Starania smiling smiley

Wysłane przez Paulinas1s 

Kalina88 (offline)

10-09-2019 12:48:32

wyznaczane dni płodnych spoko sprawa ja jeszcze dodatkowo aplikowałam sobie właśnie w czasie jajeczkowania żel nawilżająco- wspomagający zapłodnienie prefert vaginal.

Karolinam95 (offline)

28-09-2019 15:14:07

Antolek
Dziewczyny!
Z mężem staramy się od ponad pół roku o dziecko. Mamy już jedno. 9.09 miałam ostatni okres. 7 dnia cyklu wspolzylismy, a potem 11 i 12 dnia cyklu miałam nitki krwi w śluzie płodnym. 12 dnia wykonałam ponownie test poziomu LH (robiłam je dwa dni wcześniej również) i wyszło ze mam dni płodne dlatego od razu z mężem zabraliśmy się do działania. Powiedzcie mi bo ja już wariuje i tracę wszelka nadzieje - czy te nitki krwi mogły oznaczać owulacje? Nigdy wcześniej tak nie miałam. W chwili obecnej jestem 9 dni przed okresem i czuje już powoli wahania nastroju i frustracje. Tracę nadzieje ze tym razem mogło nam się udać sad smiley

Morella93 (offline)

21-10-2019 15:24:33

ja zaczęłam kontrolę owulacji cyfrowym komputerem owulacyjnym my way, nie był tani ale fajnie działa, a u siostry również pomógł ;p

Barburka84 (offline)

04-12-2019 12:52:37

Opole
U mnie na razie jeden cykl "stracony", ale to ze względu na charakter pracy męża, również monitoruje sobie temperaturę i lh komputerem owulacyjnym, już nauczyłam się jak on działa i teraz się lubimy ;p

Totis88 (offline)

27-01-2020 14:16:26

ja na razie na luzie, staram się dopiero 2 cykl, ale już od odstawienia pigułek pomyślałam o detekcji jajeczkowania bo różnie to bywa po hormonach no i kupiłam sobie cyklotester owulacyjny, używam go jeszcze stosunkowo niedługo ale widzę że dobrze wyznacza owulacje więc coś z tego będzie

Pogodna_Aga (offline)

02-02-2020 20:44:53

Łódź
Totis88
ja na razie na luzie, staram się dopiero 2 cykl, ale już od odstawienia pigułek pomyślałam o detekcji jajeczkowania bo różnie to bywa po hormonach no i kupiłam sobie cyklotester owulacyjny, używam go jeszcze stosunkowo niedługo ale widzę że dobrze wyznacza owulacje więc coś z tego będzie

Zwracaj uwage na datę ostatnich wpisów winking smiley Niektóre są bardzo stare i możliwe, że mniejsze grono do nich zagląda winking smiley Najwięcej chyba się dzieje u staraczek 2019 winking smiley

Pozdrawiam
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 5172, Posty: 1277740, Użytkownicy: 72733.
Ostatnio dołączył/a Martaxd.

Statystyki tego forum
Wątki: 345, Posty: 108651.