Staramy się o dzidzie

Wysłane przez Natalia17821 

Natalia17821 (offline)

09-07-2018 10:16:51

Wojcieszyce
Hej kobitki. Jeśli mój wpis trafił w nieodpowiednie miejsce to bardzo przepraszam ale jestem tu nowa i nie mogę się odnaleźć. Słuchajcie, chciałam się was troszkę poradzic. Staram się z narzeczonym o maleństwo. 28.06 kochaliśmy się, 30.06 miałam owulacje. Kilka dni po niej męczyła mnie zgaga i nudności (brak wymiotów). Po jakimś czasie mi to przeszło ale w zamian pojawiły się bóle głowy, piersi mnie nie bolą ale pojawiły się na nich jak i na całym ciele bardzo widoczne żyły. Nigdy wcześniej takich nie miałam. Boli mnie od kilku dni krzyż, zero apetytu, mogę całymi dniami nie jeść. Nawet nie czuje głodu. Temperatura pod pachą 36.6 a w pochwie 37.1. Oczywiście mierzyłam od razu po przebudzeniu. Testy wychodzą negatywnie

Kokoszka88 (offline)

22-11-2018 14:23:23

Grabowiec
Opisywane objawy mogą świadczyć o wszystkim winking smiley Jeśli jednak nie zaszłaś w ciążę to warto byś zaczęłam kontrolować swoją owulację. Ja jak starałam się o dzidziusia, stosowałam tester owulacji ze śliny Afrodyta- kupiłam go na stronie naturalnaplodnosc. Pomógł mi określać dni płodne i wówczas wiedziałam kiedy jest najlepszy moment na starania o maleństwo. Dzisiaj mam roczne dziecko.

loginsabinkaduchess (offline)

18-12-2018 14:24:53

Warszawa
No to jak testy wychodzą negatywne, to raczej nie jesteś w ciąży winking smiley Ale zawsze też możesz zrobić test z badania krwi, który jest o wiele bardziej wiarygodny niż te paskowe. Ale jak już staracie sie o malucha to polecam mama dha premium, bo w tych tabletkach macie konkretną dawkę kwasu foliowego, a do tego magnez, jod, witaminę d i kwas dha, który też jest bardzo ważny.

Felicja88 (offline)

12-03-2019 11:28:41

Jatutów
Moim zdaniem przy długich staraniach o dziecko warto jest zainwestować w sprzęt do monitorowania cyklu, ja podczas starań korzystałam z komputera cyklu myway, wyznaczał moje dni płodne na podstawie temperatury ciała, jakości śluzu szyjkowego no i poziomu hormonu LH, wyniki tworzył na podstawie minionego cyklu, więc był bardzo wiarygodny. Kupiłam go na stronie naturalnaplodnosc, dziś używam go jako naturalną antykoncepcje plus prezerwatywę.

Stokroktka28 (offline)

24-03-2019 11:18:23

Moim zdaniem powinnać przede wszystkim sugerować się wynikami testów ciążowych, a jak masz jakiekolwiek wątpliwości to sprawdź poziom hormonu we krwi smiling smiley Jak się starałam o dziecko, to nawet ból głowy wydałam mi się objawem, a na każdą część ciała patrzyłam pod kątem rzekomych zmian taka nasza kobieca natura smiling smiley Wiesz bardzo mi pomógł w planowaniu ciąży tester wielokrotnego użytku sprawdzający owulację Afrodyta, ważne aby w płodne dni się starać.

Helenka88 (offline)

13-05-2019 09:53:40

Michałówka
Ja zaczęłam starania o dziecko i od razu zaczęłam również śledzić sobie swoje dni płodne. Na razie za mną jeden cykl, ale wiem, że komputer cyklu myway mi pomoże bo siostrze przyśpieszył zajście w ciążę ;p

Barbara70 (offline)

02-07-2019 10:37:23

Łysa Góra
Lekarz podczas starań o dziecko polecił mi współżyć co 2-4 dni by plemniki były gotowe jak komórka jajowa dojrzeje, a w dni płodne jeszcze polecił aplikowanie żelu prefert vaginal. U mnie taki sposób sprawdził się.

Beatriz32 (offline)

02-07-2019 19:12:30

Pruślin
mi lekarz też polecił żel prefert, jest dopochwowy i wspomaga żywtoność plemników smiling smiley sprawdził się, akurat w sklepie internetowym naturalnej płodności go kupiłam, mają fajne promocje na takie produkty. Jeszcze się trzeba starać w dobrym czasie, a myśleliśmy że będzie to o wiele prostsze. Długa droga czasem, ale oby zakończyły się Wasze starania sukcesem, tak jak to było u nas smiling smiley

Mirella88 (offline)

18-07-2019 12:51:48

Słyszałam u lekarz o żelu prefert vaginal, może również go kupię?

Eliss (offline)

23-07-2019 19:31:49

Ruda Śląska
Witam
Mam pytanie mam nadzieję że pomożecie
Więc wczoraj 7 dni przed @ zrobiłam beta hcg wynik wyszedł <0.5 czyli negatywny
Stwórz osobisty kalendarz ciąży
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 5064, Posty: 1242984, Użytkownicy: 72434.
Ostatnio dołączył/a thervey.

Statystyki tego forum
Wątki: 338, Posty: 104052.