2 lata bez efektu

Wysłane przez Kingaz89 

Kingaz89 (offline)

16-11-2017 22:35:35

Nowy Dwór
Cześć Dziewczyny

Kingaz89 (offline)

16-11-2017 22:52:34

Nowy Dwór
Hej Dziewczyny :-) chce się komuś "wygadac". Od 2 lat staramy się o Maluszka. Ja mam 28 lat. W Niemczech okazało się że mam hiperprolaktynemie - guz przysadki mozgowej. Jestem na bromergonie. Czuje ze wreszcie trafiliśmy na lekarza, któremu się po prostu chce. Z testow wynika ze mam owu. Lekarz robił mi usg cały cykl i niby wszystko jest ok. Koleżanka która razem ze mną zaczęła się starać juz jest w 2 ciąży I ma śliczna corkę ☺. Skąd ta niesprawiedliwosc?! Laski 3mam za nas wszystkie kciuki

xPauLaa (offline)

26-11-2017 11:05:54

Bielsko-Biała
A miałaś juz badanie drożności jajowodów ? My tez staraliśmy sie 14 miesięcy i tez wszystko był ok z wyników, zrobili mi badanie czy mam drożne jajowody i odrazu po tym zaszłam w ciąże, możliwe ze były lekko zapchane a ta sol co ją wszczykują w trakcie badania mogła mi coś tam rozepchać smiling smiley więc nie wiem czy to jest przypadek czy to badanie rzeczywiście pomogło smiling smiley Teraz czekam na pierwszą wizyte u gin czy wszystko jest ok smiling smiley

Magdakoma (online)

26-11-2017 15:17:09

Grubale
Staraliśmy się prawie 2 lata. Badania i wszystko wychodziło ok. Monitorowanie cyklu i wraz d....Wszystko jest w głowie taka prawda. W tum jedno poronienie mialam
Pojechaliśmy na wakacje wróciliśmy owulacje taka miałam ze szok! Bo się wylyzowalam. I się udało. Jestem w 20 tygodniu ciąży. Jedna bardzo ważna rzecz nie myśl o tym ze inni mają a ty nie. Ze to niesprawiedliwe itd. Wiem trudno tak nie myśleć, ale pamiętaj karma wraca. Mysl o fajnie ze ona jest w ciąży ja też bede!
Stwórz osobisty kalendarz ciąży
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 4530, Posty: 1125297, Użytkownicy: 70076.
Ostatnio dołączył/a Moooniaaa.

Statystyki tego forum
Wątki: 258, Posty: 97711.