Z dala od korupcji ! ! !

Wysłane przez galmar 

galmar (offline)

28-04-2013 17:53:39

malopolska
Witam
wszystkie mamusie
i tatusiow oczywiscie

Chcialbym poruszyc bardzo drazliwy temat dla wszystkich, poniewaz jedni uwazaja ze tak nalezy(bo zostalo to pewnie z czasow PRL-u ze kazdy tak robi to i ja musze) a inni sa temu przeciwni.
Mianowicie chodzi mi o lapowki dla lekarzy.
Dlaczego z tym nie walczycie?
Przeciez lekarz, ktory pracuje dostaje pensje z naszych podatkow czyli wssyscy na nich pracujemy. Nie dosc ze miesiecznie odbijaja nam np.: ok 400 z pensji 2000 brutto to jeszcze utrzynujemy ich z naszego portwela bo lekarzowi po porodzie trzeba dac z 500zl premii za dobra opieke ewentualnie na przyspieszenie porodu gdy jest po terminie totalny absurd! A o pielegniarkach i poloznych nie wspomne jak potrafia byc niemile i opryskliwe w stosunku do pacjentek a gdy dostana 100 to jak do rany przyloz.
Chcialbym zaapelowac do przyszlych rodzicow unikajmy tego i walczmy z korupcja w sluzbie zdrowia.
Przeciez mamy rownouprawnienie. Dlaczego zamozna rodzina jest lepiej traktowana niz ktos kogo nie stac na premie dla lekarza.
Jestem tego zdania ze lekarz powinien byc bezstronny ale my tez musimy z tym walczyc, odwyknac od nawyku dawania lekarzom prezentow.
Ile z nas bylo by szczesliwych gdyby jakis klient firmy w ktorej pracujemy dal by nam 100 za zetelniejsze wykonanie uslugi.
Chcialbym zeby kazdy wypowiedzial sie na temat i abysmy zaczeli z tym walczyc.
Jedno mam pytanie: GDZIE NASZA SOLIDARNOSC?
Jedna osoba nieporadzi sobie z tak wielkim problemem narodowym jaki jakim jest korupcja. Wiec walczmy z tym razem.
W jednostce sila ale do zwyciestwa trzeba wszystkich.
Nie zosrawiajmy tego problemu bez odzewu.

galmar (offline)

29-04-2013 09:03:03

malopolska
www.bpp.gov.pl/index.php?id=korupcja
Chciałbym jeszcze zeby jazdy z was przeczytał ten artykuł. Moze to da cos do myślenia.

galmar (offline)

29-04-2013 09:35:51

malopolska
Witam ponownie.
Widzę ze juz prawie 100 osób odwiedziło wątek i nikt nie udzieli głosu.
Przeciez to leży w interesie każdego z nas.

bobik89 (offline)

21-04-2016 09:45:48

Na pewno problem korupcji jest, ale czy nie przesadzamy? Walczyć trzeba, ale co ja osobiście mam niby zrobić, jak się przeciwstawiać, skoro nikt nigdy ode mnie nie chciał łapówy ani jak nie dawałam?
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 5277, Posty: 1320228, Użytkownicy: 73082.
Ostatnio dołączył/a Danka11211.

Statystyki tego forum
Wątki: 102, Posty: 343.