Ginekolog - Warszawa

Wysłane przez Klaudia 

Klaudia (offline)

01-04-2009 21:49:32

Warszawa
Polecam doktora Wiesława Ciebierę.
Poprowadził mnie przez całą ciążę. Dbał o systematyczne badania. Na każdej wizycie miałam robione usg.
Jestem z niego maksymalnie zadowolona.

Przyjmuje w klinice Damiana i w klinice leczenia niepłodoności Invi Med w Warszawie smiling smiley

"Bo gdy Ciebie by ze mną nie było, w gruzy by wszystko runęło.."

ptysiowa_mama (offline)

21-04-2009 21:53:25

Warszawa
Polecam panią doktor Barbarę Radosiewicz. Przyjmuje m.in. w Lux-Medzie i w Alfie na Nowym Świecie, ma też własny gabinet. Kompetentna, konkretna, delikatna - nie jest może przesadnie "przyjacielska", ale to lekarz a nie przyjaciółka, więc spoko. Kiedyś pracowała w szpitalu na Solcu, ale nie wiem czy to nadal aktualne. Jesli ktos ma karte LM, to na pewno jeden z najlepszych ginekologow

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-04-21 21:53 przez ptysiowa_mama.

atyde12 (offline)

17-12-2009 12:38:06

Tarczyn
Hej a ja polecę Wam dr Katarzynę Bobrowską. Pracuje w szp. przy Pl. Starynkiewicza, przyjmuje w Multimedzie i Limie. Prowadziła mi pierwszą ciąże i obecną również. Uważam, że angażuje się i stara się wykonywać swoja pracę jak najlepiej. Jest delikatna i dokładna.
polecam

[link widoczny po zalogowaniu]

learta (offline)

01-06-2010 15:23:02

Warszawa
Klaudia
Polecam doktora Wiesława Ciebierę.
Poprowadził mnie przez całą ciążę. Dbał o systematyczne badania. Na każdej wizycie miałam robione usg.
Jestem z niego maksymalnie zadowolona.

Przyjmuje w klinice Damiana i w klinice leczenia niepłodoności Invi Med w Warszawie smiling smiley

właśnie jestem zapisana na wizytę u dr. W. Ciebiery. smiling smiley

franka29 (offline)

04-08-2010 23:32:49

Warszawa
Zna ktoś może dr.Grędę? Przyjmuje w szpitalu na ul.Inflanckiej. Właśnie się zapisałam na pierwszą wizytę.

pozdrawiam

beata_87 (offline)

09-11-2011 16:22:23

Warszawa
Jeśli chodzi o bardzo dobrego ginekologa to polecam dr. Leszek Jastrząb, przyjmuje on prywatnie na ul. Grochowskiej oraz jest ordynatorem położnictwa w szpitalu im.Orłowskiego. Natomiast odnośnie usg to polecam dr. Witolda Ledowicz, który przyjmuje na saskiej kępie ul.pl Przymierza i także pracuje w tym samym szpitalu co mój w/w lekarz. Obydwaj lekarze są specjalistami w swojej dziedzinie, wyrozumiali, delikatni, dostępni o każdej porze dnia i nocy. Polecam

MamaMalina (offline)

27-11-2011 13:42:56

Poznań
Witam wszystkie mamy,

Ja od lat chodzę do Centrum Medycznego Falck Medycyna przy ulicy Sapieżyńskiej. Obecnie moją trzyletnią córką opiekuje się dr Katarzyna Szubicz (wspaniała lekarka, lekarz z powołania i pasji), natomiast jeśli chodzi o ginekologa to jest to dr Halina Żak, równie dobry lekarz z profesjonalnym, ale jednocześnie wspierającym podejściem do pacjenta. Polecam dr Żak, bywa, że mimo tego że przyjmuje prywatnie trzeba czekać na wizytę - ma tak duże kolejki, ale mimo wszystko warto. Wspaniały lekarz specjalista. Tym bardziej polecam, gdyż o dziecko z mężem starałam się bardzo długo i na początku naprawdę nie było lekko. Teraz mam trzyletnią, piękną, zdrową córeczkę smiling smiley

ewkie (offline)

08-12-2011 22:40:35

Puławy
Mogę polecić dr Piotra Świrskiego, pracuje na Gocławiu w przychodni Magodent. Do swoich pacjentek podchodzi bardzo troskliwie, kulturalnie i z humorem.

"Kiedy decydujesz się na dziecko, zgadzasz się na to, że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem".

Tora (offline)

10-01-2012 17:04:28

Mińsk Mazowiecki
Ja polecam dr Krzysztofa Kucharskiego, przyjmuje w Damianie na Wałbrzyskiej, odbierał równiez mój poród a właściwie robił mi CC. Jestem zachwycona zabiegiem i tym jak do nas podchodził smiling smiley POLECAM!!

learta (offline)

11-01-2012 21:06:52

Warszawa
Tora
Ja polecam dr Krzysztofa Kucharskiego, przyjmuje w Damianie na Wałbrzyskiej, odbierał równiez mój poród a właściwie robił mi CC. Jestem zachwycona zabiegiem i tym jak do nas podchodził smiling smiley POLECAM!!

Tora, rodziałś z Centrum Medycznym Damiana??
Czy też polecany przez Ciebie lekarz pracuje również w innym szpitalu??
W trakcie ciąży również korzystałam z Przychodni Damiana. Moim prowadzącym lekarzem był dr Ciebiera, ale nie rodziałam w CMD.

Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 5567, Posty: 1429874, Użytkownicy: 73464.
Ostatnio dołączył/a PatrycjaKozubek.

Statystyki tego forum
Wątki: 52, Posty: 194.