Brak owulacji, brak fasolki

Wysłane przez Inffinito 

Inffinito (offline)

26-09-2016 09:41:58

Katowice
Hej kobietki smiling smiley
Piszę jeszcze na innym wątku, ale chciałabym wgłębić sie bardziej w moj temat, moze któraś z was ma podobnie?
Staramy się juz prawie rok, chodzę od lekarza do lekarza.
Zacznę moze od tego, ze nie występuje u mnie owulacja oraz pęcherzyk graffa nie pęka. Póki co jestem 4 miesiąc na duphastonie, ale efektów nie ma. Wizyta za 3 tygodnie, moze czegoś wiecej sie dowiem. Duphaston przepisany ponieważ @ rownież nie występuje bez wspomagaczy.
Któraś z was tez stara sie o dzidzie moze i ma któryś z tych problemów? Rozwiązali to jakos u was? A moze juz sa szczęśliwe mamusie, które tez to przeżywały i sie udało? smiling smiley

Avis (offline)

26-09-2016 10:10:56

Biała Podlaska
Witaj.

Miałam podobny problem jak Ty, w ogóle przez długi czas nie występowała u mnie owulacja, miesiączki nie było po kilka miesięcy i zawsze była wywoływana luteiną. Lekarz przepisał mi Metformax, owulacja jest, sprawdzona kilka razy na monitoringu, a nawet udało sie zajść w ciążę. Miesiączki po owulacji pojawiały się ok 14 dnia.
Pisałam Ci juz chyba o tym, ale się powtórzyłam smiling smiley

[link widoczny po zalogowaniu]

lilaweneda (offline)

30-09-2016 13:49:37

Wrocław
czy to nie zespół jajnika policystycznego?

Uchwyconewkadrze (offline)

20-11-2016 22:49:48

Prusice
Mam dokładnie tak samo. Również staramy się prawie rok. Teraz drugi miesiąc z clo. W zeszłym miesiącu owulacja mimo wspomagania nie wystapila sad smiley

Inffinito (offline)

20-11-2016 23:28:10

Katowice
uchwyconewkadrze ja tez wlasnie skończyłam pierwszy cykl z clo+estrofem+duphaston, ale raczej nie sadze ze cos z tego wyszło. Moze w następnym sie uda smiling smiley

groszek2017 (offline)

01-01-2017 15:13:46

Dęblin
Witam ja starm się od 3 lat
mam stwierdzone pco ibrak owulacji byłam na luteinie na duphastonie i na clostilergyt i nadal nic teraz czekam na kolejna @ i potem kolejne leki...
Stwórz osobisty kalendarz ciąży
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 4482, Posty: 1122152, Użytkownicy: 69465.
Ostatnio dołączył/a rozyczka95.

Statystyki tego forum
Wątki: 246, Posty: 96997.