starania o dzidziusia 2016

Wysłane przez mmaaggddaa2200 

mmaaggddaa2200 (offline)

29-06-2016 12:05:52

Kostomłoty
witam dziewczyny Ja z moim mężem staramy sie o dzidziusia juz 2 lata ;( i jakos wydaje mi sie ze nie jest mi pisane.Mam coreczke 6 letnia i mala ciagle wypytuje mnie o rodzenstwo a ja juz nie wiem co odpowiadac. Chodziłam przez rok czasu do lekarza na NFZ i porobił wyniki i okazało sie ze mam wysoka prolaktyne i ze nie rosna mi jajeczka owulacyjne wiec dostałam bromergon i clo i kontrole co miesiac.jeden miesiac, drugi miesiac, trzeci i dale nic. Lekarz tylko munitorował i mowil ze za kilka dni peknie jajeczko i to wszystko.Zdecydowaliśmy z mężem ze w koncu pojdziemy prywatnie i tak zrobiliśmy.Od stycznia 2016 chodze do prywatej kliniki.Pierwsza wizyta od razu skierowania na wyniki hormonów.W wynikach wyszło ze prolaktyna za wysoka i niska witamina "D". Do tego oczywiscie kwas foliowy i oczywiście w 10 dc monitorowanie jajeczek.po 2 nieudanych probach Pani doktor wysłała mojego męża na wyniki nasienia.Okazało sie ze ma 0 plemników prawidłowych lecz wyniki na bakterie nasienia wyszły negatywnie takze dostał tylko witaminy (kwas foliowy,Vit E, Cynk, AndroVit)W maju na munitorowaniu pękły 2 jajeczka wiec radośc była podwójna. Lekarka kazała mi brać od 16 do 25dc Duphaston. 1 czerwca zaczoł mnie pobowewac brzuch i dostałam plamnienie a za kilka dni silny bol brzucha i okres.W 10 dc Pani doktor powiedziała ze to samoistne poronienie ale ze "to dobrze" bo zaczeło sie coś dziac w organizmie.Przepisała mi omegamed optima start i inofolik. Kazała brac takze od 16 dc do dnia miesiaczki duphaston i zrobic test ciązowy jezeli wyjdzie negatywny to od pierwszego dnia miesiaczki do 25 dc brac Estrofem. I oczywiesie znow w 10 dc monitorowanie. Dzis robiłam test i wyszedł Negatywnie załamałam i ryczałam jak dziecko ;/ odstawiłam duphaston i czekam na okres...Z dniem pierwszego nia okresu zaczynam Estrofem i kolejne czekanie Trzymam kciuki dziewczyny zeby i Wam sie udało

Kami1988 (offline)

30-06-2016 09:19:07

Piła
Kochana! głowa do góry! wierzyć trzeba, że się wreszcie uda! nie jestem lekarzem, ale skoro tak pani Doktor powiedziała, że się wreszcie coś ruszyło - to tak musi być! moja dobra znajoma starała się o dziecko też bardzo bardzo długo..i rzekłabym przypadek podobny do Waszego.. długie leczenie itd.. i co im pomogło? pojechali na kilka dni na wczasy.. zwyczajnie odpocząć..złapać oddech i zregenerować siły... i za niedługi czas dzwoni do mnie, że jest w ciąży!
cuda się zdarzają i trzeba mocno w to wierzyć! głowa do góry, uśmiech na twarzy i do przodu w pełni nadziei i optymizmu! WIARA CZYNI CUDA winking smiley
ja wraz z moim partnerem zaczęliśmy również starania o Małe Wielkie Szczęście. jutro planowo @. głęboko i mocno liczę na jej brak. jestem zarazem świadoma, że "trafić" za pierwszym razem to niczym trafienie z szóstką w Toto-Lotka. jednakże obawiam się właśnie, że nie udał się - gdyż wszystkie moje objawy są takie jak przed okresem... w ostatnich dniach miałam wg mojego domniemania ciążowe..ale myślę, że to wszystko psychika...

Lili92 (offline)

28-07-2016 19:03:01

Janówek
Ja staram się od 1,5 roku i też narazie kiepsko idzie jestem na etapie badan w klinice leczenia nieplodnosci w Warszawie zeby sprawdzic czy ze mna jest ok. Ale wierze ze nam sie uda kochana wiecej luzu i wiary w siebie smiling smiley
Stwórz osobisty kalendarz ciąży
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 4509, Posty: 1121163, Użytkownicy: 69971.
Ostatnio dołączył/a bardziej.

Statystyki tego forum
Wątki: 254, Posty: 97536.