IN VITRO - wszystko co chcemy wiedzieć

Wysłane przez edzia222_2008 

edzia222_2008 (offline)

08-08-2010 18:20:18

zakladam ten wątek bo dowiedzialam się że tylko to daje nam szanse na biologiczne potomstwo. Boję się...i dlatego chcialabym zasięgnąc opinii innych, tych co już tego doświadczyli,ktorzy mają dzieci i tych ,co rownież przez to przeszli ale bez rezultatu. Czekam na odzew

edzia222_2008 (offline)

16-08-2010 19:55:42

czy na tym forum nie ma ludzi ktorzy zdecydowali sie na ten krok???

alebazi (offline)

20-11-2010 16:10:17

Raciborz, München
hej moze zapytasz w starajacych sie...mysle ze napewno ktos sie znjdzie

[link widoczny po zalogowaniu]

alebazi (offline)

22-11-2010 14:54:26

Raciborz, München
Edzia
Ja sądzę iż w tych czasach jest tyle po ronień jak i nie płodności wśród młodzieży i u starszych osób że powinno się w pełni zalegalizować to zapłodnienie. Nie powinno się nikogo pozbawiać marzeń i rodzicielstwa. Taka metoda jest droga ale nie sądzę by NFZ chciał by to do finansować. Pary które chcą taką metodą zajść w ciążę powinny jeszcze dostać medal. Ile jest osób które nie chcą dzieci i jest to dla nich zło konieczne, biją i poniżają. Ile z tych dzieci trafia do domu dziecka, poprawczaka jak i do więzienia czy na ulicę. A kto pragnie i chce zawsze ma pod górkę.
Gdyby o mnie chodzilo tez nie zastanawialabym sie ani chwilki - powodzenia

[link widoczny po zalogowaniu]

carrie (offline)

21-12-2010 22:01:34

Łódz
Witajcie.
Ja jestem obecnie z drugim dzieckiem w ciąży metodą in vitro.
Pierwsza ciąża była poczęta naturalnie ,jednak minęło 7 lat,moja choroba(endometrioza) postępowałam i chcąc miec jeszce dzieci zdecydowaliśmy sie na in vitro.Udało się za pierwszym razem i z jednym zarodkiem! Chyba nie muszę pisac jakie to szczęście! Obecnie oczekujemy drugiej córeczki a termin porodu mam na 5 styczniasmiling smiley Pozdrawiam.

[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]
Stwórz osobisty kalendarz ciąży
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 5064, Posty: 1243855, Użytkownicy: 72438.
Ostatnio dołączył/a Klaudynx.

Statystyki tego forum
Wątki: 338, Posty: 104097.