POMOCY DZIEWCZYNY CZY JEST JESZCZE NADZIEJA ?!?!?!

Wysłane przez nianka 

nianka (offline)

05-11-2015 18:14:19

Wrocław
WITAJCIE smiling smiley
Mam 30 lat i od 2,5 roku staramy się z mężem o dzidzie w lutym tego roku zrobiłam test okazał się pozytywny wielka rodość łzy szczęścia itp...
po dwóch dniach zaczęłam krwawić sad smiley pojechałam do szpitala okazało się że jest to CIĄŻA BIOCHEMICZNA sad smileysad smiley świat mi się zawalił, porobiłam różne wyniki okazało się że mam niedoczynność tarczycy (4,80) leczę się biorę letrox75 i tarczyca już mi spadła poniżej 3 ale następny wynik będę robić na początku grudnia wraz z innym hormonami... i z wynikami do ginekologa, lekarka mi powiedziała że jak ureguluje tarczyce to zaczynamy starania...

CZY JEST NADZIEJA ŻE ZOSTANĘ JESZCZE MAMUSIĄ ????
Jesteście w stanie mi coś doradzić jakoś mnie pokierować, co może jeszcze powinnam zrobić itp.....
Z góry piękne dzięki smiling smileysmiling smileysmiling smiley

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-11-05 18:24 przez nianka.

monique203 (offline)

05-11-2015 20:18:06

Nianka zapraszam do nas na "ciag dalszy starania o dziecko"tam mozesz liczyc na wsparcie
ja staram sie z mezem od lutego i w tym byly 3 ciaze biochemiczne po trzeciej od razu zaszlam i narazie jest juz 9tc co do tarczycy ja po pierwszym poronieniu zrobilam tsh ft4 i ft3 i poszlam do endokrynologa bo moj gin sie nie zna,tsh mialam 2.6 i okazalo sie ze dla starajacych jest to za duzo powinno byc 1 max 1.5 takze zbijaj jeszcze i zacznij staranka i na pewno bedzie ok a masz juz dzieci

[link widoczny po zalogowaniu]

nianka (offline)

07-11-2015 00:39:26

Wrocław
Kochana dzięki za słowa wsparcia, nie mam jeszcze dzidziusia czekamy i staramy się o nasze pkerwsze szczęście smiling smiley smiling smiley

kate_83 (offline)

24-10-2016 14:25:20

Moje drogie - głowa do góry! Moja siostra cioteczna, w wieku 25 lat starała się o dzidzie 3 lata po ślubie ze skutkiem 4 poronień :/ Jednak miesiąc temu dostałam pozytywną wiadomość, radosny telefon, że w końcu się udało! I Wam, drogie starające rownież się uda winking smiley Trzymam mocno kciuki! <3
Stwórz osobisty kalendarz ciąży
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 4509, Posty: 1122520, Użytkownicy: 69741.
Ostatnio dołączył/a Klebercik.

Statystyki tego forum
Wątki: 252, Posty: 97316.