anty,potem monitoring cykli,castagnus,który nic nie dał...potem inne leki...później wszystko niby było ok a ciąży nadal nie było ... Momenty załamań ... Dalsze leczenie aż to brzydko mówiąc "olalam "... PrZestałam się leczyć i kilka cykli.później wymyśliłam że spróbuję jeszcze raz z castagnusem i jak się nie uda zaczne myśleć o in vitro ...i udało się :-) nie wiem czy wpływ na to miał castagnus czy moje zmienione myslenie ...nie wiem...ważne że jestem w ciąży :-)

[link widoczny po zalogowaniu]

kasiaaah (offline)

20-03-2013 16:05:48

Warszawa
A mnie się udało za pierwszym razem!! smiling smiley smiling smiley smiling smiley

herbaciana (offline)

27-03-2013 16:05:03

Białystok
Gratuluję II kreseczek na testach i rosnących brzuszków smiling smiley

mobomo (offline)

04-05-2013 13:12:35

Kraków
Jest to historia mojej kuzynki. Teraz ma 34 lata. O dziecko starała się od 27 roku życia. Miała problemy z drożnością jajowodów i w pierwszej klinice (dziś już nieistniejącej) mówili jej, że raz dwa i wszystko będzie dobrze. Po udrażnianiu okazało się, że jednak nadal coś nie gra. Dodatkowo kuzynka dostała wysokiej temperatury, wymiotowała i ledwo żyła. Okazało się, że miała podrażnione jajowody, poza tym jakimś cudem dostała zakażenia. Po tym zdarzeniu na parę lat dała sobie znów spokój z klinikami i próbowała metod niekonwencjonalnych. Dało to niewiele. W wieku 31 lat postanowiła spróbować jeszcze raz. Tym razem ostrożnie wybierała klinikę i padło na Invimed w Warszawie. No i udało się, okazało się, że kuzynka miała jeszcze jakiś problem, o którym w tamtej klinice nawet nie wiedziano. Teraz ma małą córę smiling smiley

CarAllowa (offline)

24-05-2013 15:52:27

Warszawa
witamsmiling smiley

Ja tez miałam problem z zajsciej w ciaze, ponad 2 lata sie staralismy i nic! a jak zaszłam to poroniłam w tyg, ale po miesiacu znowu zaszłam i juz pozniej było ok. teraz sie znowu staramy o rodzenstwo dla synka. miałam w koncu pierwszy okres, były dni płodne, zobaczymy co dalej. w poniedziałek sie okazetongue sticking out smiley

olivia87 (offline)

31-05-2013 14:24:28

Szczecin
CarAllowa i co tam? wiadomo juz coś? smiling smiley

CarAllowa (offline)

11-07-2013 18:00:51

Warszawa
heyy..

olivia87 teraz z czystym sumieniem moge napisac ze są dwie kreskismiling smiley wczoraj zrobiłam test i proszegrinning smiley bedzie dzidzia.
po tamtym okresie sie nie udało..;/ ale po majowym juz takgrinning smiley jutro lekarz i dalej na badaniasmiling smiley ale w ciazy na pewno jestem bo mam identyczne objawy co w pierwszej. z moich obliczen to 7 tydzien..

aga0307 (offline)

23-07-2013 20:55:32

Opole
Witam Was dziewczyny i proszę o radę.
Owulację miałam 14dc, przytulanie było 12dc i 14dc, jak myślicie jeśli 22dc zrobie test beta hcg z krwi to wyjdzie wiarygodny?

Gratuluję wszystkim zafasolkowanym!! smiling smiley

aneczka9005 (offline)

05-08-2013 20:33:47

Luboń
hej dziewuszki winking smiley ja mam do was takie pytanko może któraś z was mi pomoże... winking smiley dziś od rana pobolewa mnie podbrzusze i zauwarzyłam plamke jasno brązową na wkładce higienicznej...po okolo 2 godz znowu była nastepna plamka... dodam ze okres mialam 17 lipca i trwał 5 dni do niedzieli... z facetem kochałam sie praktycznie codziennie... i teraz pytanie czy to może być plamienie implantacyjne? bo mam wielki metlik w glowie i jestem w stresie bardzo bym chciala zeby to byla ciąża... już raz straciłam dzieciątko pól roku temusad smiley((( teraz chciała bym żeby się udało w końcusmiling smiley pozdrawiam i trzymam kciuki za wszyskie kobietki starające się o dzidziusia smiling smiley

herbaciana (offline)

01-09-2013 09:35:49

Białystok
Aneczka i jak wasze starania?Udało się?

Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 5277, Posty: 1320279, Użytkownicy: 73082.
Ostatnio dołączył/a Danka11211.

Statystyki tego forum
Wątki: 358, Posty: 110597.