Czy to może być ciąża?

Wysłane przez 92Paulina1992 

92Paulina1992 (offline)

21-10-2016 20:51:38

Podstoczysko
Zastanawiam sie czy nie jestem w ciąży a ze mieszkam za granica to nie jest to takie szybkie i łatwe jak w Polsce zeby zapisać sie do lekarza. Zacznę od tego ze brałam antykoncepcyjne vibin mini i brałam je codziennie ale nie zawsze o tych samych porach tzn opóźnienia godzina dwie potem stwierdziłam ze je odstawię odstawiłam je w połowie września i cały wrzesień nie miałam miesiączki dopiero 1 października. W tym czasie działy sie rzeczy o których nawet nie pomyślałam jeszcze np. Jednego dnia kul mnie prawy jajnik drugiego dnia lewy, zamiast kawy piłam koperkowa herbatę bo było mi nie dobrze i bolał mnie brzuch, jakis tydzien temu zauważyłam ze strasznie bolą mnie sutki co nigdy nie miało miejsca i od tego czasu zaczęłam sie zastanawiać nad ciąża siusiam non stop zaczęłam nawet juz budzić sie w nocy do łazienki, popsiukalam sie ulubionymi perfumami których nie używałam jakis czas i miałam wrażenie ze sie zepsuły zamiast pachnieć mi śmierdzą, zrobiłam dwa testy negatywnie wyszły ale czytałam ze to jeszcze za wcześnie następna miesiączka pewnie gdzieś w okolicach 1 listopada bo nigdy nie miałam regularnych tak co do dnia. Nie pomyslalabym o ciąży gdyby nie te piersi sutki cały czas stoją i bolą chociaz juz coraz mniej, ale jak myślicie czy to moze byc ciąża?. Jakie miałyście pierwsze obajawy?
Kiedy zrobic najlepiej kolejny test po 1 listopada tak jak powinna bys następna miesiączka?

zaczarowana22 (offline)

21-10-2016 21:09:00

Paulina jesli ostatnia miesiaczke mialas 1 pazdziernika to troche za szybko na objawy, ale roznie bywa, kazdy organizm jest inny. Ja tabletek nigdy nie bralam.wiec nie wiem jak to sie ma do ciazy. Objawy moga wskazywac na ciaze. Najlepiej jakbys poczekala do terminu @ i zrobila test. I tak lekarz jeszcze nic nie zobaczy. Musisz byc po terminie @.

92Paulina1992 (offline)

21-10-2016 21:39:05

Podstoczysko
Współżycie gdzie mogło dojść do zapłodnienia było przed miesiączka pod koniec września

kosanoztra (offline)

22-10-2016 15:09:13

Nowa Wieś
Ja również uważam, że trzeba zrobić test. Objawy u każdego wyglądają inaczej więc one też nie dają pewności. Jeśli starasz się o dzidziusia kup sobie Inofem [link widoczny po zalogowaniu] . Pobudza on owulację i poprawia jakość komórek jajowych a dodatkowo zawiera kwas foliowy. Może akurat pomoże smiling smiley
Stwórz osobisty kalendarz ciąży
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 4479, Posty: 1121565, Użytkownicy: 69430.
Ostatnio dołączył/a Mika1086.

Statystyki tego forum
Wątki: 246, Posty: 96968.