Ciaza, pragnienie dziecka, czy rzeczywiscie jestem zdecydowanie za mloda...?

Wysłane przez dar24 

dar24 (offline)

11-07-2018 19:17:06

Łódź
Cześć dziewczyny winking smiley
Mam taki problem. Bardzo chciałabym mieć dziecko. Ze swoim partnerem jestem 3 lata. Mam 23 lata, on 25. Mieszkamy razem 2 lata, planujemy niedługo zaręczyny i ślub. Skończyłam studia teraz został mi rok zaocznie magisterskich, wiec mam prace i własne dochody. On tez pracuje i od października zaczyna studia zaoczne inżynierskie. I tutaj zaczynaja sie schody. Nie zarabiamy za wiele, mieszkamy w kawalerce, moi rodzice planują zakup mieszkania. Ja bardzo chciałabym zajsc już w ciążę. On twierdzi, że chce dziecko ale jak moi rodzice kupią nam mieszkanie. Tylko ze to moze byc za rok, a moze za 4 lata. Proponowałam wynajem większego mieszkania i dziecko, ale on chce czekac. Caly czas sie o to klocimy. Mnie cho**ra bierze jak patrze na matki z dziecmi. Placze i myślę czym zawinilam ze nie moge miec dziecka. Nie chce dluzej czekac i boje się, ze przez to rozsypie sie moj zwiazek. Teściowie, moi rodzice i wszyscy wokół mowia ze lepiej żebyśmy poczekali ale oni maja dzieci i nie wiedza jak to jest, gdy marzy się o dziecku i nie można mieć sad smiley juz nie wiem co mam robic sad smiley czy czekac czy rozmawiac z partnerem i starać sie przekonać do dziecka sad smiley wszyscy mowia ze dziecko kosztuje i lepiej sie bawic dalej a ja myślę ze dziecko nie potrzebuje drogich zabawek czy wozka ale kochających rodzicow. Poza tym znudzily mi sie imprezy, nocne wyjscia... Oddalabym wszystko zeby miec dziecko sad smiley
Stwórz osobisty kalendarz ciąży
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 4782, Posty: 1159293, Użytkownicy: 71355.
Ostatnio dołączył/a dadaj.

Statystyki tego forum
Wątki: 288, Posty: 100648.