Ginekolog - Sulechów

Wysłane przez justa 

justa (offline)

27-03-2009 12:07:01

Witam gorąco polecam dr Krzysztof Rzepka jest Ordynatorem Odziału Ginekologiczno_Położniczego w Sulechowie, prowadzi też prywatną praktykę. Jest bardzo fachowym, sympatycznym i przystępnym człowiekem, z dużą wiedzą i wysokiej jakości aparaturą medyczną.

[link widoczny po zalogowaniu]

amelkasloneczko (offline)

12-05-2009 09:13:38

A ja słyszałam, że w Sulechowie jest bardzo dobry szpital i warto tam rodzić. Jak kiedyś zdecyduję się na 2 pociechę to myślę, że rozważę opcję tego szpitala. Dlatego fajnie ze justa dała małą podpowiedz co do wyboru lekarza. Myślę, że ktoś weźmie to pod uwagę. smiling smiley To ważne, aby lekarz był przystępnym człowiekiem i co więcej miał dobrą aparaturę, abyśmy mogli czuć się spokojne o nasze pociechy. Pozdrawiam dziecko na huśtawce

justa (offline)

13-05-2009 10:21:23

Amelko rodziłam własnie w Sulechowie, bez znieczulenia, bez prywatnej położnej i przy pani doktor, która wśród wielu nie wzbudza zaufania i jestem bardzo zadowolona, może dlatego, ze poród przebiegał szybko i sprawnie a może dlatego, że czułam, że ktoś się mna interesuje, przychodzi, pyta, nawet mojemu mężowi obiad przyniesiono (tzn 2 danie, pierwsze dostałam jasmiling smiley), może to dla kogos nie istotne ale mam też wspaniałe zdjęcia. które porobiła szpitalnym aparatem pani doktor i które otrzymałam wraz z wypisem na płytce. Lekarz prowadzący tzn dr Rzepka interesuje się pacjentką nie tylko w swoim gabinecie, gdy okazało się, że Krzyś musi być w inkubatorze, że ma problemy z oddechem to przy każdej wizycie odwiedzał najpierw neonatologię po to by potem wyjasniać mi jak przebiega leczenie małego, a gdy malutki był po paru dnaich juz przy mnie przyszedł specjalnie do mnie by jak powiedział "zobaczyć szczęsliwe zakończenie"żartowniś. Ja nie zachęcam, nie propaguje wyrażam tylko swoje zadowolenie, choć pewnie znajdzie się wiele osób które mają odmienne zdanie.

amelkasloneczko (offline)

13-05-2009 16:30:27

Ojej to rzeczywiście fajnie. Ja rodziłam w Nowej Soli. Ale nieciekawie wspominam, gdyż wtedy robili nową porodówkę i wszytsko było na ginekologii. Myślałam że zdążę na nową już ale moje maleństwo chciało 2 tygodnie szybciej już przyjść na świat i z powodu podejrzeń lekarzy że zanika tętno przyspieszyli mi poród przez wywołanie. Ciężko było, oj ciężko. Amelka warzyła 2640 i 52 długa a ledwo dałam radę. Położna raz na jakiś czas przyszła, rodzinnych porodów nie było więc zero wsparcia. Dobrze że wzięłam komórkę to choć sobie zadzwoniłam LOL a położna ciągle na mnie krzyczała, że wstaję a mam leżeć jak ja już nie umiałam hahaLOL

edytko (offline)

27-09-2009 18:21:47

Zielona Góra
droga "justo"
czy możesz podać jakieś namiary na dr Rzepkę? jestem z zielonej ale chcę rodzić właśnie w sulechowie i dlatego szukam dobrego lekarza właśnie ta,.....
z góry serdecznie dziękuję i pozdrawiam

haniaagata (offline)

27-01-2010 17:47:30

Dziewczyny z okolic Sulechowa ja polecam Panią Doktor Irene Magdziorz, właśnie prowadzi moją pierwszą ciąże. Jest lekarką z powołania i przesympatyczną kobietą. Trafiłam do niej przez przypadek ale jestem z Niej bardzo zadowolona. Prowadzi prywatny gabinet. Jak do Niej dzwonie i nie odbiera to zawsze odzwania. Ma świetną aparature i fantastycznie wyposażony gabinet. Na fotelu u Niej można poczuc się jak królowa. A mój mąż zawsze jest ze mną podczas wizyty. Pozrawiam(y)

asiaad2 (offline)

16-03-2010 22:34:52

k.o
Ja rodziłam tez w Sulechowie, moim lekarzem prowadzącym był doktor Rzepka, bardzo mi pomógł gdyż nie mogłam zajsc w ciąże, sama ciąża fatalna ale zawsze mogłam na niego liczyć, nawet jak wyjechał to dzwonił do mnie i pytał czy przyjechałam do szpitala. Poród miałam straszny, nie było go na oddziale ale zarówno położne jak i lekarka obecna cały czas przy mnie potrafiły mi pomóc i podtrzymac na duchu. Tylko mina mojego męża zdradzała że cos nie jest ok. Po porodzie też opieka ekstra, położna która spędzila przy mnie cały swój dyżur przyszła jeszcze zobaczyć jak się czuję. No i może drobiazg ale dla mnie ważne..gdy ratowali mojego synka na moje krzyki podeszła pani pediatra powiedziec że juz dobrze, że mały jest zdrowy i że nie mogli mi go dac ale jest dobrze....

asiaad2 (offline)

16-03-2010 22:36:09

k.o
aha dodam że doktor Machdziorz była właśnie przy moim porodzie, nie wyszła nawet zszyc innej rodzącej, kazała wołac innego lekarza

haniaagata (offline)

31-03-2010 20:57:00

Przez jakiś czas niebyła obecna na oddziale ale wróciła a powiedzcie dziewczyny które położne były przy waszych porodach. J aktualnie chodze do Szkoły rodzenia Renatki Piórkowskiej i mam nadzieje że trafie na nia przy porodzie niestety niemam możliwości finansowej aby ją wynając ale cuda się zdarzają. Musze byc pozytywnej myśli, znam jeszcze Edytke. Reszty się boje ponieważ różne opinie krażą a to przeciez one są z nami, lekarz przychodzi jak coś się dzieje. Pozdrawim(y)

Michalina smiling smiley [link widoczny po zalogowaniu]

Mikołaj [link widoczny po zalogowaniu]

Piotr i Hanna [link widoczny po zalogowaniu]

Córeczko Kochanie choc byłaś we mnie tylko 54 dni Kochałam Cię nad życie. 17 wrzesnia 2012 będę tą datę zawsze pamiętac [*]

justa (offline)

08-04-2010 14:59:03

haniaagata przy moim porodzie była pani Basia Jasińskaradość zdecydowanie polecam

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-04-08 14:59 przez justa.
Stwórz osobisty kalendarz ciąży
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 5064, Posty: 1243648, Użytkownicy: 72437.
Ostatnio dołączył/a Klaudynx.

Statystyki tego forum
Wątki: 50, Posty: 179.