Nowe staraczki 2017

Wysłane przez Blueberry13 

Aldisow1990 (offline)

25-11-2017 00:39:34

Nowy Tomyśl
Czuje sie dobrze, nawet lepiej niż czułam nim tego nie brałam

Jadzia89 (offline)

25-11-2017 06:00:18

Mielec
Hej pg92 nie pomoge ja brałam bardzo krótko tylko kelp z jodem na wyciszenie hormonów teraz biorę femibion 1 który tez ma jod i cynk i kwas foliowy. Badalas prolaktyne z obciążeniem czy bez?

Monia cisza jak makiem zasiał hehe: -) tak jestem bardzo szczęśliwa ze maz jest w domu zawsze to we dwójkę a nie sama z krolikiem. ...
Jak Ci wyszły wyniki?

Ja już po kawie jadę do pracy :-)

summis (offline)

25-11-2017 11:20:43

Sosnowiec
Witajcie smiling smiley czwartek Manchester, wczoraj Stoke, zakupy i zakupy ale przynajmniej weekend spokojny smiling smiley brzuch juz nie boli więc nie wiem co to było, zaczekam do 10 grudnia i testuje. Jak nie będzie dwóch kresek to idę po tabletki na wywołanie

[link widoczny po zalogowaniu]

summis (offline)

25-11-2017 11:23:17

Sosnowiec
Jadzia, cieszę sie, że mąż już w domu smiling smiley
Pg92, ja o niczym takim nie słyszałam, więc nie pomoge.
Wiecie jaka dobra jest ze mnie żona? Kupiłam pod choinkę mężowi xboxa one s, cieszy się jak dziecko

[link widoczny po zalogowaniu]

Jadzia89 (offline)

25-11-2017 12:25:17

Mielec
summis
Jadzia, cieszę sie, że mąż już w domu smiling smiley
Pg92, ja o niczym takim nie słyszałam, więc nie pomoge.
Wiecie jaka dobra jest ze mnie żona? Kupiłam pod choinkę mężowi xboxa one s, cieszy się jak dziecko

Cudowna zona tylko ciekawe jak teraz będą wyglądały starania :-D

pg92 (offline)

25-11-2017 16:00:44

Błonie
Bez obciążenia ale po telefonie do lekarza rozwiązałam problem

Jadzia89 (offline)

25-11-2017 17:20:42

Mielec
pg92
Bez obciążenia ale po telefonie do lekarza rozwiązałam problem

To znaczy? Co ci lekarz doradzil?
Ja bez obciążenia miałam również ponad normę natomiast z obciążeniem nie robilam bo dostałam ten kelp

Andzia369 (offline)

26-11-2017 12:57:11

Hej dziewczyny! co tam u was?? ☺ ja dziś ostatni dzień @ za 3 dni zaczynamy działać...
Summis trzymam kciuki mam nadzieję że Ci się uda!! Ja też chcę kupić mężowi Xbox one pod choinkę <hehe> mam nadzieję że nie zaszyje się po pracy w fotelu na konsoli tongue sticking out smiley Jadzia jak mąż się czuje?? Dzialacie coś?
Buzka smiling smiley

Jadzia89 (offline)

26-11-2017 13:00:16

Mielec
Andzia369
Hej dziewczyny! co tam u was?? ☺ ja dziś ostatni dzień @ za 3 dni zaczynamy działać...
Summis trzymam kciuki mam nadzieję że Ci się uda!! Ja też chcę kupić mężowi Xbox one pod choinkę mam nadzieję że nie zaszyje się po pracy w fotelu na konsoli tongue sticking out smiley Jadzia jak mąż się czuje?? Dzialacie coś?
Buzka smiling smiley

Hej kochana nie my już po działaniach czekam na @ jeszcze 5 dni w tym cyklu było słabo bo tylko dwa razy przed owu bo później szpital wiec nie było szans :-(

Moniabat (offline)

26-11-2017 14:29:18

Jordanów
Hejko dziewczyny☺ niestety weekend minął szybko az nawet za bardzo. Jadzia wyniki przyjdą mi poczta bo robiłam badanie w Krakowie.. I trochę będę musiała poczekać... my zaczynamy starania i zobaczymy co z nich będzie...
Xbox... rozpieszczacie swoich mężczyzn
Stwórz osobisty kalendarz ciąży
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 5064, Posty: 1244001, Użytkownicy: 72439.
Ostatnio dołączył/a darciaa12.

Statystyki tego forum
Wątki: 338, Posty: 104097.