Chyba czas na forum

Wysłane przez lili_cool 

lili_cool (offline)

13-05-2017 00:54:41

Chyba doszłam do wniosku, ze czas porozmawiać z kimś kto ma podobne problemy do mnie. Sześć lat temu urodziłam córkę, byłam młoda, i bardzo chciałam mieć dziecko. Teraz jestem już ustatkowania, mam prace i ogromne pragnienie drugiego dziecka. Niestety ponad rok temu poroniłam... a konkretnie serduszko mojego maleństwa przestało bić... od tego czasu wszystko dobrze wyniki, wizyty u lekarza a ja wciąż nie mogę zajść w ciąże... miesiąc za miesiącem jest coraz gorzej. Od jakiegoś czasu biorę inofolic, kwas foliowy ale jak na razie nic to nie daje. Kolejny miesiąc i kolejne rozczarowania już sama nie wiem czy kiedykolwiek będę miała drugie dziecko sad smiley

Sloneczkowo (offline)

18-05-2017 10:26:43

Warszawa
Hej mam całkiem podobny problem mam córkę vo ma 7 lat i w tym roku zapragnęłam miec drugie dziecko w styczniu okazalo sie ze jestem w ciazy ale pozamacicznej na szczwscie nie usuneli mi jajowodu i wszystko jest dobrze moje wyniki sa super mojego meza tak samo i nie wiem co sie dzieje ale teraz nie moge zajsc w ciążę i co miesiac przychodzi ten nieszczesny @

Biorę juz nawet olej wiesiolkowy na poprawe sluzu plodowego to moze w tym misiacu sie uda ale świetnie cie rozumiem bo mam podobnie juz czasem trace juz nadzieję. A ile juz sie starasz?
Stwórz osobisty kalendarz ciąży
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 4509, Posty: 1121779, Użytkownicy: 69981.
Ostatnio dołączył/a Anette92.

Statystyki tego forum
Wątki: 255, Posty: 97556.