Starając się - na co zwrócić uwagę?

Wysłane przez wmartaszka 

wmartaszka (offline)

28-02-2017 09:59:19

Warszawa
Kobietki! Myślę o tym, żeby w tym roku zacząć starać się o dziecko. Mam już umówioną wizytę u ginekologa, żeby sprawdzić w jakim stanie jest mój organizm. Na co powinnam jeszcze zwrócić uwagę, żeby malec dobrze rozwijał się w moim ciele.

jagomala (offline)

28-02-2017 10:12:49

Warszawa
Nie wiem kiedy masz wizytę u lekarza, ale koniecznie zapytaj go czy wystarczy Ci, żebyś brała tylko kwas foliowy, czy coś więcej. np. mama dha premium, gdzie oprócz kwasu foliowego są inne składniki.

Kocham swojego malca jeszcze bardziej niż jagody grinning smiley

wmartaszka (offline)

28-02-2017 10:21:42

Warszawa
Wiedziałam, że trzeba brać kwas foliowy, ale o mama dha nie słyszałam. Rozumiem, że to jakiś rodzaj suplementu?

jagomala (offline)

28-02-2017 10:51:16

Warszawa
Tak, to zbiór kwasów, witamin i minerałów dla mam, ale też dla starających się o dzidziusia i kobiet w ciąży. Ja to brałam, bo w składzie jest kwas foliowy, a miałam niedobór magnezu, więc musiałam jakoś poradzić sobie z tymi brakami. Na dobre mi to wyszło, bo teraz karmię, a wyniki nadal mam dobre. Oczywiście zdrowa dieta to podstawa, bo kobieta w ciąży potrzebuje więcej kalorii, a po urodzeniu dziecka przy karmieniu piersią jeszcze więceje, ale dobrze jest się wspierać bezpiecznym suplementem.

wmartaszka (offline)

28-02-2017 10:56:56

Warszawa
Zapytam lekarza na wizycie co on myśli o mama dha. Może rzeczywiście i ja będę to brać, bo też zawsze mam niski poziom magnezu, a skoro jest tam kwas foliowy to tym lepiej. Będę mieć wszystko w jednej tabletce.

jagomala (offline)

28-04-2017 10:50:42

Warszawa
Zapytaj, zapytaj smiling smiley Zawsze to lepiej brać jedną tabletkę z kwasem foliowym, dha, magnezem i jodem niż pamiętać o tych wszystkich, kiedy są przyjmowane oddzielnie.

Stwórz osobisty kalendarz ciąży
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 4480, Posty: 1122429, Użytkownicy: 69449.
Ostatnio dołączył/a misiabela.

Statystyki tego forum
Wątki: 246, Posty: 96983.