Dobry ginekolog-Białystok

Wysłane przez mili384 

mili384 (offline)

25-07-2009 11:03:30

Gniła
Powiem Wam szczerze że z ginekologami miałam styczność od 12 roku życia(wczesne leczenia)-nie są to dobre wspomnieniasad smileyi te złe wspomnienia mam po lekarzach państwowych(zero delikatności konkretnych odpowiedzi na pytania i głupie gadki np tj''W POLSCE JUŻ NIE MOŻNA SPOTKAĆ DZIEWICY-PO CO MI TA PÓŁKA DLA TEGO RODZAJU DZIEWCZYN''lub''WSKAKUJ MAŁA NA SAMOLOT PRZEGLĄD ZROBIMY'')Dla tego od 2 lat chodze prywatnie i zdania nie zmienie na ten temat.
Chodze na ul.Parkową do dr Sobolewskiego-ten lekarz jest wspaniały.Prowadzi moją ciążę od początku.Dba nie tylko o moje nie narodzone dziecko ale również o mój dobry nastrój psychiczny i fizycznysmiling smileysmiling smileysmiling smileyOdpowiada zawsze wyczepująco na każde moje pytanie.Jest zabawny ale przy tym konkretny.
Naprawdę polecam tego lekarza.
A jak go znalazłam-moja mama miała zabieg w klinice na ul.Parkowej a że jej lekarz danego dnia nie mógł mnie przyjąć poszłam do tego kory miał akurat wolny termin i przypadkiem trafiłam i to bardzo dobrze.Gdyby któraś z Was chciała do niego pójść napewno nie bendzie żałować.Pozdrawiamsmiling smileysmiling smiley

[link widoczny po zalogowaniu]

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-07-25 11:24 przez mili384.

amie7 (offline)

10-11-2009 10:38:47

Suwałki
Pomimo iż jestem z Suwałk to jednak do ginekologa od początku ciąży jeździłam do Białegostoku. W Suwałkach chodziłam do różnych ginekologów i żaden nie spełniał moich oczekiwań. Szczytem wszystkiego było pewne badanie, które z przyczyn czysto technicznych musiałam wykonać w Suwałkach. Zaszłam do pani doktor, która nawet nie zauważyła, że jestem w ciąży - a był to już 8 miesiąc...
W Białymstoku całą moją ciążę prowadził dr Maciej Lipski z Polikliniki Ginekologiczno-Położniczej Arciszewskich. Naprawdę polecam. Pierwszy kontakt może nie należał do najbardziej udanych, bo miałam wrażenie, że jest to osoba mało kontaktowa, mrukliwa... ale następne wizyty mile mnie zaskoczyły. Pełen profesjonalizm, sympatyczna atmosfera. Poród też okazał się miłym przeżyciem, po zaledwie 45 minutach przyszedł na świat mój kochany synek Jaś. Rodziłam naturalnie, bez nacinania krocza... niestety bez szycia się nie obeszło, bo mały miał błonkę na główce i należało ją podszyć, ale dwa szwy dało się przeżyć. Także podczas szycia dr Lipski dyskutował ze mną na różne błahe tematy... już teraz pamiętam tylko, że chodziło o film "Potop", który dosyć często pojawiał się w telewizji - więc nawet nie zauważyłam, kiedy szwy zostały założone a ja mogłam odpocząć.

Z tej Kliniki polecam jeszcze dr Artura Nowaka, do którego też zdarzyło mi się kilka razy pójść.
Pozdrawiam smiling smiley

herbaciana (offline)

27-05-2010 13:37:38

Białystok
Ja również polecam poliklinikę Arciszewskich i dr Lipskiego.Chodzę do niego już 5 lat i jestem bardzo zadowolona smiling smiley

mama_dawidka (offline)

20-06-2011 22:59:10

Białystok
Ja polecam Poradnię na Akademickiej, doktora Pietrzyckiego, przyjmują publicznie i prywatniesmiling smiley
Konkretny i wzbudzający zaufanie, 20 minut prawie wizyta, USG, wszystko dokładnie wyjaśnione, szereg badań do wykonania, leki przypisane, kolejna wizyta za dwa tygodnie.

