problem z zajściem w ciążę

Wysłane przez wiola556 

wiola556 (offline)

24-09-2017 21:32:47

Wrocław
Dobry wieczór, przykro mi , że jestem zmuszona pisać akurat w tym dziale, wolałabym pisać o ząbkowaniu dziecka czy jaki rodzaj butelki kupować, niestety tak już jest w życiu,że nie mamy wpływu na pewne rzeczy. Otóż staramy się z mężem od ponad dwóch lat o dzidziusia ale bez żadnego pozytywnego rezultatu. Raz myślałam już, że jestem w ciąży niestety okazało się, że był to jedynie tandetny test ciążowy... Jestem już na ten moment zdecydowana nawet na IN VITRO. Jednak zanim podejmę jakąkolwiek decyzję chcę udać się do dobrego lekarza zajmującego się niepłodnością, który pomoże mi i wskaże badania , które muszę jeszcze wykonać. Chodziłam co prawda już do ginekologa, ale on cały czas sugerował, że mamy jeszcze czas i na pewno jeśli spokojnie podejdę do poczęcia dzidziusia szybko się pojawi. Zależy mi na tym aby udać się do dobrego specjalisty , ale zanim gdziekolwiek się wybiorę chcę poznać opinie innych kobiet. I tak wczoraj przeglądając różne strony natrafiłam na cm.enel.pl , czy któraś z Was chodzi tam do lekarza? I czym powinnam się kierować przy wyborze lekarza? Bardzo liczę na Waszą pomoc.

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-09-25 11:37 przez tata.

aktoto (offline)

25-09-2017 14:45:32

Kraków
Myślę, że dobrze robisz zmieniając lekarza. 2 lata starań mogą wykończyć nerwowo, wiem coś o tym... sad smiley mi udało się zajść w ciążę, ale łatwo nie było. Myślę, że za wcześnie u Ciebie mówić o in vitro. Jest jeszcze inseminacja domaciczna i wiele innych metod, więc nie nastawiaj się tak od razu, że to będzie konkretnie in vitro, tylko idźcie z partnerem się przebadać. Mnie prowadzi pan dr Wyroba z Centrum Medycznego Macierzyństwo, wcześniej leczenie, a teraz ciążę smiling smiley

xPauLaa (offline)

25-09-2017 17:03:52

Bagno
Wiola, my tez się staramy juz ponad rok. Teraz zrobilismy badania, i okazalo sie ze mąż ma za mało plemników, jedyny plus ze są ruchliwe.. sad smiley Także mamy powtórzyć badanie u niego za 2 miesiące, jak bedzie to samo to mamy isc na inseminacje. A wy robiliscie juz jakies badania??
Stwórz osobisty kalendarz ciąży
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 4509, Posty: 1122420, Użytkownicy: 69756.
Ostatnio dołączył/a Kasia2201.

Statystyki tego forum
Wątki: 252, Posty: 97328.