Szpital Bonifratów Katowice Bogucice

Wysłane przez amiluska 

amiluska (offline)

29-04-2013 10:19:37

Gliwice
Witam,

Czy ktoraś z mam rodziła w tym szpitalu niedawno? Mogłybyście mi napisać, co trzeba ze sobą zabrac dla noworodka? Nie mogę na stronie szpitala nigdzie znaleźć informacji co do wyprawki dla dziecka smiling smiley
Podzielcie się opiniami o tym szpitalu grinning smiley

Pozdrawiam

amiluska (offline)

29-04-2013 11:19:02

Gliwice
.

Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-04-29 11:20 przez amiluska.

annemeredith (offline)

20-06-2013 05:33:45

Katowice
Amiluska Twoja torba pewnie już dawno spakowana i szykujesz się na wielkie rozpakowanie ale może poniższa lista pomoże komuś innemu smiling smiley
Lista przygotowana przez położne z porodówki w Bogucicach, które prowadzą szkołę rodzenia.

Lista do szpitala jest podzielona na 3 części:
1. Dla maluszka: pieluszki jednorazowe, chusteczki nasączane, krem pielęgnacyjny (ostatnio jak byliśmy na szkole pielęgniarka zwracała uwagę, żeby krem był z jak najmniejszą ilością cynku, czyli np sudocrem się nie nadaje. Polecała Linomag dla dzieci)
2. Dla mamy: Dokumenty- karta ciąży z grupą krwi, wynik GBS, Karta NFZ, dowód osobisty, badania prenatalne.
Koszula do porodu, koszule do karmienia piersią, szlafrok, 2 ręczniki plus ręczniki papierowe.
Podkłady jednorazowe na łóżko, wkładki poporodowe 2-3 paczki, majtki jednorazowe (siateczkowe) lub bawełniane, klapki pod prysznic, przybory toaletowe, sztućce, woda mineralna nie gazowana 2-3 butelki, coś na poprawę nastroju (czekolada, landrynki, biszkopty), mała poduszka, ulubiona muzyka
3. Dla męża- ubranie na zmianę- przewiewne, buty zmienne, sekundnik, aparat fotograficzny, wałówka, termos z kawą lub herbatą.

[link widoczny po zalogowaniu]

Awika (offline)

08-08-2013 10:11:21

Bojków
annemeredith - dzięki za listę, czyba mi się w najbliższym czasie przyda (mam termin na początek września) smiling smiley

A czy jest tu ktoś, kto ostatnio tam rodził?

amellia (offline)

21-03-2017 13:58:11

Stara Kuźnia
Jeśli chodzi o sprawdzone miejsce na śląsku to z zakresu położnictwa mogę Ci jeszcze polecić te centrum medyczne z Gliwic: bmqmed.pl/zdrowie/ginekologia-i-poloznictwo
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 5277, Posty: 1320228, Użytkownicy: 73082.
Ostatnio dołączył/a Danka11211.

Statystyki tego forum
Wątki: 102, Posty: 343.