Suplementy dla panów

Wysłane przez pollyInka 

pollyInka (offline)

16-07-2020 13:55:12

Pod Kąciki
Dziewczyny, my o dziecko staraliśmy się 6 lat. To był długi czas. Dwie kliniki leczenia niepłodności. Dwie operacje. Ostatnia ratująca życie. Guz wielkości pięści. Jajnika nie uratowano. Komplikacje. Powikłania. Efekt. Orzeczono, że nie znajdę samodzielnie w ciążę. Potem ze względu na powikłania odmówiono in vitro. W kwietniu podjęliśmy decyzję, że czas pogodzić się z sytuacją. I właśnie wtedy, kiedy umarła nadzieja zdarzył się cud. Jestem w 11 tygodniu ciąży, chociaż miało to być niemożliwe ?!
Może pytanie do Was? Może są wśród Was pary, które starają się o bobasa i stosują różne suplementy. Mój mąż brał Acerin i FertillMen Plus. Zostały nam te suplementy. Szkoda wyrzucić. Zapłaciliśmy za nie jakieś 300 zł. Oddamy za 150. Zbieramy pieniądze na remont pokoju dla bobasa. Jeśli ktoś byłby zainteresowany - proszę o kontakt.
Jeśli któraś z Was chciałby prywatnie porozmawiać o staraniu się, paśmie niepowodzeń, czasie depresji, związkowych zawirowań - śmiało. Przeszliśmy to! Wysłucham. Dam wsparcie. A jak trzeba to sobie poplaczemy.
Trzymajcie się dziewczyny
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 5644, Posty: 1450867, Użytkownicy: 73504.
Ostatnio dołączył/a azalia89.

Statystyki tego forum
Wątki: 366, Posty: 113557.