Nie polecam Pani Kluczyk, kobieta ta to porażka ginekologa!

goniutek_84 (offline)

22-06-2011 10:56:34

Białystok
Ja to jak zaszłam w ciążę to z przreażeniem biegałam po lekarzach niestety w Białymstoku nie ma duiżo dobrych lekarzy. Może wyda się wam to śmieszna ale na razie chodzę do dwóch. Ale jeden mi przypadł do gustu mianowicie Dr Artur Nowak z polikliniki Arciszewskich, a do drugiego chodzę Dr Bieleckiego też jest dobry tylko taki triche dziwaczny i jakoś się go krępuje. Napiszci mi dziewczyny czy Dr Artur Nowak też od was za wizytę tyle bierze. O statnio zdarł ze mnie 180 zł, ale dla mego maleństwa wszystko. A co do tego Beleckiego trzymam go w zapasie że wrazie czego w każdej chwili mogę się zgłosić bezpłatne na wizyte.

goniutek_84 (offline)

22-06-2011 11:26:51

Białystok
Dziewczyny jeszcze mam pytanko do was może macie jakieś szkoły rodzenia godne do polecenia jak i również położną bo słyszałam że trzeba sobie wybrać. I napiszcie mi czy to prawda że położna już odwiedza kobbiety w ciąży już w 22 tygodniu ciąży w domu????

ladyzebra (offline)

05-02-2013 12:54:43

ja z kolei mogę polecić doktor Kluz-Kowal. Prowadziła moje dwie ciążę i naprawdę wszystko przebiegło bez żadnych komplikacji. dodatkowo, pani doktor zawsze wyczerpująco odpowiadała na moje pytania i wątpliwości i robiła wszystkie potrzebne badania. generalnie, jestem bardzo zadowolona i nie zamieniłabym pani doktor na żadną inną.
Pozdrawiam Was dziewczynysmiling smiley

Aleksa27 (offline)

07-06-2013 09:13:33

Eh mam nadzieję, że ktoś to jeszcze zagląda. Potrzebna mi informacja gdzie w białym można zrobić usg3d w miarę rozsądnej cenie.

wazka92 (offline)

26-03-2014 15:43:22

amie7
Pomimo iż jestem z Suwałk to jednak do ginekologa od początku ciąży jeździłam do Białegostoku. W Suwałkach chodziłam do różnych ginekologów i żaden nie spełniał moich oczekiwań. Szczytem wszystkiego było pewne badanie, które z przyczyn czysto technicznych musiałam wykonać w Suwałkach. Zaszłam do pani doktor, która nawet nie zauważyła, że jestem w ciąży - a był to już 8 miesiąc...
W Białymstoku całą moją ciążę prowadził dr Maciej Lipski z Polikliniki Ginekologiczno-Położniczej Arciszewskich. Naprawdę polecam. Pierwszy kontakt może nie należał do najbardziej udanych, bo miałam wrażenie, że jest to osoba mało kontaktowa, mrukliwa... ale następne wizyty mile mnie zaskoczyły. Pełen profesjonalizm, sympatyczna atmosfera. Poród też okazał się miłym przeżyciem, po zaledwie 45 minutach przyszedł na świat mój kochany synek Jaś. Rodziłam naturalnie, bez nacinania krocza... niestety bez szycia się nie obeszło, bo mały miał błonkę na główce i należało ją podszyć, ale dwa szwy dało się przeżyć. Także podczas szycia dr Lipski dyskutował ze mną na różne błahe tematy... już teraz pamiętam tylko, że chodziło o film "Potop", który dosyć często pojawiał się w telewizji - więc nawet nie zauważyłam, kiedy szwy zostały założone a ja mogłam odpocząć.

Z tej Kliniki polecam jeszcze dr Artura Nowaka, do którego też zdarzyło mi się kilka razy pójść.
Pozdrawiam smiling smiley

"Zaszłam do pani doktor, która nawet nie zauważyła, że jestem w ciąży - a był to już 8 miesiąc..." - jezu, nie dziwie sie, ze jeździłaś do Białegostoku w takim razie, co za masakra!!!

arabelka (offline)

27-03-2014 09:38:39

Białystok
ladyzebra
ja z kolei mogę polecić doktor Kluz-Kowal. Prowadziła moje dwie ciążę i naprawdę wszystko przebiegło bez żadnych komplikacji. dodatkowo, pani doktor zawsze wyczerpująco odpowiadała na moje pytania i wątpliwości i robiła wszystkie potrzebne badania. generalnie, jestem bardzo zadowolona i nie zamieniłabym pani doktor na żadną inną.
Pozdrawiam Was dziewczynysmiling smiley

Kluz-Kowal fajna kobitka, to raz, a dwa że rzeczywiście mam znia fajny kontakt jako pacjent z lekarzem, darze ją zaufaniem jezsli chodzi o zdrowie moje i dziecka.
o dr Nowaku słyszałam dobre wieści - koleżanka do niego chodzi,
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 5265, Posty: 1312092, Użytkownicy: 73048.
Ostatnio dołączył/a joaska1808.

Statystyki tego forum
Wątki: 52, Posty: 194.