PORONIENIE ,STARANIA, OCZEKIWANIA

Wysłane przez roxie123 

TruskawkoweCiastko248 (offline)

12-10-2017 18:54:18

Łódź
Cześć dziewczyny.
Mam 23 lata. 27 czerwca poronilam w 7 tygodniu. Niespełna miesiąc później bo 21 lipca .. Kolejna ciąża, teraz już 15 tc. Cały czas od początku na luteinie i na l4. Lekarz kazał leżeć i leżeć.

Mam nadzieje i wierze w powodzenie tej ciąży.

Nie poddawajcie sie.

W arytmetyce miłość jeden i jeden to wszystko, zaś dwa minus jeden to nic.

[link widoczny po zalogowaniu]

Paps (offline)

21-10-2017 11:12:09

Samborek
cześć,
ja też mam za sobą poronienie, ale w 5 tygodniu (kwiecień). Gin kazała odczekać jakieś trzy miesiące z kolejną próbą. Ostatnią @ miałam 6 września, test robiłam tydzień temu i wyszły dwie kreseczki, ale druga blada. W środę wizyta u gin, na usg widać pęcherzyk, ale nie wskazuje na 6 tydzień jakby wynikało z ostatniej @,
jakoś próbowałam sobie przypomnieć zbliżenie z mężem i wyszło mi 26.09 i to gin pasuje, bo byłby to 3-4 tydzień. gin przepisała duphaston na bóle podbrzusza i ze względu na wcześniejsze poronienie. Miałam ostatnio kiepski czas, we wrześniu zmarł mój tata, dlatego owulacja mogła mi się przesunąć ze względu na stres - przynajmniej tak sobie to tłumaczę sad smiley wczoraj robiłam betę , wynik 512 (według tabeli laboratorium 4 tydzień to przedział między 9,5-750)
martwię się, że znowu coś jest nie tak, w poniedziałek mam powtórzyć betę, oby wzrosła prawidłowo. Kolejnej straty nie zniosę psychicznie sad smiley
mam bardzo tkliwe piersi, często siusiam (nie dam rady wytrzymać nocy bez wizyty w toalecie), ale martwi mnie ból brzucha, który mimo duphastonu czasami mi dokucza.

trzymam kciuki za was, mam nadzieje że i ja usłyszę serduszko na usg smiling smiley

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-10-21 11:16 przez Paps.

21-10-2017 12:35:49

Łódź
Samborek musisz myśleć pozytywnie.
Co do bólów brzucha nic nie podpowiem bo ja żadnych nie doświadczyłam. Nawet podczas poronienia. Samo krwawienie miałam.

Teraz byłam na USG kolejnym i okazało sie ze nie jest to 15 tc tylko 13 :-) ale dzidzius rośnie prawidłowo. Przeziernosc karkowa 1.1 wiec jest zdrowy a i nosek Pani doktor znalazła. Wiec leżę w domu i odpoczywam.

Teraz idę 25.10 do swojego Gin. Na wizytę. Mam nadzieje ze mnie pokieruje na jakieś badania bo na USG poza zdrowym dzidziusiem wtedy miał 7 cm na dzień dzisiejszy ma już 9cm znalazła Pani doktor miesniaka. . :-( 3,5 cm miał .. Pytanie czy rośnie nadal ?

Paps (offline)

24-10-2017 09:18:51

Samborek
Znowu stres bo beta nie wzrosła prawidlowo sad smiley w piątek 512, po 72h 962. Jutro mam zrobić znowu. Staram się nie denerwować i powtarzam, że pewnie bobas to mały leń i wystartuje z opóźnieniem. Ale jest ciężko, obawiam się że to druga porażka i musze czekać na poronienie tak jak poprzednio. A najgorsze są myśli że nigdy się nie uda.

Boozenna (offline)

25-10-2017 15:27:58

Smardzewice
Witam! Mam 27 lat i półtora roczną córkę. Gdy córka skończyła rok w marcu staramy sie o drugie dzieciątko lecz w czerwcu poroniłam w 8 tyg c. Staramy się dalej ale nie udaje sie. Mam nieregularne @ więc ciężko wyliczyć kiedy mam owulacje. Coraz częściej myślę o tym że już się nie uda, że nie jest nam dane mieć drugie dzieciątko

Bożena

25-10-2017 16:06:12

Łódź
Boozenna
Witam! Mam 27 lat i półtora roczną córkę. Gdy córka skończyła rok w marcu staramy sie o drugie dzieciątko lecz w czerwcu poroniłam w 8 tyg c. Staramy się dalej ale nie udaje sie. Mam nieregularne @ więc ciężko wyliczyć kiedy mam owulacje. Coraz częściej myślę o tym że już się nie uda, że nie jest nam dane mieć drugie dzieciątko

Będzie dobrze. Powiem szczerze ze ja może o ze względu na młody wiek nigdy nie interesowałam się dniem owulacji. Z narzeczonym zawsze kochalismy sie regularnie co dzień bądź co 2 dzień. Przez ponad 3 lata stosowalam tabletki antykoncepcyjne. Po 13 miesiącach od odstawienia dopiero byłam z nich całkowicie czysta ! I wtedy .. Bach ciąża ..

Ostatni okres miałam 13.05
Później 27.06 poronienie
Brak okresu do dziś. A okazuje sie ze 21.07 zaszlam w kolejna ciążę. Dziś 15tc według USG bo według om nie są w stanie ustalić :-)

Boozenna (offline)

25-10-2017 16:35:45

Smardzewice
Super gratuluję!

Bożena

25-10-2017 16:58:21

Łódź
Boozenna
Super gratuluję!

Dziękuję Bożena.

Miej wiarę i nie poddawaj się! Ja straciłam i pogrzebałam nadzieje. Czułam sie zle. Odrazu wrocilam do pracy zeby zapomnieć i nie myśleć. Az przyszedł dzień ze zaczęłam sie zle czuć. Oczywiście myśl o ciąży była ostatnia myślą.. Ale miałam to szczęście. Teraz chce je tylko utrzymać i donosić.

Boozenna (offline)

26-10-2017 10:04:28

Smardzewice
TruskawkoweCiastko248
Super gratuluję!

Dziękuję Bożena.

Miej wiarę i nie poddawaj się! Ja straciłam i pogrzebałam nadzieje. Czułam sie zle. Odrazu wrocilam do pracy zeby zapomnieć i nie myśleć. Az przyszedł dzień ze zaczęłam sie zle czuć. Oczywiście myśl o ciąży była ostatnia myślą.. Ale miałam to szczęście. Teraz chce je tylko utrzymać i donosić.

No właśnie dostałam @. Może następnym razem się uda. Nie tracę nadziei. Tylko ta myśl że znów się nie udało. Ehh :/ Życzę zdrówka dla maleństwa oby wszystko się udało!

Bożena

Mufinek (offline)

02-11-2017 14:48:24

Zadziele Klęczańskie
Witajcie dziewczyny ja 24 .10 zaczęłam plamic w 7 tc okazało się że serce maluszka przestało bić.
Stwórz osobisty kalendarz ciąży
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 5101, Posty: 1260032, Użytkownicy: 72549.
Ostatnio dołączył/a Marciatoja.

Statystyki tego forum
Wątki: 340, Posty: 105980.