Planujące ciążę i bycie mamą 2017

Wysłane przez Oliwia28 

0202oliwcia (offline)

11-01-2017 21:44:14

Pierw kawa ble (a wczesniej była pycha) teraz po fajce na wymioty zbiera miejmy nadzieje ze cos się z tego wykluje
Hummel te twoje delikatne plemienia to równie dobrze może być implantacja ale tak juz pisząc o tych twoich ćwiczeniach powiec mi jak długo i jak często cwiczysz wyczytalam gdzieś ze starając się o dziecko nie powinno się przekraczać 5 godzin tygodniowo

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-01-11 21:58 przez 0202oliwcia.

hummel_girl (offline)

11-01-2017 21:47:02

Zabobrze
no dzis wlalam pol opakowania mleczka skondensowanego by kawe przełknac tongue sticking out smiley :O na serio mysle ze to zbieg okolicznosci...

Lena92 (offline)

11-01-2017 21:55:20

Olszyna
Bardzo dziwne ci powiem :-) przy okresie to i ja wkładki nie używam chociaż mam skąpe a tym razem krew mnie zalewa :-)

hummel_girl (offline)

11-01-2017 21:57:17

Zabobrze
mysle ze dzis w nocy sie rozkreci. bylby cud jakis, nie no nawet o tym nie mysle.
test byl negatywny wczoraj .. to przez treningi..

0202oliwcia (offline)

11-01-2017 21:59:30

Hummel spójrz na mój poprzedni komentarz tam mam do Ciebie pytanko odnośnie ćwiczeń :-)

hummel_girl (offline)

11-01-2017 22:10:13

Zabobrze
Oliwcia ja zaczełam w zeszłym tyg od 20 min..potem przerwa 1 dzien potem 40 min i potem 2 dni przerwy i wczoraj i dzis cwiczyłam po 45min.. czyli tak na razie 4 razy w tyg gdzies bedzie

claudi_15 (offline)

12-01-2017 06:59:55

Warszawa
Ja niestety rano dostałam @!
Czekamy do kolejnego cyklu smiling smiley
Miłego dnia! smiling smiley))

Kami1988 (offline)

12-01-2017 08:07:02

Piła
dzień dobry moje drogie, dzień dobry!smiling smiley
przeczytałam dokładnie od wczoraj rana Wasze wypowiedzi i dzisiaj za nie się już biorę!tongue sticking out smiley
Hummel jak dzisiaj sytuacja? oczywiście byłoby pięknie gdyby się okazało, że to ciąża! dlatego skrobaj nam tu jak dzisiaj smiling smiley co do wróżki, ja staram się nie wierzyć w takie rzeczy - choć czasem przeczytam horoskop ale staram się tego unikać. i nigdy się nie zagłębiałam w to. Podziwiam Cię za Twą wytrwałość i upór w ćwiczeniach.. bardzo!smiling smiley wracając do sprawy dziecka - gotowości na nie. Jesteśmy gotowi, oczywiste i psychicznie i wiekowo i w ogóle. Zawsze rodzą się obawy - chyba u każdego czy się podoła, czy wszystko będzie przebiegać prawidłowo, itd. jednak bardzo chcemy oboje maluszka! bardzo! mój ma już 33 lata ja za chwilę 29. więc czas na nas jak nic smiling smiley a praca - no faktycznie ten 1000zł od państwa to jest jakieś wyjście , do tego 500+ - bo z moim ślubu nie mamy jeszcze, więc 1500zł by było.. jednak chodzi mi o to, że to przez rok. a podejmując pracę w tej firmie mojej sezonowej - umowa oczywiście na pełen etat zajście w ciąże przyczynia się do bycia z dzieckiem o pół roku dłużej - macierzyński i pół roku zasiłek dla bezrobotnych - czyli półtora roku z maleństwem.. zobaczymy...co ma być to będzie! smiling smiley jakoś to będzie smiling smiley wczoraj się dowiedziałam, że jest też zasiłek wychowawczy ok 500zł więc jeśli jest nam pisane to damy sobie radę smiling smiley

Zbronka jak się miewasz? było show? ;D - według zaleceń Mal3ny smiling smiley

Kate a jak się czujesz? już coraz bliżej - ale to zleciało jejuuuu!!!! w szoku jestem!grinning smiley

Oliwcia co do usuwania ciąży - nie czytam takich artykułów - wypowiedzi na forach bo we mnie się gotuje! i szlag mnie trafia - bo są kobiety, które mieć nie mogą..a taka nad dupskiem małolata nie może zapanować i ot skrobanka jej w głowie... oczywiście inną opcją jest fasolka w wyniku gwałtu, czy też gdy pojawia się zagrożenie życia... tu mam nieco inne stanowisko...
Oliwcia co do ewentualnej nowej pracy - tak na etat, ale fizyczna, chwilami ciężka..

Claudi co za małpa , że Cię nawiedziła no! :/ oby kolejny był owocnym! a jaką masz pedagogikę skończoną? mi już leci 6 rok od zakończenia studiów - jejuuu kiedy to zleciało?!

Lena cóż mogę Ci rzec - miłego, kochanego i owocnego tygodnia Ci życzęgrinning smiley

Cytrynowa dużo zdrówka Ci życzę!smiling smiley

Inffinito jak tam?

Mal3na dzięki jeszcze raz za dobre rady! smiling smiley

mal3na (offline)

12-01-2017 08:24:43

Poznań
Dzień dobry dziewczęta,

kami jak się uda wszystko jak trzeba i będziesz tulić swoje maleństwo w ramionach to trudno Ci będzie zrozumieć, że miałaś jakie kolwiek wątpliwości, zobaczysz. Macierzynstwo to coś co wysuwa się absolutnie na pierwszy plan, a reszta... jaka reszta? smiling smiley Będziesz pijana szczęściem. smiling smiley Tego Ci mocno życzę. <3

Dla mnie osobiście powody, dla których odkladalabym decyzje o dziecku to tylko choroba moja albo problemy z partnerem, niejasny status związku itp.

[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-01-12 08:46 przez mal3na.

hummel_girl (offline)

12-01-2017 08:26:18

Zabobrze
dzien dobry u mnie bez zmian. ale mysle ze to kwestia rozruchu i poleci.. nie widze innego wytlumaczenia. kawe wypilam ale mi nie smakuje.. ale dalo sie wypic.
dzis moze uda sie mojemu przejezdzac kolo mnie to sie zobaczymy na chwilke smiling smiley))

Kami zapal do cwiczen. ja naprawde juz dostawalam zalamki i nie patrzylam na siebie w lustrze przez ten brzuch i rece.ciagle chodze w dresie.. mimo pelnej szafy... musze to zgubic. bo rekord padl a obiecalam ze nie bede wazyc nigdy wiecej tyle. dlatego coz ile sie da tyle chce zrzucic.. (do ciazy)

claudi przykro ze to nie implantacyjne. szkoda...
a jak reszta naszych Panienek?
Stwórz osobisty kalendarz ciąży
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6310, Posty: 1196520, Użytkownicy: 69180.
Ostatnio dołączył/a kidai.

Statystyki tego forum
Wątki: 253, Posty: 99188.