Problem..

Wysłane przez Kami1988 

Kami1988 (offline)

11-12-2016 19:43:46

Piła
Witajcie;-)
Mam pewien problem i będę wdzięczna za jakąkolwiek pomoc, poradę..
Otóż.. staramy się z moim wybrankiem o pierwszego potomka- póki co nienajlepiej to wychodzi..zaczęliśmy kolejny cykl - jednak ja nie o tym.. chodzi o to,że mam genetyczna przypadłość.. mianowicie.. ŻYLAKI:-( - czy któraś z WAS boryka się z takim problemem? Widzę,że zaczynają mi wychodzić..to jednak nie tyle problem- bo rok po operacji zaczęły się pokazywać..bardziej problem,ze zaczynają mi dokuczac.. zaczynają delikatnie pobolewac..
I moja prośba-pytanie czy SĄ JAKIEŚ BEZPIECZNE LEKI, KTÓRE MOGĘ ZAŻYWAĆ i które mi nie zaszkodzą? Właściwie nie tyle mi ile fasolce, która daj Boże niedługo się pojawi?
Z góry dziękuję za odpowiedź i każda poradę!;-)
Pozdrawiam serdecznie

mal3na (offline)

04-01-2017 12:07:10

Poznań
Kami przede wszystki ruch, dużo ruchu ale pracy w to nie wliczamy, musi być rekracja np. Spacery, kijki, bieganie, rower itd. Mięśnie działają jak pompki dla żył i sprawiają, że krew sprawnie krąży. Ważna jest normalizacja masy ciała jeśli ktoś ma nadwagę. Sprawdzają się też rajstopy ułatwiające krążenie, scholl chyba nawet takie robi. Odpoczynek z uniesionymi nogami. Jeśli chodzi o leki i suplementy to aescyna i diosmina, witamina c i rutyna. Dostępne są w różnych preparatach z tym, że nie wiem jaki mogły by mieć wpływ na ciąże.

[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
Stwórz osobisty kalendarz ciąży
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 4479, Posty: 1121944, Użytkownicy: 69437.
Ostatnio dołączył/a anialapinska.

Statystyki tego forum
Wątki: 246, Posty: 96976.