Pierwsze objawy ?

Wysłane przez Mrt 

Mrt (offline)

05-03-2017 13:12:44

Świecie
Witam ☺
Miesiączkę miałam w dniach 12-18 lutego. Tydzień później zaczal boleć mnie brzuch jajnik i ledzwie. Trwało to kilka dni następnie pozostał sam bol brzucha aż do dnia dzisiejszego . Pobolewaja mnie tylko czasem piersi lecz nie widzę w nich zmian . Miesiączkę mam dostać za tydzień lecz bole mam już od tygodnia i nigdy nie działo mi się nic podobnego . Stosunek odbył się jakieś dwa dni po miesiaczce (przerywany) . Czy są jakieś Panie , które mogłyby wyrazić swoje zdanie na ten temat? Do ginekologa idę dopiero za tydzień i strasznie się denerwuje co mi dolega ..

Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-03-05 13:22 przez Mrt.

Aldona1 (offline)

13-03-2017 20:25:49

Bochnia
Witam
Jestem tu nowa właśnie zaczęłam starania o drugie dziecko. 15.02 miałam okres cykl zazwyczaj trwa u minie 30 dni. W okresie owulacji (chociaż w tym miesiącu było bardzo ciężko to określić bo ja byłam przeziębiona) kochałam się z mężem przez tydzień co dwa dni. Teraz oczywiście mam wszystkie możliwe objawy ciąży chociaż obawiam się że są to tylko objawy urojone przez mnie( boli mnie w dole brzucha, mam większe, obrzmiałe bolące piersi, czasami jest mi nie dobrze, miewam zmienny nastrój, ciągle chodzę siku, jestem czuła na za pachy) 17.03 powinnam dostać okres robiłam już 4 testy ostatni dzisiaj oczywiście wszystkie negatywne. Nakręciłam się już tak na tą ciąże, że już nie wytrzymam do piątku czy są jakieś szybkie sposoby, żeby to już sprawdzic??

Aldona1 (offline)

13-03-2017 20:27:01

Bochnia
A u Ciebie jak Mrt??

AnimaVilis (offline)

13-03-2017 22:22:52

Gliwice
Aldona1 idź na badanie krwi... Poproś o test BetaHCG z samego rana na czczo... koszt ok 30zł i na następny dzień będziesz wiedzieć, czy jesteś w ciąży, czy nie... Test z moczu robiłać o czułości 10, czy wyższej?

Prosimy o kliknięcia:
[link widoczny po zalogowaniu]

Aldona1 (offline)

14-03-2017 21:29:35

Bochnia
Hej
Zrobiłam dzisiaj test i są dwie kreskismiling smiley

dominika17 (offline)

09-04-2017 19:17:09

Zielona Góra
Moge powiedzieć cos n temat tego ja nie miałam żadnych objawów ciąży, dobrze sie czulam wszystkich było jak zawsze , gdy nie dostalam okresu to wiedziałam ze jestem w ciąży okazało sie potem ze bylam juz w 14 tyg

littlerose (offline)

18-05-2017 00:47:11

Łódź
Witam wszystkie kobitki smiling smiley Jestem nowa na forum. W tym miesiącu mieliśmy nasz pierwszy cykl starań chociaż bardzo wyjatkowy bo wygląda że będzie krótki (poprzedni cykl miałam bezowulacyjny). Jestem w 8 dniu po owu i stresuję się przed zrobieniem testu. Planuję zrobic go w 10 dniu od owu. Ale to oczekiwanie jest nie do zniesienia! Czy Wy też tak się stresujecie? smiling smiley

Sloneczkowo (offline)

18-05-2017 15:17:06

Warszawa
littlerose
Witam wszystkie kobitki smiling smiley Jestem nowa na forum. W tym miesiącu mieliśmy nasz pierwszy cykl starań chociaż bardzo wyjatkowy bo wygląda że będzie krótki (poprzedni cykl miałam bezowulacyjny). Jestem w 8 dniu po owu i stresuję się przed zrobieniem testu. Planuję zrobic go w 10 dniu od owu. Ale to oczekiwanie jest nie do zniesienia! Czy Wy też tak się stresujecie? smiling smiley

Witam
Ja z mężem staramy się od stycznia o dziecko i jakos ciężko idzie teraz mam @ i znow trzeba czekać. Owulacja wypada 5.06 wiec kolejne testowanie bedzie w czerwcu moze się uda.

Zycze szczęścia i trzymam kciuki za pozytywny test

littlerose (offline)

18-05-2017 23:43:51

Łódź
Dziękuję Sloneczkowo. Tobie też życzę szczęścia. Myślę, że nie masz się czym przejmować, dopiero 5 miesięcy się staracie. Wiem - łatwo powiedzieć smiling smiley A tak w ogóle to staracie się o pierwsze dziecko?

Ja test zrobię jednak już jutro bo nie mogę wytrzymać ale niestety myślę, że wyjdzie negatywny.

Sloneczkowo (offline)

19-05-2017 06:38:13

Warszawa
Kiedys musi sie w koncu udac.płacz

Ja mialam.tak w ten poniedziałek juz nie moglam wytrzymac i polecialam na bete a okazalo sie ze nic z tego i nastepnego dnia dostalam okres myslalam ze mnie cos trafi bylam zla i zalamana i tak mam kazdego miesiąca a Ty juz dlugo sie starasz?

My staramy sie o drugie dziecko mamy juz corke co ma 7 lat
Stwórz osobisty kalendarz ciąży
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6336, Posty: 1167253, Użytkownicy: 69386.
Ostatnio dołączył/a kobieta582.

Statystyki tego forum
Wątki: 255, Posty: 99426.