Planujące ciążę/bycie mamą 2019

Wysłane przez kajva 

Iskierka87 (offline)

09-11-2019 13:23:58

Olsztyn
Adz 100 lat! Zdrowia szczęścia i miłości! Wszystkiego naj kochana :joliecouette:

minka170 (offline)

09-11-2019 18:54:28

Wrocław
Kochane myślę nad tym ebookiem 28 dni do płodności. W sumie 99 zł to dużo, ale wydaję nieraz na inne pierdoły takie kwoty : D
Co Wy myślicie o nim ?

Czecze (offline)

09-11-2019 18:56:14

Hucisko
Biedronka, powiem Ci, że trudno dokładnie określić ile czasu się staraliśmy . W aplikacji mam zapisane 7 msc obserwacji cykli, ale już wcześniej jakoś sie nie zabezpieczaliśmy. Po prostu czekaliśmy na lepszy czas ale nie plakalibysmy jakby coś wpadło grinning smiley ja oprócz zbyt wysokiego poziomu tsh nie miałam większych problemów . W ostatnim czasie udało mi się go zbić do 1.7 i zaszłam . Może to miało największy wpływ ? Zmiana ginekolog, przepisanie leków na tarczyce i się udało . Mąż dwa tygodnie temu zeobił badanie nasienia , jeszcze nie mamy wyników ale jest ciąża wiec chyba nie jest źle . W miesiącu w którym zaszłam trochę odpuściliśmy, może z dwa razy zjadłam siemię lniane, mężowi skończyły się tabletki fetilman

Adz (offline)

09-11-2019 20:19:48

Dziewczyny bardzo wam dziękuję za życzenia, jesteście przemiłe :* :*
U mnie już spokój w domku się zrobił więc można poleniuchować troszkę smiling smiley

Minka ja myślę że to nie jest zły pomysł. Dużo osób na tych dietach zachodzi w ciążę , coś musi w tym być smiling smiley

Sylke (offline)

09-11-2019 20:28:59

Gdynia
Dziewczyny gratuluje Wam! Super, zdrówka

Sylke (offline)

09-11-2019 20:29:26

Gdynia
Dziewczyny gratuluje Wam! Super, zdrówka smiling smiley
U mnie niestety pod górkę zrobiłam dziś badanie prolaktyny z obciążeniem i wyszło ponad 9 krotnie wyższe stężenie przy normie bez obciążenia. Kolejny lek włączony Dostinex. 20. 11 jestem umówiona na monitoring przed owulacja smiling smiley Pozdrawiam

minka170 (offline)

09-11-2019 22:20:15

Wrocław
Sylke a jak wygląda to badanie prolaktyny z obciążeniem? To jest jedno pobranie krwi po wzięciu tej tabletki ?
Też będę musiała pewnie coś takiego zrobić. Chciałabym to trochę przyspieszyć i postaram się umówić do rodzinnego, żeby mi przepisał tą tabletkę. Żeby mieć już wynik na wizytę u endokrynolog : D

Biedronka87 (offline)

09-11-2019 22:27:00

Tomaszew
Minka ja prolaktyne robiłam w 3dc. Pobranie krwi, tabletka (dostałam od ginekologa jedna tabletkę bo powiedział że nie ma sensu kupować całego opakowania) i po godzinie kolejne pobranie krwi. U mnie też wyszła podwyższona po obciążeniu, ale po 3 miesiącach na bromergonie i po inofemie się unormowalo. Teraz bromergon biorę tylko od dnia @ do dnia owu.

Sylke (offline)

09-11-2019 22:43:42

Gdynia
Minka badanie wyglada tak , ze najpierw pobierają krew potem dostaje się tabletkę Metoproklamidu i trzeba godzinę czekać na kolejne pobranie. Czasem tez lekarze zalecają jeszcze jedna dawkę i kolejna godzinę na pobranie. Ja dostałam tabletkę na miejscu od pielęgniarki.

minka170 (offline)

09-11-2019 23:39:59

Wrocław
Ale ta tabletka jest na receptę, tak ?
Chyba zadziałam i we wtorek umówię się do rodzinnego ; )
Stwórz osobisty kalendarz ciąży
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 5104, Posty: 1260669, Użytkownicy: 72552.
Ostatnio dołączył/a ana89_89.

Statystyki tego forum
Wątki: 340, Posty: 106077.