starania o maleństwo

Wysłane przez alusia1303 

alusia1303 (offline)

04-05-2016 13:35:50

Kętrzyn
Witam
Mam 26 lat i od 4 lat staram się o maleństwo.. Niestety po woli zaczynam się już poddawać.. Wszystkie badania mam w porządku przynajmniej tak mówi lekarz. Miałam robione Hsg. Oczywiści podstawowe podanie morfologia, tarczyca, hormony i to wszystko. Mój mąż miał robione badania spermy i jest ok. Wydaje mi się, że lekarze nie robią wszystkiego. Jakie badanie mogę jeszcze zrobić?? Oczywiście jeden z lekarzy kazał mi się udać do psychologa bo stwierdził, że mogę być jakieś przyczyny psychiczne związane z owym faktem że nie mogę zajść w ciąże. Bardzo proszę o opinie i pomysły co mam robić ...

kokosek (offline)

04-05-2016 13:37:15

Prabuty
Hej,

Wejdź na wątek Ciąg dalszy: Aktualnie starające się o dzidzie dziewczyny tam mają duże doświadczenie smiling smiley

kate_83 (offline)

24-10-2016 14:24:52

Moje drogie - głowa do góry! Moja siostra cioteczna, w wieku 25 lat starała się o dzidzie 3 lata po ślubie ze skutkiem 4 poronień :/ Jednak miesiąc temu dostałam pozytywną wiadomość, radosny telefon, że w końcu się udało! I Wam, drogie starające rownież się uda winking smiley Trzymam mocno kciuki! <3
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 5289, Posty: 1333484, Użytkownicy: 73139.
Ostatnio dołączył/a Asia91.

Statystyki tego forum
Wątki: 363, Posty: 110969.