Planujące ciążę/bycie mamą 2019

Wysłane przez kajva 

minka170 (offline)

29-05-2020 15:23:32

Wrocław
Sonia chamstwo w biały dzień sad smiley :*

My mamy jutro wizyte w laboratorium. Oprócz tego robię krzepliwosc, bo mi endo zaleciła i spróbuje męża namówić na prolaktynę po obciazeniu winking smiley
Mam nadzieję, że z krzepliwoscia będzie wszystko ok smiling smiley

Soniaa25 (online)

29-05-2020 16:38:31

Wrocław
No straszne chamstwo...ale tak jak mówię, lekarz mi pewnie jeszcze jakieś pozleca. Jeszcze w tej epidemii nie byłam w laboratorium żadnym i nie wiedziałam nawet ,że na wejściu trzeba ankietę specjalna wypełniać i zmierzyli mi też temperaturę yawning smiley ale wiadomo, zasady bezpieczeństwa. Wyobraźcie sobie, że moja koleżanka była u lekarza tydzień temu i zadzwonił do niej sanepid ,że z rodziną mają być na kwarantannie bo przed nią u tego samego lekarza była babeczka i się okazało, że ma wirusa. Eh masakra.

Minka to trzymam kciuki za wasze badania :*

minka170 (offline)

29-05-2020 21:10:13

Wrocław
Sonia, ja byłam ostatnio w laboratorium i zmierzyli mi temperaturę, miałam 35 stopni grinning smiley
W sumie to fajnie dwa tygodnie na kwarantannie, ale szkoda że z możliwością załapania wirusa :p
Ja jutro zostawię w tym laboratorium min. 200zl pewnie...bo jeszcze dodatkowo robimy ja ta krzepliwosc, a mąż prolaktynę po obciążeniu (namowilam go). Chce u niego wykluczyć tego gruczolaka przysadki winking smiley Tylko on bierze Dostinex i kurde nie wiem teraz,czy można i czy to ma sens..
Dzięki kochana za kciuki :*
Ja ten miesiąc odpuszczam na starania, mam to w nosie.
Jedyne co to chyba będę robiła te testy owu, żeby mniej więcej wiedzieć w jakim dniu ją mam i za miesiąc powiedzieć ginowi. Bo w poprzednim cyklu coś mi się zmieniło chyba..

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2020-05-29 21:11 przez minka170.

Nowa09 (offline)

29-05-2020 21:22:48

Obłazy
Hej dziewczyny.
Jestem tu nowa.
Chyba potrzebuje wsparcia....
W lutym po wizycie u gin. zaczęliśmy starania o dziecko jak do tej pory niestety nie doczekaliśmy się 2 kresek. @ mam nie regularny wiec nie wiem dokładnie kiedy mam owu. @ powinnam dostać w poniedziałek według apki. Od środy mega bolą mnie piersi i cały tydzień boli mnie podbrzysze jak na okres a zazwyczaj zaczyna w dniu @.
Próbowaliśmy w tym miesiącu ale boję się zrobić test. Chyba poczekam i zrobię w poniedziałek. Co myślicie?

Pogodna_Aga (offline)

29-05-2020 21:41:21

Łódź
Nowa09
Hej dziewczyny.
Jestem tu nowa.
Chyba potrzebuje wsparcia....
W lutym po wizycie u gin. zaczęliśmy starania o dziecko jak do tej pory niestety nie doczekaliśmy się 2 kresek. @ mam nie regularny wiec nie wiem dokładnie kiedy mam owu. @ powinnam dostać w poniedziałek według apki. Od środy mega bolą mnie piersi i cały tydzień boli mnie podbrzysze jak na okres a zazwyczaj zaczyna w dniu @.
Próbowaliśmy w tym miesiącu ale boję się zrobić test. Chyba poczekam i zrobię w poniedziałek. Co myślicie?

Witamy cieplutko na forum smiling smiley

Kawki? Herbatki?

No to z cyklem mamy podobnie. smiling smiley Też czekam na roztrzygnięcie cyklu, ale u mnie to raczej idzie niestety na @ winking smiley Test dziś blady jak tyłek misia polarnego w śnieżycy winking smiley

Ja jestem po terminie już @

A Ty pewnie, że testuj w poniedziałek i kup teścik o czułości 10 bo te wyższe to mogą nie uchwycić jeżeli owu się przesuneła u Ciebie smiling smiley Trzymam kciuki!!

Soniaa25 (online)

29-05-2020 21:48:45

Wrocław
Minka no pewnie dostinex mu obniżył prolaktynę więc tutaj chyba musiałby zrobić badanie jakiś czas po odstawieniu. No ale nie jestem pewna w sumie. Zrobicie i zobaczycie jak jest z dostinexem, a najwyżej później po jego odstawieniu jeszcze czy nie rośnie znowu.

Aga jednak zrobiłaś testa? Pamiętaj zasadę, że jak nie ma @ to jeszcze nic nie znaczy xd lepiej chyba nawet robić kilka dni po.

Nowa witamy :* rób test jak Ci się spóźnia @ i tyle :d innego wyjścia na wyjaśnienie sprawy nie ma xd

Nowa09 (offline)

29-05-2020 22:15:42

Obłazy
Dzieki za ciepłe przyjęcie

Nowa09 (offline)

29-05-2020 22:17:16

Obłazy
Dzięki za radę smiling smiley
Dopiero zaczęliśmy starania to nie ogarniam jeszcze tych czułości testów.
W poniedziałek zrobięsmiling smiley

Pogodna_Aga (offline)

29-05-2020 22:19:00

Łódź
Sonia chłop mi rano zostawił jak przyszłam z roboty grinning smiley

Przynajmniej wiadomo, że mam czekać na zalew czerwony winking smiley

Eee już by po 14 dpo coś wylazło... Nie tym razem.

[link widoczny po zalogowaniu]

Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2020-05-29 22:36 przez Pogodna_Aga.

minka170 (offline)

29-05-2020 23:30:51

Wrocław
Aga, domaluj tam kreskę długopisem:* A tak na serio to szkoda...ale póki nie ma @, to wiesz.. smiling smiley

Nowa, witaj ! Właśnie tak jak dziewczyny mówią,jak nie ma @ to rób testa grinning smiley
A staranie od lutego to króciutko, daj Wam trochę czasu :*

Sonia Dostinex wziął 8 dni temu.. Jutro zapytam w laboratorium. Bo jak bez sensu to nie będziemy robić.. Ale szkoda, bo akurat mamy czas smiling smiley
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 5266, Posty: 1313323, Użytkownicy: 73053.
Ostatnio dołączył/a matdrewniaak.

Statystyki tego forum
Wątki: 356, Posty: 110359.