Brązowe plamienie

Wysłane przez aleksandrad 

aleksandrad (offline)

13-07-2017 10:49:46

Szczecin
Witam smiling smiley
Mam pytanie: 17.07 powinnam dostać okres, jednak ok. tygodnia temu miałam brązowawe plamienie, bardziej taki brązowy śluz. Trwało to 2-3 dni. Brzuch bolał mnie jak zawsze przed okresem, piersi również jak zawsze zrobiły się większe. Nie wiem czy powinnam się tym martwić. A może któraś z Was też tak miała? Proszę o jakieś porady, bo jestem troszkę zdezorientowana.
Z góry dziękuję za pomoc.
Pozdrawiam smiling smiley

Lolla1 (offline)

15-07-2017 07:57:35

Boguchwała
Miałam raz podobnie. U mnie nic groźnego się wtedy nie wydarzyło, ale na Twoim miejscu skonsultowałabym się z lekarzem. Każdy organizm jest inny i podobne objawy mogą znaczyć zupełnie coś innego smiling smiley

Aleksandra8695 (offline)

17-07-2017 00:20:39

Tyniec Legnicki
Witam.
Ja mam podobny problem tydzień przed miesiączką plamiłam przez kilka godzin (śluz p zabarwieniu różowym) staramy się o dziecko już od roku, a takie plamienie miałam pierwszy raz. Nie wiem czy ktos miał podobnie? Może to być krwawieniem przy zaplodnieniu?

mal3na (offline)

17-07-2017 20:20:03

Poznań
Skonsultować na pewno trzeba z lekarzem, ale jeśli cytologia jest ok, usg wychodzi ok, to takie plamienia maja podłoże hormonalne, zaburzenie cyklu.

[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Aleksandra8695 (offline)

18-07-2017 01:21:33

Tyniec Legnicki
No właśnie problem w tym,że cytologia,hormony i inne badania wyszly prawidłowosmiling smiley poczekam do dnia miesiączki i zobacze co będziesmiling smiley
Stwórz osobisty kalendarz ciąży
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 4471, Posty: 1120231, Użytkownicy: 69291.
Ostatnio dołączył/a Sakuragi.

Statystyki tego forum
Wątki: 246, Posty: 99288.