Mimo starań, brak ciąży

Wysłane przez angelika091992 

angelika091992 (offline)

27-07-2015 22:20:22

Duże Krówno
Witam, od roku z mężem staramy się o dziecko, i cały czas nic.... trzy miesiące temu zrobiłam sobie badania krwi na TSH i PROLAKTYNĘ, no i okazało się że mam niedoczynność tarczycy i prolaktynę cztery krotnie podwyższoną... Biorę leki i oceniam że się poprawia ponieważ moja miesiączka zaczyna być częsta ... bo wcześniej miałam cykl nawet co 46 dni a teraz już miałam cykl 29 dni.... Biorę Kwas foliowy wraz z Jodem. Dwa miesiące temu rzuciłam palenie, i staram się unikać alkoholu. Zaczyna mnie to już denerwować że ciągle nic i wieczne są rozczarowania sad smiley Dodam jeszcze że mój mąż jest tylko na weekendy w domu, ponieważ jest on Kierowcą zawodowym. POMOCY! Bo juz nie wiem co myśleć ;(

marzenia30 (offline)

27-08-2015 21:48:19

Wierznowice
angelika niestety czasem tak bywa że potrzeba sporo czasu, a miałaś może robiony monitoring cyklu?
...z mężem też staramy się już będzie półtora roku, a od pół roku pod okiem mojego gin na początku monitoring cyklu a kolejne trzy cykle miałam na wspomagaczach a teraz niestety mam przerwę przez infekcję która nie chce odejść a przez nią nie możemy zrobić kolejnego kroku jakim jest badanie hsg, ja już powoli wątpię ale mój M wierzy że sięw końcu uda...
pozdrawiam

[link widoczny po zalogowaniu]

jaskolka32 (offline)

05-05-2016 15:31:32

Poznań
Jeśli ponad roczne starania nie przynoszą efektów, warto wybrać się do lekarza. Mieszkam z mężem w Poznaniu, więc wybór padł na Klinikę Ivita, szybko zrobiliśmy odpowiednie badania, a lekarze otoczyli nas odpowiednią opieką. Po wielu nerwowych miesiącach udało mi się zajść w ciąże dzięki metodzie in vitro smiling smiley

kate_83 (offline)

24-10-2016 14:24:43

Moje drogie - głowa do góry! Moja siostra cioteczna, w wieku 25 lat starała się o dzidzie 3 lata po ślubie ze skutkiem 4 poronień :/ Jednak miesiąc temu dostałam pozytywną wiadomość, radosny telefon, że w końcu się udało! I Wam, drogie starające rownież się uda winking smiley Trzymam mocno kciuki! <3

roksi192 (offline)

23-11-2016 14:49:04

hej

groszek2017 (offline)

01-01-2017 15:09:56

Dęblin
Witam mam 27 lat od 3 lat staram się o dziecko i nadal nic.
teraz jestem na etapie robienia kolejnych badań jestem po 6 cyklach z clo i nadal brak owulacji.
jestem załamana .....
Może tu znajdę jakieś pocieszenie sytuacji

sylwiaa86 (offline)

02-01-2017 20:10:15

Pańska Góra
Witam,
pierwszy raz piszę na forum, więc wybaczcie jeśli będzie chaotycznie smiling smiley
Od ponad roku staramy się z chłopakiem o bobaska, nie są to może takie starania co mies. z zegarkiem w ręku ale jednak pilnujemy płodnych dni mimo to jak dotąd nic z tego.
Moim problemem są regularne plamienia przed okresem,zaczynają się około 19/20 dc kończą z nadejściem krwawienia. Do tej pory lekarze u jakich byłam wogóle ignorowali te plamienia. 3 mies temu z badań hormonalnych wyszło że mam chorobę Hashimoto - biorę na to eutyrox
Poza tym podwyższona prolaktyna, od dwóch tyg biorę bromergon i duphaston od 16 dc
Niestety jak narazie widzę efektu nie ma bo plamienia jak były tak są sad smiley
ktoś miał podobny problem?

sylwia211987 (offline)

20-03-2017 15:37:05

Smużyny
Witajwinking smiley
Ja również mam niedoczynność tarczycy i hashimoto. Może od początku. Od około 8 lat przyjmowałam tabletki antykoncepcyjne, po odstawieniu dość szybko zaszłam w ciąze chyba 3-ci cykl, jak szybko zaszlam tak szybko straciłam ( w lutym ubiegłego roku 8 tc) lekarz rozkładał ręce stwierdził że tak sie zdarza.... No ale od tamtego czasu zaczęłam grzebać w swoim ogranizmie i tak we wrześniu dowiedziałam sie o niedoczynnosci tarczycy i hashimoto, również podwyższona prolaktyna. Trafiłam do super endokrynolog po 3 miesiacach na kontrolnych badaniach wszystkie wyniki miałam świetne, przyjmuje tak jak ty bromergon i euthyrox. o ciaże staram sie już rok i nic..... moja ginekolog stwierdziła u mnie LUF ,, nie zdarza się on w każdym cyklu, .Cykle mam krótkie i jakoś nie zbyt regularne ostatni miałam 20 dni przed ostatni 28. Co do duphastonu,, przyjmujesz go 16 dc , ja również tak brałam ale ginekolog powiedziała ze przyjmujać ten lek bez monitorowania cyklu mogę blokować sobie owulacje przy tak nieregularnych cyklach. Moze zapytaj swojego lekarza prowadzącego o ten dupfaston, bo na jedno moze pomagac a na drugie nie. smiling smiley co do plamien tez je mialam uciazliwa sprawa ale teraz jakos jest lepije plamie tylko 2 dni przed okresem . Wiec może twój organizm potrzebuje wiecej czasu na powrócenie na właściwy tor... hashimoto podobno jest okropne;/ i podstępne, w tym tygodniu mam kontrolne badania hormonalne sama jestem ciekawa co mi wyjdzie

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-03-20 15:38 przez sylwia211987.

anni (offline)

02-03-2018 17:41:47

Mysłowice
Zawsze trzeba miec nadzieje. Próbować wszystkiego. Sa rózne leki, suplementy które pomagają uregulować gospodarkę hormonalną i zajść w ciążę. Wazna jest też dieta , poczytajcie co radzi dietetyk [link widoczny po zalogowaniu]
Stwórz osobisty kalendarz ciąży
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 5087, Posty: 1252322, Użytkownicy: 72498.
Ostatnio dołączył/a Mamassita.

Statystyki tego forum
Wątki: 339, Posty: 104830.