Która klinika w Lublinie?

Wysłane przez anka30 

anka30 (offline)

19-06-2010 23:02:58

Ostrowiec Św.
Witam jestem nowa na forum,staram się bezskutecznie o dzidzię od ponad roku,wszystkie badania hormonalne mam prawidłowe,męża nasienie również ok.,od 3 miesięcy wspomagam się duphastonem na "zajście",nic nie pomaga.Chcieliśmy się wybrać do Lublina na dodatkowe badania i leczenie,do lublina lub okolic ponieważ mamy niedaleko,a jest tam kilka klinik leczenia niepłodności.Mam pytanie,czy macie może sugestie która z lubelskich klinik jest godna polecenia,moja ginekolog poleciła mi II Katedrę i Klinikę Ginekologii na ul. Jaczewskiego,czytałam też o klinice na Staszica w Lublinie.Proszę o pomoc,czy macie jakieś doświadczenia z tych klinik.

agab (offline)

20-06-2010 16:13:06

Lublin
Anka30, witaj na forum, ja słyszałam dużo dobrych opinii o klinice na ul. Staszica, mają dobrych lekarzy, są doświadczeni, ja sama się tam wybieram, jeśli nic się nie wydarzy przez kolejne 2 m-ce...(ja się staram prawie rok i nic) na Jaczewskiego jest bardzo dobry szpital, w końcu kliniczny, natomiast nie słyszałam nic o leczeniu bezpłodności w tamtej klinice, choć sprzęt i specjalistów mają też dobrychprzewracjący oczami

[link widoczny po zalogowaniu]

anka30 (offline)

20-06-2010 21:16:58

Ostrowiec Św.
Witam,Agab dziękuję za podpowiedź i chyba się tam wybiorę,trudno się właśnie coś dowiedzieć o tym szpitalu na Jaczewskiego jeśli chodzi o niepłodność,a na Staszica zajmują się również andrologią z tego co czytałam.Ja również powinnam jeszcze poczekać 2 m-ce,mam zalecony duphaston od 16 do 25 dnia cyklu,pomimo że hormony mam ok.,jestem po 2 cyklach bezskutecznych z duphastonem i już tracę nadzieję,podejrzewam niedrożność jajowodów, wrogi śluz,albo coś nie tak z mężem.Zadzwonię i dowiem się jak wygląda na Staszica to leczenie.smiling smiley

agab (offline)

20-06-2010 22:10:35

Lublin
Ja się staram prawie rok, wyniki tez mam ok, musimy zrobić jeszcze męża, choć ja bardziej podejrzewam, że u mnie nie pękają pęcherzyki lub mam zrosty, w każdym bądź razie raczej wybiorę tą klinikę na Staszica. Powodzenia Ci życzę i dużo wytrwałościradość

anka30 (offline)

20-06-2010 22:36:22

Ostrowiec Św.
Wyczytałam że na Staszica są dwie kliniki:Rozrodczości i Andologii AM Staszica 16,i Ovum-Staszica 14,i teraz się pogubiłam-która to miałaby być?

Czy można jakoś poznać że nie pękają pęcherzyki?jeśli jest wzrost temp.po owulacji?Najlepiej byłoby mieć monitoring owulacji.Również życzę wytwałości i fasolkismiling smiley

agab (offline)

22-06-2010 10:18:56

Lublin
Anka no właśnie, planuję monitoring zrobić w tym cyklu nie da rady, ale w kolejnym mam nadzieję że mi się to uda, czegoś się dowiem wreszcie, zobaczymy co dalej...Pozdrawiamprzewracjący oczami

anka30 (offline)

22-06-2010 19:26:29

Ostrowiec Św.
Hejsmiling smiley pół dnia spędziłam dziś na internecie i telefonach do klinik: w Lublinie, w Rzeszowie- i nie wiem którą wybrać,ważne jest też,który lekarz będzie prowadził.Z tego co czytałam to Medicor ma dobrą opinie,dowiadywałam się też u mojego ginekologa-polecił Ab-Ovo.Agab gdzie planujesz robić monitoring?Próbowałaś z testami owulacyjnymi?Mnie wychodziły ok.i pęcherzyk na usg miałam,ale nic z tego...
Jeśli chodzi o terminy na Staszica to wywnioskowałam że naprawdę starają się dostosować do pacjentki.
Ja mam do wyboru teraz 3 kliniki do wyboru,dziewczyny,czy macie jakieś doświadczenia z Ab ovo,Ovum czy Medicor w Rzeszowie?
Błagam,nie wiem którą wybrać.
Pozdrawiam staraczki i tym,którym się udało.

agab (offline)

23-06-2010 22:57:01

Lublin
Ja planuje w Ovum jednak, o tym ośrodku wiem najwięcej, Ab- ovo ja słyszałam różne opinie i bardzo dobre i nie, z tym ośrodkiem nie miałam osobiście doczynienia...co do Rzeszowa to tez nie znam opinii... niestety nie pomogę, co do lekarzy to się jeszcze zastanawiam zbieram na razie jeszcze informacjeżartowniś

anka30 (offline)

24-06-2010 08:10:31

Ostrowiec Św.
Witam,u mnie klamka zapadła:wybrałam Rzeszów,pierwszy termin 30 czerwca,zobaczymy co będzie.
Pozdrawiam.

agab (offline)

24-06-2010 19:18:35

Lublin
Anka wybacz, że nie odpisałam dopiero odebrałam wiadomość, mi niestety wyszła wrogość śluzu...podłamał mnie to...w lipcu pewnie się wybiorę jeszcze do Ovum. Pozdrawiam

Stwórz osobisty kalendarz ciąży
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 5064, Posty: 1243647, Użytkownicy: 72437.
Ostatnio dołączył/a Klaudynx.

Statystyki tego forum
Wątki: 338, Posty: 104090.