Planujące ciążę/bycie mamą 2019

Wysłane przez kajva 

Adz (offline)

10-11-2019 16:10:34

Dziewczyny wam również dziękuję :*

Ellevv macica przed @ wygląda identycznie jak na początku ciąży więc to żaden wyznacznik ;* Dopóki nie pojawi się albo @ albo pęcherzyk ciążowy to nie można przesądzić ani jednego ani drugiego. Więc trzymam kciuki żeby jednak @ się nie pojawiła grinning smiley ;*

Klaudia9212 (offline)

10-11-2019 19:37:52

Hej dziewczyny smiling smiley

U mnie była spokojna niedziela, chodź bardzo deszczowa. Mąż już pojechał wiec znów sama. Jutro (11.11) termin spodziewanej @, ale według flo po przesunięciu owu pokazuje ze niby 16.11 wiec będę czekać w razie czego ;D tak to wyniki Badań mam ok Chce zrobić jeszcze hormony dla spokojnej mojej głowy.

Mnie się po mału wkręcają święta smiling smiley już myśle o ozdobach na choinkę póki są tanie grinning smiley A u Was?

ellevv (online)

10-11-2019 19:44:52

Adz
Dziewczyny wam również dziękuję :*

Ellevv macica przed @ wygląda identycznie jak na początku ciąży więc to żaden wyznacznik ;* Dopóki nie pojawi się albo @ albo pęcherzyk ciążowy to nie można przesądzić ani jednego ani drugiego. Więc trzymam kciuki żeby jednak @ się nie pojawiła grinning smiley ;*

No to powinna przeciez gin coś jednak widzieć tam jeśli by był ten pecherzyk. No według flo powinnam mieć miedzy 16 a 18.11 ale przez te bóle od wtorku ala skurcze to sama nie wiem kiedy dostanę i nie wiem co o tym myśleć. Jakbym miała @ ale bez krwi sad smiley

Miło że kciuki trzymacie dziewczyny smiling smiley chyba każda z nas dla każdej tak trzyma haha

Pogodna_Aga (offline)

10-11-2019 20:10:28

Łódź
No w sumie każda trzyma hehe smiling smiley

Ja w wtorek idę na sępy do doktora i niech mi tam obluka tunel.

A tak swoją drogą jak czytam na forum wasze wpisy to zaraz mi się dowcip pewien przypomina.

Wchodzi pacjentka do ginekologa, przygotowuje się do badania, siada na fotel. Lekarz zakłada rękawiczki, przechodzi do badania wewnętrznego i nagle dzwoni mu komórka:
- Ty Piotr, tu Jarek. Słuchaj jestem w domu. Jak mam się dostać do izby przyjęć w szpitalu położniczym w centrum?
- jedziesz prosto 3 skrzyżowania w stronę parku, skręcasz w lewo, potem na 1 skrzyżowaniu w prawo. Dojeżdżasz do ronda. Wyjeżdżasz 3 wyjazdem i powinieneś widzieć...
Nagle odzywa się pacjentka:
- doktorze?? można prosić jeszcze raz rondo??

smiling bouncing smiley

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2019-11-10 20:11 przez Pogodna_Aga.

Adz (offline)

10-11-2019 20:54:42

Ellevv u mnie dzień przed @ był taki Mikro mikro pęcherzyk i widoczny przy największym możliwym przybliżeniu, uwierz mi że wystarczy słabszy sprzęt i nic nie widać smiling smiley nawet ci rzucę zdjęcie smiling smiley Naprawdę musiała się nieźle namęczyć żeby namierzyć i nawet nie była pewna czy to to. A drugie zdjęcie to 1,5 tygodnia później, nadal niewielki ale już zdecydowanie widoczny. To nie jest tak że kilka dni przed @ można określić na badaniu ginekologicznym czy kobieta jest w ciąży , jak zarodek się zagnieździ to pęcherzyk czasami pojawia się nawet do 2 tygodni. A endometrium pogrubione jest i we wcześnej ciąży i przed @.

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Klaudia ja też uwielbiam świeta , nastrój, zakupy ale w tym roku wyjezdzamy do teściowej a ta mieszka 500-600 km od nas więc zakupy mnie niestety ominą :*

Aga hahahaha grinning smiley dobre grinning smiley

Klaudia9212 (offline)

10-11-2019 20:54:51

Hahaha grinning smiley dobre...

Ellevv tez trzymam kciuki winking smiley

Olkaa93 (offline)

10-11-2019 22:11:41

Chodecz
Edith jak u Ciebie ?

minka170 (offline)

10-11-2019 23:48:03

Wrocław
Ja miałam pęcherzyk i lekarz mnie nakręcił, że to może ciąża. Oczywiście milion znaków,że to na pewno to. I się okazało, że jednak nie...
W ogóle to podrinkowałam z sąsiadami i oczywiście jestem mega wyluzowana : D

Edith (offline)

11-11-2019 00:43:23

Warszawa
Olka u mnie jutro ostatni dzień stumulacji letrozolem. W czwartek wizyta i będzie decyzja czy będzie druga iui. A u Ciebie jak? @ przyszła?

Dajemy sobie 2- 3 podejścia iui i coraz częściej rozmawiamy o in vitro

Pogodna_Aga (offline)

11-11-2019 00:49:37

Łódź
Jakie są koszty iui?? I jak to w ogóle wygląda??

Jakby się którejś chciało wyjaśnić to będzie mi miło, bo ja generalnie zielona w tym temacie.

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2019-11-11 00:58 przez Pogodna_Aga.
Stwórz osobisty kalendarz ciąży
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 5104, Posty: 1260838, Użytkownicy: 72553.
Ostatnio dołączył/a marchewkacarrot.

Statystyki tego forum
Wątki: 340, Posty: 106116.